SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2019-05-23, Ketvirtadienis, 06:48:36 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Bendruomenės Raudondvaryje skambėjo dainos apie gimtinę

Raudondvaryje skambėjo dainos apie gimtinę

  • Raudondvaryje skambėjo dainos apie gimtinę

    Į Raudondvario kultūros namus susirinko Raudondvario, Butėnų ir Šeduvos gyventojai, panorę smagiomis dainomis džiugiai sutikti Lietuvos valstybės atkūrimo sukaktį.

Šiemet visa Lietuva įvairiais renginiais sutiko 101-ąjį valstybės atkūrimo gimtadienį. Neįprastai pavasarišką Vasario 16-osios vakarą Raudondvario kultūros namuose įvyko šventinis karaokės vakaras šeimoms „Švenčiame, dainomis vienas kitą džiuginame“, į kurį susirinko Raudondvario, Butėnų ir Šeduvos gyventojai, panorę smagiomis dainomis džiugiai sutikti Lietuvos valstybės atkūrimo sukaktį.

Susirinkusios šeimos, jų draugai dalyvavo istorinėje viktorinoje „Lietuva – tai aš, Lietuva – tai mes“ apie Lietuvos valstybės atkūrimo akto pasirašymo aplinkybes, signatarus. Tiksliausiai į klausimus atsakė ir nugalėtoju tapo jaunasis vakaro dalyvis Erikas Matulaitis.

Renginio dalyviai nuotaikingai dainavo populiarias, visų mėgstamas dainas apie gimtinę, tėvynę ir laisvę, nuskambėjo daugiau kaip dvidešimt įvairaus stiliaus linksmų ir romantiškų dainų. Renginio pabaigoje visi kartu atliko baigiamąją dainą „Grįžtu namo“.

Ypač smagu, kad pasirinktas dainas iš visos širdies traukė susirinkęs jaunimas. Buvo apdovanoti gražiausiai dainavę vakaro dalyviai, ypač šventiškai skambėjo šeduvės Redos Butkienės ir jos sesės Vaidos Zacharevičienės atliekamos dainos, savo muzikalumu nustebino Arnoldo Butkaus ir Rovedos Zacharevičiūtės duetas, labai nuoširdžiai dainas atliko Lukas Skara ir Gunda Butkutė.

Visi karaokės vakaro dalyviai mielai vaišinosi saldainiais ir arbata, kupini geros nuotaikos skirstėsi į namus, vieni kitiems linkėdami gražios valstybinės šventės.

Marija Selenienė, Raudondvario kultūros namų vyr. kultūros specialistė

Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Pagausėjo Šeduvos šaulių gretos, nes neseniai jaunaisiais šauliais tapo net šešiolika vietini...
Kiekvienais metais Beinoravos kaimo bendruomenė vykdo projektą Motinos dienai paminėti, todėl ir...
Radviliškio rajono neįgalieji Motinos dieną pasitiko prasmingu renginiu, kuriam svetingai duris a...
Gražią ir saulėtą sekmadienio popietę Šiaulėniškių bendruomenės kiemelyje vyko Atvelykio ...
Balsavimas
  • Jau seniai reikėjo pakeisti, kiek dar šlovinsim sovietų didvyrius.
  • Pritariu, kad gatvė būtų pervadinta Tėvo Stanislovo vardu.
  • Kam tuos pavadinimus kaitalioti, man ir taip gerai.
  • Man tas pats - turiu didesnių rūpesčių negu gatvės pavadinimas.
Šiandienos Orai
REKLAMA

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas