NULL

Šaukote surengtas velykinis šaškių, šachmatų, smiginio ir stalo teniso turnyras

Šaukoto kultūros namuose surengtas velykinis šaškių, šachmatų, smiginio ir stalo teniso turnyras. Į jį susirinko būrelis šaukotiškių, sporto mėgėjų. Seniūnas Albinas Augustis pasveikino visus susirinkusiuosius, sporto metodininkė Aušra Giedrikienė supažindino su varžybų eiga, taisyklėmis.

Turnyras prasidėjo šaškių varžybomis, kuriose dalyvavo 4 mėgėjai. Pirmąją vietą laimėjo Kristina Buivytė-Šapauskienė, antrąją vietą – Egidijus Baracevičius, tečioji vieta atiteko Deividui Japertui.

Šachmatų varžybose dalyvavo 3 Šaukoto seniūnijos gyventojai. Nepralenkiama buvo ir pirmąją vietą varžybose iškovojo Jūratė Stonkienė, antroji vieta atiteko Rolandui Bakučiui, o trečiąją vietą pelnė Albinas Augustis.

Stalo tenisą žaidė 4 vyrai ir 3 moterys. Tarp vyrų pirmoji vieta atiteko Stasiui Giedrikui, antroji – Evaldui Giedrikui, trečioji – Deividui Japertui. Tarp moterų pirmąją vietą iškovojo Danutė Mickevičienė, antrąją vietą laimėjo Aušra Giedrikienė, trečioji vieta atiteko Kristinai Buivytei-Šapauskienei.

Didžiausio susidomėjimo sulaukė smiginio varžybos, jose dalyvavo net 11 sportininkų. Daugiausiai taškų surinko ir pirmąją vietą iškovojo Rolandas Bakutis, surinkęs 115 taškų, antroji vieta atiteko Stasiui Giedrikui, surinkusiam 106 taškus, trečiąją laimėjo Egidijus Baracevičius, surinkęs 92 taškus.

Visi prizininkai buvo apdovanoti Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Sporto skyriaus įsteigtomis taurėmis ir medaliais bei Šaukoto seniūnijos seniūno Albino Augusčio padėkos raštais.