SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2020-03-30, Pirmadienis, 00:54:39 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Kriminalai Savo katiną išsikepusiam Radviliškio rajono gyventojui - 20 parų areštinėje

Savo katiną išsikepusiam Radviliškio rajono gyventojui - 20 parų areštinėje

Savo katiną namuose nužudžiusiam ir iškepusiam 47-erių metų Radviliškio rajono Repšių kaimo gyventojui Ramūnui Pikeliui. Šiaulių apylinkės teismas skyrė 20 parų arešto. Bausmę paskirta atlikti Šiaulių tardymo izoliatoriuje. Prokurorui pasiūlius baudžiamoji byla baigta priėmus teismo baudžiamąjį įsakymą. Kaltinamasis R. Pikelis tam neprieštaravo, sutiko su siūloma bausme.

„Apklaustas ikiteisminio tyrimo metu kaltinamasis kaltu prisipažino visiškai. Be prisipažinimo, jo kaltė įrodyta kita baudžiamosios bylos medžiaga, ištirta teisme“, – sako teismo baudžiamąjį įsakymą priėmusi Šiaulių apylinkės teismo Radviliškio rūmų teisėja Daiva Šabanskienė.

Pasak Šiaulių apylinkės teismo pirmininko padėjėjos ryšiams su žiniasklaida ir visuomene Nijolės Damulės, skiriant bausmę kaltinamajam teismas atsižvelgė į tai, kad jis padarė nesunkų tyčinį nusikaltimą. Vyras seniau teistas. Paskirta bausmė sumažinta vienu trečdaliu. Kaltinamojo atsakomybę lengvinančia aplinkybe teismas pripažino tai, kad jis prisipažino ir nuoširdžiai gailisi. Kaltinamojo atsakomybę sunkinanti aplinkybė – nusikaltimą padarė būdamas neblaivus ir tai turėjo įtakos nusikalstamos veikos padarymui.

Teismas nustatė, kad praėjusių metų gruodžio 30-osios vakare R. Pikelis tyčia pasmaugė savo katiną. Po to paruošė mėsą ir ją iškepė. Vyras nurodė, kad supyko ant katino todėl, jog šis pasituštino ant jo lovos.

Nusikaltimo metu kaltinamasis buvo neblaivus. Jam nustatytas 3,03 promilės girtumas. Apklaustas per ikiteisminį tyrimą kaltinamasis nurodė, kad penkias dienas iki įvykio namuose nuolat girtavo.

Liudytojas nurodė, kad Naujųjų metų išvakarėse kaltinamojo namuose abu išgėrė po stiklinę alaus ir liudytojas paklausė R. Pikelio, ar šis neturi ko nors valgyti. Tuomet R. Pikelis pasiūlė orkaitėje iškepto katino mėsos.

Kaltinamasis, nesutikdamas su teismo baudžiamuoju įsakymu paskirta bausme, per 14 dienų turi teisę pateikti prašymą Šiaulių apylinkės teismo Radviliškio rūmams reikalaudamas surengti bylos nagrinėjimą teisme.

Parengė Jonas MARCINKUS

Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Gegužės 19-osios vakarą apie 22 valandą Radviliškio rajono Aukštelkų kaime, savo namuose, gir...
Gegužės 17-osios vakarą apie 23 valandą Radviliškyje, Radvilų gatvėje esančiame atrakcionų ...
Piniginės ant palangės ir kitose matomose vietose geriau nelaikyti net savo namuose.
Radviliškio rajono policijai pradėjo vadovauti naujas viršininkas – Saulius Baltakis, iki šiol...
Balsavimas
  • Jaučiuosi saugiai ir nesu patekęs į jokius incidentus.
  • Jaučiuosi saugiai, bet sutemus stengiuosi nekišti nosies į lauką.
  • Dieną - saugu, o sutemus - nesaugu.
  • Būtų saugiau, jeigu daugiau policininkų patruliuotų gatvėse.
  • Labai nesaugu.
Šiandienos Orai
REKLAMA

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas