SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2020-02-18, Antradienis, 06:21:44 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Aktualijos Rajono valdžia atsivėrė Baisogalos gyventojams

Rajono valdžia atsivėrė Baisogalos gyventojams

 • Rajono valdžia atsivėrė Baisogalos gyventojams

  Į susitikimą išsakyti savas problemas ir išgirsti atsakymus į kylančius klausimus susirinko Baisogalos seniūnijos seniūnaičiai, bendruomenių pirmininkai ir jų atstovai, seniūnijos gyventojai.

 • Į susitikimą išsakyti savas problemas ir išgirsti atsakymus į kylančius klausimus susirinko Baisogalos seniūnijos seniūnaičiai, bendruomenių pirmininkai ir jų atstovai, seniūnijos gyventojai.

  Rajono vadovai susitiko su Baisogalos seniūnijos gyventojais, išklausė jiems rūpimus klausimus ir ieškojo sprendimo būdų.

Rugsėjo 25 dieną Baisogalos kultūros centro mažojoje salėje vyko rajono savivaldybės Atvirų durų diena. Radviliškio rajono meras Antanas Čepononis ir Savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Margaitienė susitiko su gyventojais, išklausė jiems rūpimus klausimus ir ieškojo sprendimo būdų.

Susitikime dalyvavo ir Savivaldybės administracijos Statybos skyriaus vedėjas Gintautas Vičas, Investicijų ir turto valdymo skyriaus vedėjas Gintaras Pilypas, Baisogalos seniūnė Renata Masiulienė, LSMU Gyvulininkystės instituto direktorė Violeta Juškienė, Baisogalos parapijos klebonas Arūnas Urbelis.

Į susitikimą išsakyti savas problemas ir išgirsti atsakymus į kylančius klausimus susirinko Baisogalos seniūnijos seniūnaičiai, bendruomenių pirmininkai ir jų atstovai, seniūnijos gyventojai.

Susitikimo dalyviams rūpėjo, kada bus baigiami Žebenkos gatvės kapitalinio remonto darbai, pradedamas įgyvendinti Maironio gatvės rekonstrukcijos projektas. Priestočio „Imantų“ bendruomenės pirmininkas Rimantas Vaitkevičius iškėlė klausimus dėl vandens ir nuotekų pajungimo būtinumo Priestočio gyventojams, tokia pat problemą kėlė ir Palonų miestelio gyventojai.

Su meru ir administracijos atstovais buvo diskutuojama, kaip turėtų būti sprendžiama šaligatvių, einančių šalia regioninių kelių, problema, kadangi jiems būtini remontai, tačiau regioninių kelių valdytojai jų visiškai neprižiūri ir neremontuoja.

Buvo keliamas klausimas ir dėl tekstilinių konteinerių būtinumo, kurie, pasak administracijos atstovų, turėtų būti pastatyti Baisogaloje jau kitais metais.

Aptarta problema, kylanti dėl gyventojų, kurie didelių gabaritų atliekas palieka prie buitinių atliekų konteinerių ir taip teršia aplinką bei tampa galvosūkiu seniūnijai.

Susirinkimo dalyviai domėjosi, kaip bus sprendžiamas LSMU Gyvulininkystės instituto nebenaudojamo pastato, esančio Žebenkos gatvėje, klausimas, buvo diskutuojama dėl patekimo į Baisogalos dvarą, kuriame įsikūręs LSMU Gyvulininkystės institutas, tvarkos. Instituto direktorė Violeta Juškienė informavo, kad šiuo metu ruošiama tvarka, numatanti šio kultūros paveldo objekto lankymą.

Susitikime dalyvavęs klebonas Arūnas Urbelis pasidžiaugė Baisogalos bažnyčioje vykdomais remonto darbais, prie kurių finansavimo prisidėjo Radviliškio rajono savivaldybės administracija.

Meras ir administracijos skyriaus vedėjai apžiūrėjo planuojamą rekonstruoti Maironio gatvę.

Pagal Baisogalos seniūnijos informaciją parengė Jonas MARCINKUS

Rajono vadovai susitiko su Baisogalos seniūnijos gyventojais, išklausė jiems rūpimus klausimus ir ieškojo sprendimo būdų.
Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Savaitgalį visi keliai vedė į Radviliškio rajone esantį Burbiškio dvarą. Čia pavasariškai i...
Prieš Velykas, Didįjį pirmadienį, Radviliškio parapijos bažnyčioje užvirė intensyvūs darba...
Gegužės 20 dieną į Radviliškio viešąją biblioteką radviliškiečius, mėgstančius skaniai ...
Šeduviams ir miesto svečiams nebereikės rankoje spausti saldainių popierėlių ar neradus šiuk...
Balsavimas
 • Jaučiuosi saugiai ir nesu patekęs į jokius incidentus.
 • Jaučiuosi saugiai, bet sutemus stengiuosi nekišti nosies į lauką.
 • Dieną - saugu, o sutemus - nesaugu.
 • Būtų saugiau, jeigu daugiau policininkų patruliuotų gatvėse.
 • Labai nesaugu.
Šiandienos Orai
REKLAMA

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas