SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2019-07-18, Ketvirtadienis, 17:00:55 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Aktualijos Savivaldybėje lankėsi Užimtumo tarnybos Šiaulių klientų aptarnavimo departamento vadovas R. Šukys

Savivaldybėje lankėsi Užimtumo tarnybos Šiaulių klientų aptarnavimo departamento vadovas R. Šukys

Radviliškio rajono savivaldybėje lankėsi ir su meru Antanu Čepononiu susitiko Užimtumo tarnybos Šiaulių klientų aptarnavimo departamento vadovas Raimondas Šukys ir Radviliškio skyriaus vadovė Irena Urbelienė.

Susitikime aptartos Užimtumo tarnybos ir Savivaldybės bendros veiklos, kalbėta apie darbo rinkos situaciją.

Tiek meras, tiek departamento vadovas pasidžiaugė, kad Užimtumo tarnybos Šiaulių klientų aptarnavimo departamento Radviliškio skyriaus ir Radviliškio rajono savivaldybės darbiniai ryšiai puikūs, bendraujama sklandžiai, vykdomi bendri užimtumo projektai.

R. Šukys įvardijo kelias problemas, kurios yra svarbios nedarbo rodikliams visos Lietuvos mastu: darbo vietų koncentravimasis didžiuosiuose Lietuvos miestuose, nemotyvuojantis dirbti atlyginimo dydžio ir darbo vietos kokybės santykis, socialinės politikos kryptis pašalpų ir išmokų srityje, žemės ūkio paslaugų teikimas pagal kvitus, kuriuos išrašo darbdavys (ūkininkas).

Meras patikino R. Šukį, kad socialinės išmokos ir pašalpos tikrai nemotyvuoja žmonių dirbti. Pasak jo, Radviliškio rajone įsikūrę ūkininkai vis dažniau susiduria su klausimu, iš kur rasti sezoninių darbininkų, juk išmokos ir pašalpos lenkia atlyginimus.

Nedarbo rodiklis Radviliškio rajone 2019 m. balandžio 1 d. – 11,8 proc.

Tai pirmasis R. Šukio susitikimas su Radviliškio rajono savivaldybės vadovu. R. Šukys Užimtumo tarnybos Šiaulių klientų aptarnavimo departamentui pradėjo vadovauti sausio pradžioje.

Į Užimtumo tarnybą prie Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos nuo 2018 metų spalio 1 dienos perorganizuota Lietuvos darbo birža kartu su dešimt teritorinių darbo biržų.

Įvykdyta reorganizacija apėmė ne tik struktūrinius, su klientų aptarnavimu susijusius pokyčius, bet ir organizacijos vardo bei identiteto keitimą. Užimtumo tarnybos specialistai ne tik konsultuoja ir teikia tarpininkavimo įdarbinant paslaugas bet ir užimtumo rėmimo paslaugas, orientuojasi į žmogaus užimtumą ir tobulėjimą.

Šiaulių klientų aptarnavimo departamentui priklauso Šiaulių miesto 1-asis ir 2-asis skyriai, Šiaulių jaunimo užimtumo skyrius, Telšių, Telšių jaunimo užimtumo skyrius, Mažeikių, Joniškio, Kelmės, Pakruojo, Radviliškio, Akmenės, Raseinių, Kėdainių klientų aptarnavimo skyriai, kuriuose dirba 200 darbuotojų.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Savaitgalį visi keliai vedė į Radviliškio rajone esantį Burbiškio dvarą. Čia pavasariškai i...
Prieš Velykas, Didįjį pirmadienį, Radviliškio parapijos bažnyčioje užvirė intensyvūs darba...
Gegužės 20 dieną į Radviliškio viešąją biblioteką radviliškiečius, mėgstančius skaniai ...
Šeduviams ir miesto svečiams nebereikės rankoje spausti saldainių popierėlių ar neradus šiuk...
Balsavimas
  • Pritariu, jeigu temperatūra pasiekia 30 laipsnių.
  • Pritariu, jeigu temperatūra pasiekia 35 laipsnius.
  • Nepritariu, nes galima ir pakentėti.
  • Man tas pats: aš nei mokausi, nei dirbu.
Šiandienos Orai
REKLAMA

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas