SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2019-05-24, Penktadienis, 23:06:05 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Aktualijos Ramų miegą garantuos vaizdo kameros daugiabučių kiemuose

Ramų miegą garantuos vaizdo kameros daugiabučių kiemuose

 • Ramų miegą garantuos vaizdo kameros daugiabučių kiemuose

  Radviliškio miesto Žaliosios gatvės 35-ojo namo gyventojai apsisprendė - nuo šiol gyvens saugiau ir patys pirmieji išbandys naujausią „Radviliškio būsto“ siūlomą paslaugą „Mano sauga“.

 • Radviliškio miesto Žaliosios gatvės 35-ojo namo gyventojai apsisprendė - nuo šiol gyvens saugiau ir patys pirmieji išbandys naujausią „Radviliškio būsto“ siūlomą paslaugą „Mano sauga“.

  Išsamią informaciją apie vaizdo stebėjimo paslaugą „Mano sauga“ ir jos galimybes jūsų name kiekvienam suteiks „Radviliškio būsto“ atstovai - tereikia užsukti į įmonės priimamąjį, esantį pačiame miesto centre - Aušros aikštėje 5, arba kreiptis į vadybininkus.

 • Radviliškio miesto Žaliosios gatvės 35-ojo namo gyventojai apsisprendė - nuo šiol gyvens saugiau ir patys pirmieji išbandys naujausią „Radviliškio būsto“ siūlomą paslaugą „Mano sauga“.

  „Tikrai nereikia jokių papildomų keletą tūkstančių eurų siekiančių išlaidų. Pasirinkus paslaugą „Mano sauga“ jūsų name „Full HD“ kameros bus įrengtos nemokamai“, - sako „Radviliškio būsto“ vadovė Neringa Paulauskienė. Autorės nuotr.

Aušra MIKŠIENĖ

Netoli Radviliškio autobusų stoties esančio Žaliosios gatvės 35-ojo daugiabučio gyventojai apsisprendė - nuo šiol gyvens saugiau. Būtent šis daugiabutis pirmasis pasiryžo išbandyti naująją Radviliškio rajone daugiabučius namus prižiūrinčios įmonės „Radviliškio būstas“ teikiamą paslaugą „Mano sauga“.

„Žmonėms nusibodo kuopti pusės miesto šiukšles, galvoti, kas kieme apibraižė mašiną. Ne paslaptis, kad teritorija netoli autobusų stoties - ne pati saugiausia, tad namo gyventojai jau apsisprendė. Šiuo metu vyksta parengiamieji darbai ir jau visai netrukus jų kieme atsiras vaizdo stebėjimo kameros - žmonės miegos ramiau ir patys kontroliuos savo erdves. Net mamos, išleidusios vaikus į kiemą pažaisti, galės jaustis ramiau dėl jų saugumo – pavyzdžiui, ruošdamos pietus ar vakarienę, prisijungusios prie „Mano saugos“ portalo individualios paskyros mobiliajame telefone, mamos galės tiesiogiai stebėti, ką veikia jų atžalos“, - pasakoja įmonės vadovė Neringa Paulauskienė.

Mokestis per mėnesį svyruoja nuo 2 iki 5 eurų

Vaizdo stebėjimas realiuoju laiku - jau itin populiari paslauga visoje šalyje. „Vilniuje jau kurį laiką „Mano saugos“ paslauga naudojasi daugybė daugiabučių. Per Lietuvą buvo nuskambėjusi istorija ir apie tai, kad naktį buvo užfiksuoti asmenys, iš laiptinės išnešantys televizorių. Logiška, kad perkraustymo darbai vidurnaktį nevyksta, todėl operatyviai iškviesta policija užbėgo vagystei už akių. Sulaikyti ir dviračių vagys, asmenys, besisukiojantys naktimis prie automobilių kiemuose. Stebėjimo kamerų vaizdas yra itin geros kokybės, tad net ir tamsiuoju paros metu viskas - lyg ant delno“, - sako 289 namus Radviliškio rajone administruojančios bendrovės „Radviliškio būstas“ direktorė.

Nors atrodytų, kad toks saugumas turėtų kainuoti milžinišką sumą, tačiau N. Paulauskienė tikina, kad gyventojams per mėnesį tokia paslauga, priklausomai nuo laiptinėse ir kieme įrengtų kamerų skaičiaus, svyruoja nuo 2 iki 5 eurų. Kuo daugiau kamerų pageidaus klientai, tuo paslauga bus brangesnė. Pavyzdžiui, Žaliosios gatvės 35-ojo namo gyventojai nutarė įsirengti dvi kameras ir vienas šio namo butas pagal 5-erių metų sutartį per mėnesį mokės vos po 2 eurus ir 21 centą. Po 5-erių metų pasibaigus sutarčiai kameros liks gyventojų nuosavybė. Beje, sudarant sutartį nuo trejų iki penkerių metų, visa reikalinga įranga bei kameros bus sumontuotos visiškai nemokamai, be to, per visą sutarties galiojimo laikotarpį gyventojams nė centro papildomai nekainuos ir kamerų priežiūra.

„Tikrai nereikia jokių papildomų keletą tūkstančių eurų siekiančių išlaidų. Pasirinkus paslaugą „Mano sauga“, jūsų name „Full HD“ kameros bus įrengtos nemokamai, o prie jūsų sąskaitos, kurią galima apmokėti vos keliais mygtuko paspaudimais mūsų portale www.radviliskiobustas.lt arba mobiliojoje programėlėje „eBūstas“, abonentinis mokestis už vaizdo stebėjimo paslaugą bus pridėtas automatiškai“, - „Radviliškio naujienoms“ pasakoja N. Paulauskienė.

Tiesioginė transliacija ir išsaugoti įrašai

Ko gali tikėtis gyventojai, užsisakę paslaugą „Mano sauga“? Pirmiausia, norimų teritorijų stebėjimą kameromis. Tai gali būti gyvenamųjų namų kiemai, vaikų žaidimų aikštelės, automobilių stovėjimo aikštelės, požeminės automobilių stovėjimo aikštelės, sandėliukai ir kitos teritorijos. Tokios paslaugos nauda – nenuginčijama, juk vaizdas stebimas realiuoju laiku, todėl pastebėjus pažeidimą apsaugos tarnybos ekipažas gali skubiai atvykti į vietą, pastebėjus pažeidimą galima operatyviai informuoti policiją ir kitas pagalbos tarnybas, o be to vaizdo įraše bus užfiksuoti pažeidėjai, jų padaryti pažeidimai ar nusikaltimai. Kameros užfiksuos ir kieme besisukiojančius įtartinus asmenis, neleistinose vietose statomus automobilius, mašinų ar kito turto vagystes ar sugadinimą.

N. Paulauskienės žodžiais, gyventojai, pasirinkę paslaugą „Mano sauga“, gali nesibaiminti dėl įrašo kokybės, nes net ir filmuojant tamsoje kokybė yra puiki, be to, įrašų duomenys saugomi 14 dienų, o vaizdą galima stebėti iš bet kurio kompiuterio, planšetės ar išmaniojo telefono. Įmonė „Radviliškio būstas“ pasirūpins ir visapuse įrangos priežiūra.

„Mano sauga“ - tai pati naujausia paslauga, kurią gyventojams siūlo bendrovė „Radviliškio būstas“. Nors daugelis gyventojų į tokią naujovę dar žiūri atsargiai, N. Paulauskienė įsitikinusi - laikas parodys, kad tokia paslauga labai naudinga: „Lygiai taip pat atsargiai gyventojai iš pradžių žiūrėjo ir į laiptinių valymo paslaugą. Tuomet girdėjome, kad tokios paslaugos nereikia, kad gyventojai geba patys išsivalyti ir susitvarkyti. Tačiau šiandien sėkmingai valome daugiau nei septyniasdešimt laiptinių ir nuolat sulaukiame gyventojų padėkų“.

Neabejojama, kad pirmasis žingsnis, kurį pasiryžo žengti Radviliškio miesto Žaliosios gatvės 35-ojo namo gyventojai – tai tik puiki pradžia, garantuosianti miesto ar rajono gyventojams kur kas saugesnį miegą. Negana to, kiekvienas, besinaudojantis paslauga „Mano sauga“, sulauks ne tik operatyvios pagalbos, bet ir galimybės pačiam stebėti, įsirašyti ar parsisiųsti vaizdo medžiagą. „Tarkime, esate kitame pasaulio krašte, atostogaujate. O jums rūpi jūsų automobilio saugumas kieme - prisijungiate prie savo paskyros ir matote realų vaizdą tiesiogiai arba jums rūpimo laiko įrašą“, - pasakoja N. Paulauskienė.

Rūpinkimės savo saugumu

Daugiabučius namus prižiūrinti įmonė „Radviliškio būstas“ kviečia gyventojus kreiptis į vadybininkus, kurie suteiks išsamią informaciją apie naujausią paslaugą „Mano sauga“.

„Paslaugos užsakymą galima planuoti pagal poreikius, nes ji - labai plati: nuo vieno buto iki viešųjų erdvių saugumo. Tereikia kreiptis į mūsų vadybininkus ir sulauksite atsakymų į visus rūpimus klausimus“, - kviečia N. Paulauskienė.

O kad vaizdo stebėjimas kameromis padidina aplinkos saugumą – net nekyla abejonių. Juk ne kartą girdėjome, kaip Radviliškio mieste veikiančios stebėjimo kameros padėjo atskleisti nusikaltimus ar sučiupti nusikaltėlius. Tačiau šios kameros užtikrina saugumą tik tose teritorijose, kurios patenka į jų vaizdo stebėjimo „akiratį“, o daugiabučių kiemai lieka tie kampeliai, kuriuose nusižengti linkę asmenys gali veikti netrukdomi.

„Rūpinkimės savo saugumu. Juk tai priklauso ir nuo mūsų pačių“, - ragina „Radviliškio būsto“ vadovė.

Išsamią informaciją apie vaizdo stebėjimo paslaugą „Mano sauga“ ir jos galimybes jūsų name kiekvienam suteiks „Radviliškio būsto“ atstovai - tereikia užsukti į įmonės priimamąjį, esantį pačiame miesto centre - Aušros aikštėje 5, arba kreiptis į vadybininkus.
„Tikrai nereikia jokių papildomų keletą tūkstančių eurų siekiančių išlaidų. Pasirinkus paslaugą „Mano sauga“ jūsų name „Full HD“ kameros bus įrengtos nemokamai“, - sako „Radviliškio būsto“ vadovė Neringa Paulauskienė. Autorės nuotr.
Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Savaitgalį visi keliai vedė į Radviliškio rajone esantį Burbiškio dvarą. Čia pavasariškai i...
Prieš Velykas, Didįjį pirmadienį, Radviliškio parapijos bažnyčioje užvirė intensyvūs darba...
Gegužės 20 dieną į Radviliškio viešąją biblioteką radviliškiečius, mėgstančius skaniai ...
Šeduviams ir miesto svečiams nebereikės rankoje spausti saldainių popierėlių ar neradus šiuk...
Balsavimas
 • Jau seniai reikėjo pakeisti, kiek dar šlovinsim sovietų didvyrius.
 • Pritariu, kad gatvė būtų pervadinta Tėvo Stanislovo vardu.
 • Kam tuos pavadinimus kaitalioti, man ir taip gerai.
 • Man tas pats - turiu didesnių rūpesčių negu gatvės pavadinimas.
Šiandienos Orai
REKLAMA

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas