SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2020-04-04, Šeštadienis, 14:32:24 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Įvairenybės Reprezentacinės dovanos internetu: kaip pasirinkti?

Reprezentacinės dovanos internetu: kaip pasirinkti?

Reprezentacinės dovanos yra neatsiejama kiekvieno verslo dalis. Tai geras būdas populiarinti įmonę ir užtikrinti žinomumą. Svarbiausia pasirinkti tokias dovanas, kurios ne tik suveiktų kaip reklama, bet ir būtų maloniai įvertintos gavėjo. Gera dovana gali turėti didelę įtaką formuojant nuomonę apie jūsų veiklos sritį. Tad į ką svarbiausia atkreipti dėmesį?

Kam skirtos dovanos?

Be abejonės, pirmiausia ką reikėtų padaryti renkantis bet kokio tipo dovaną, gerai pagalvoti apie dovanos gavėją: kokias pareigas užima, ar tai bus vienas asmuo ar keletas. Tikėtina, kad svarbiam verslo partneriui skirsite didesnės vertės ir labiau personalizuotą dovaną nei, tarkime, klientams. Žinoma, dovanos pasirinkimą taip pat lemia amžius bei lytis.

Sutaupykite laiko ir ieškokite dovanų internetu

Svarbiausia nelaukti paskutinės minutės - ruoškitės iš anksto. Taip išvengsite papildomo streso. Kaip bebūtų, reprezentacinės dovanos dažniausiai gaminamos pagal užsakymus, tad pradėkite ieškoti tinkamų sprendimų iki svarbių progų likus pakankamai laiko. Šiuolaikinės technologijos leidžia apsipirkti itin produktyviai. Be to, pirkdami internetu galite palyginti skirtingus pasiūlymus tuo pačiu metu ir būtent tada, kai jums patogiausia.

Didelis reprezentacinių dovanų pasirinkimas

Verslo reprezentacinėms dovanoms galioja ta pati taisyklė kaip ir daugeliui kitų dovanų - kokybė svarbiau už kiekį. Jei pasirinksite prastos kokybės dovanas, sudarysite blogą įmonės įvaizdį. Kalendoriai, darbo knygos, užrašinės, įvairių dizainų rašikliai, puodeliai, kuprinės, marškinėliai, džemperiai, kepurės... Idėjų gali būti daug, tereikia surasti priimtiniausią variantą. Jei sunku pasirinkti ir kyla abejonių, padės saugūs ir patikrinti sprendimai. Reprezentuoti puikiai tinka ir valgomos dovanos, paruoštos iš kokybiškų lietuviškų produktų.

Dėmesys įmonės atributikai

Dovanos, skirtos reprezentuoti, turėtų atspindėti pristatomą įmonę arba šalį, tad būtina tuo tinkamai pasirūpinti. Savaime suprantama, kad čia svarbią vietą turėtų užimti įmonės logotipas. Juk tokia ir yra pagrindinė reprezentacinių dovanų funkcija - pristatomoji. Jeigu verslo susitikimuose, šventėse ar konferencijose dalyvauja užsienio atstovai, vertėtų pagalvoti apie dovanas, kurios labiausiai atskleistų šalies išskirtinumą. Tuo pačiu metu galite sudominti kitus asmenis ne tik savo teikiama produkcija ar paslaugomis, bet ir paskatinti domėtis kita kultūra, gamta, tradicijomis. Ar gali būti geriau?

Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Ar kada susimąstėte, kiek plastikinių maišelių per dieną sunaudojate: pakuojate produktus, o p...
Kokiomis aromato savybėmis pasižymi kava, subrandinta įvairiuose pasaulio regionuose?
1 mitas. Sunku atskirti kokybišką patalynę nuo nekokybiškos
Kiekvienas iš mūsų turi nors mažytę silpnybę, kurią slepia nuo aplinkinių akių ir šiukštu...
Balsavimas
  • Jaučiuosi saugiai ir nesu patekęs į jokius incidentus.
  • Jaučiuosi saugiai, bet sutemus stengiuosi nekišti nosies į lauką.
  • Dieną - saugu, o sutemus - nesaugu.
  • Būtų saugiau, jeigu daugiau policininkų patruliuotų gatvėse.
  • Labai nesaugu.
Šiandienos Orai
REKLAMA

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas