SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2019-08-23, Penktadienis, 00:57:07 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Aktualijos Salės futbolo rinktinė treniruočių stovyklai pasirinko Radviliškį

Salės futbolo rinktinė treniruočių stovyklai pasirinko Radviliškį

  • Salės futbolo rinktinė treniruočių stovyklai pasirinko Radviliškį

    Rajono merui Antanui Čepononiui sportininkai padovanojo futbolo kamuolį su savo autografais.

  • Rajono merui Antanui Čepononiui sportininkai padovanojo futbolo kamuolį su savo autografais.

    Rajono savivaldybėje apsilankę sportininkai ir jų treneriai padėkojo už galimybę komandai treniruotis puikiomis sąlygomis.

Praėjusią savaitę, nuo balandžio 10-osios iki 14 dienos, Radviliškio sporto arenoje treniravosi Lietuvos salės futbolo (futsal) rinktinė, vadovaujama trenerio Jevgenijaus Ryvkino. Tai, kad pasiruošti rungtynėms su Gruzijos rinktine buvo pasirinktas Radviliškis, lėmė puiki rajono sporto bazė ir geranoriškas rajono vadovų požiūris.

Radviliškyje sukurta puikia sporto baze pasidžiaugė ir patys sportininkai ir jų treneriai, kurie praėjusį penktadienį Radviliškio rajono savivaldybėje susitiko su Radviliškio rajono savivaldybės meru Antanu Čepononiu.

„Džiaugiamės, kad treniruotis sąlygos puikios. Radviliškis gali priimti bet kokio lygio komandą. Visos sąlygos tam puikios. Rinktinės pagrindinis tikslas – pasirengti Pasaulio salės futbolo čempionatui 2020 metais, kuris vyks Lietuvoje. Numatyta, kad Šiauliuose vyks vienas čempionato etapų. Treniruočių salė Radviliškyje bus skirta dviem užsienio komandoms. Gegužės mėnesį Lietuvoje lankysis FIFA atstovų delegacija, kuri vertins visas sales. Jie lankysis ir Radviliškyje“, – puikias naujienas pranešė Lietuvos salės futbolo asociacijos prezidentas Remigijus Daugėla.

Vyriausiasis komandos treneris Jevgenijus Ryvkin iš Ukrainos, Charkovo, puikus specialistas, išugdęs daug čempionų, pats stovėjęs su Ukrainos studentų komanda ant nugalėtojų pakylos aukščiausiojo laiptelio Pasaulio čempionate, padėkojo už galimybę komandai treniruotis puikiomis sąlygomis.

„Smagu girdėti, kad Radviliškyje esanti sporto bazė atitiko jūsų lūkesčius. Mūsų tikslas – sportuojantis, aktyvus, judrus Radviliškis“, – sakė Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis.

Nacionalinė rinktinė Radviliškyje treniravosi iki sekmadienio ir tą pačią dieną išvyko į Tbilisį. Gruzijoje mūsų šalies salės futbolo rinktinės laukia du susitikimai su Gruzijos rinktine.

Pagal Radviliškio rajono savivaldybės informaciją parengė Jonas MARCINKUS

Rajono savivaldybėje apsilankę sportininkai ir jų treneriai padėkojo už galimybę komandai treniruotis puikiomis sąlygomis.
Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Savaitgalį visi keliai vedė į Radviliškio rajone esantį Burbiškio dvarą. Čia pavasariškai i...
Prieš Velykas, Didįjį pirmadienį, Radviliškio parapijos bažnyčioje užvirė intensyvūs darba...
Gegužės 20 dieną į Radviliškio viešąją biblioteką radviliškiečius, mėgstančius skaniai ...
Šeduviams ir miesto svečiams nebereikės rankoje spausti saldainių popierėlių ar neradus šiuk...
Balsavimas
  • Pritariu, jeigu temperatūra pasiekia 30 laipsnių.
  • Pritariu, jeigu temperatūra pasiekia 35 laipsnius.
  • Nepritariu, nes galima ir pakentėti.
  • Man tas pats: aš nei mokausi, nei dirbu.
Šiandienos Orai
REKLAMA

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas