NULL

Šachmatų maratone radviliškiečių komanda iškovojo trečiąją vietą

Baigėsi didelio dėmesio tarp Lietuvos šachmatininkų sulaukęs, LTU Club Grand Prix šešių etapų šachmatų maratonas, kuriame varžėsi ir Radviliškio komanda, kurios kapitonas buvo Donatas Kišonas.

Dėl karantino turnyras vyko internetinėje platformoje lichess.org. Iš viso susirinko 21 komanda iš įvairių Lietuvos miestų, kuriose žaidė beveik 200 žaidėjų. Žaidė ir vaikai, ir mėgėjai, ir profesionalai, bet atkakli kova tarp komandų virė iki pat galo.

Radviliškio „Radviliškio“ komanda paskutiniame etape užėmė 2 vietą, o po visų šešių etapų užėmė galutinę 3 vietą.

Nugalėjo Vilniaus komanda „Pasakų parkas“. Tiek pat taškų surinko, bet pagal prastesnius papildomus rodiklius 2 vietą laimėjo Marijampolės „Sūduvos jaunimas“.

Radviliškiečių komandos kapitonas Donatas Kišonas dėkoja Radviliškio komandos nariams už kovingumą, kurio dėka laimėta trečioji vieta: Vaidui Sakalauskui, Tomui Laurušui, Tautvydui Vedrickui, Rokui Klabiui, Donatui Kišonui, Albertui Vitartui, Raimundui Kisieliui, Kęstučiui Mikalauskui, Egidijui Žeromskiui, Deividui Dargužui, Aurimui Adomavičiui, Edvinui Smalinskui, Arūnui Zemlickui ir Andriui Šarauskui.