SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2019-11-18, Pirmadienis, 22:57:23 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Bendruomenės Raudondvario senjorams - šventinė popietė

Raudondvario senjorams - šventinė popietė

  • Raudondvario senjorams - šventinė popietė

    Popietės dalyviai vienas kitam priminė, kad laimingos širdys nesensta niekada.

Auksaspalvis ruduo - ne tik brandos ir susikaupimo metas, tai metas, kai ilgėjant vakarams vis labiau branginama draugystė. Nuoširdi daina, juokas ir geras žodis, pasakytas vienas kitam, pakeičia kasdienybės rutiną ir skatina prisiminti jaunystę. Spalio 1–ąją Raudondvario kultūros rūmuose trečiąkart įvyko šventinė senjorų popietė „Laiko ratu“, skirta Tarptautinei pagyvenusių žmonių dienai paminėti.

Šį susibūrimą organizavo Raudondvario kultūros rūmų darbuotojai ir Pakalniškių seniūnija, antradienio popietę sukvietė senjorus pabendrauti prie arbatos puodelio su bendraamžiais, pasidžiaugti gražiausiomis savo gyvenimo akimirkomis.

Šventiškai nusiteikusius dalyvius pasveikino Pakalniškių seniūnas Kęstutis Ulinskas. Jis pasidžiaugė senjorų išmintimi, palinkėjo stiprios sveikatos, širdyje visada būti jauniems, dažniau pasimatyti ir daugiau bendrauti. Originalius sveikinimus tarė ir pirmą kartą popietėje dalyvavęs Raudondvario seniūnaitijos seniūnaitis Valteris Kleinas.

Susibūrimo dalyviai klausėsi kultūros rūmų moterų vokalinio ansamblio „Vakarė“, kuriam vadovauja Svetlana Verdingovienė, atliekamų skambių dainų. Vakaro staigmena – raudondvarietis Leonas Pranskevičius–„Cukeris“, paruošęs puikią nuotaikingą programą, pilną šmaikščių istorijų ir juokingų gyvenimiškų pamokymų ir visiems senjorams padovanojęs pliūpsnį gardaus juoko.

Po koncerto senjorai vaišinosi arbata ir saldumynais. Visi susirinkę džiaugėsi vieni kitų atneštais šventiniais pyragais ir kepiniais. Senjorai dainavo liaudiškas dainas, noriai žaidė pasiūlytus žaidimus, dalijosi jaunystės prisiminimais.

Senjorė Alfonsa Kavaliūnienė padeklamavo jaudinančius ir įsimenančius eilėraščių posmus, raudondvarietė Elena Čiganienė-Kiškienė perskaitė savo sukurtus nuotaikingus eilėraščius. Muzikinėje viktorinoje, spėjant dainas apie rudenį, nugalėtoja tapo Nijolė Gabenienė. Mįslių karalienės titulą tą šventinį vakarą iškovojo Regina Pranskevičienė.

Popietės pabaigoje susirinkusieji dalijosi įspūdžiais ir skirstėsi vienas kitam primindami, kad laimingos širdys nesensta niekada.

M. Selenienė, Raudondvario kultūros rūmų vyr. kultūros specialistė

Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Pagausėjo Šeduvos šaulių gretos, nes neseniai jaunaisiais šauliais tapo net šešiolika vietini...
Kiekvienais metais Beinoravos kaimo bendruomenė vykdo projektą Motinos dienai paminėti, todėl ir...
Radviliškio rajono neįgalieji Motinos dieną pasitiko prasmingu renginiu, kuriam svetingai duris a...
Gražią ir saulėtą sekmadienio popietę Šiaulėniškių bendruomenės kiemelyje vyko Atvelykio ...
Balsavimas
  • Jaučiuosi saugiai ir nesu patekęs į jokius incidentus.
  • Jaučiuosi saugiai, bet sutemus stengiuosi nekišti nosies į lauką.
  • Dieną - saugu, o sutemus - nesaugu.
  • Būtų saugiau, jeigu daugiau policininkų patruliuotų gatvėse.
  • Labai nesaugu.
Šiandienos Orai
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas