SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2021-10-16, Šeštadienis, 11:05:44 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Aktualijos Rajono mokytojams – apdovanojimai ir šilti žodžiai

Rajono mokytojams – apdovanojimai ir šilti žodžiai

 • Rajono mokytojams – apdovanojimai ir šilti žodžiai

  Radviliškio dailės mokyklos mokytoja metodininkė Neringa Kestenienė – aktyvi mokyklos, miesto bei rajono bendruomenės narė, dailininkė keramikė, savo darbais garsinanti Radviliškio rajoną Lietuvoje bei užsienyje. Jolitos Plukienės nuotr.

 • Radviliškio dailės mokyklos mokytoja metodininkė Neringa Kestenienė – aktyvi mokyklos, miesto bei rajono bendruomenės narė, dailininkė keramikė, savo darbais garsinanti Radviliškio rajoną Lietuvoje bei užsienyje. Jolitos Plukienės nuotr.

  „Atsakingumas – didžiausia jūsų vertybė, nes per jūsų ugdytinius, mokinius, vaikus mes kuriame ateitį savo vaikams, anūkams“, – gražios šventės rajono mokytojams linkėjo Seimo narys Antanas Čepononis. Jolitos Plukienės nuotr.

 • Radviliškio dailės mokyklos mokytoja metodininkė Neringa Kestenienė – aktyvi mokyklos, miesto bei rajono bendruomenės narė, dailininkė keramikė, savo darbais garsinanti Radviliškio rajoną Lietuvoje bei užsienyje. Jolitos Plukienės nuotr.

  „Tikiu, kad jūsų žinios bei kantrybė padės mums visiems drauge įveikti šį sudėtingą pandeminį laikotarpį ir vėl visi grįšime į įprastą ritmą ir galėsime dar labiau mėgautis savo darbu“, – vylėsi Savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Laisvūnas Vaičiūnas. Jolitos Plukienės nuotr.

 • Radviliškio dailės mokyklos mokytoja metodininkė Neringa Kestenienė – aktyvi mokyklos, miesto bei rajono bendruomenės narė, dailininkė keramikė, savo darbais garsinanti Radviliškio rajoną Lietuvoje bei užsienyje. Jolitos Plukienės nuotr.

  Rajono pedagogams padėkota už nuoširdžią, atsakingą ir rezultatyvią pedagoginę veiklą, už stropų, pareigingą darbą. Jolitos Plukienės nuotr.

 • Radviliškio dailės mokyklos mokytoja metodininkė Neringa Kestenienė – aktyvi mokyklos, miesto bei rajono bendruomenės narė, dailininkė keramikė, savo darbais garsinanti Radviliškio rajoną Lietuvoje bei užsienyje. Jolitos Plukienės nuotr.

  Pagerbti ir apdovanoti labiausiai pasižymėję, aktyviausi, geriausių rezultatų pasiekę rajono švietimo įstaigų pedagogai. Jolitos Plukienės nuotr.

 • Radviliškio dailės mokyklos mokytoja metodininkė Neringa Kestenienė – aktyvi mokyklos, miesto bei rajono bendruomenės narė, dailininkė keramikė, savo darbais garsinanti Radviliškio rajoną Lietuvoje bei užsienyje. Jolitos Plukienės nuotr.

  Jolitos Plukienės nuotr.

Radviliškio miesto kultūros centre Tarptautinės mokytojų dienos proga pasveikinti Radviliškio rajono pedagogai. Šventiniame renginyje pagerbti ir apdovanoti labiausiai pasižymėję, aktyviausi, geriausių rezultatų pasiekę rajono švietimo įstaigų pedagogai. Jiems įteikti svarūs apdovanojimai už kūrybingą, iniciatyvią ir rezultatyvią vadybinę veiklą, tarptautinių, respublikinių bei rajoninių projektų organizavimą, kitus nuopelnus rajono švietimui.

Nusipelniusiems rajono pedagogams įteikti Mero padėkos ženklai, ženkleliai „Už nuopelnus švietimui“, Seimo nario Antano Čepononio, Švietimo, mokslo ir sporto ministrės Jurgitos Šiugždinienės bei Radviliškio rajono savivaldybės mero padėkos raštai.

Padėkos ženklai – trims rajono pedagogėms

Garbingiausi rajono savivaldybės apdovanojimai – Mero padėkos ženklai – už ilgametę, kūrybingą, rezultatyvią profesinę, vadybinę, aktyvią visuomeninę veiklą, už Radviliškio rajono vardo garsinimą Lietuvoje ir užsienyje įteikti Radviliškio dailės mokyklos mokytojai metodininkei Neringai Kestenienei, Radviliškio muzikos mokyklos mokytojai ekspertei Ingai Petrauskienei ir Kutiškių daugiafunkcio centro direktorei Reginai Kielienei. Jai padėkota ne tik už pedagoginę veiklą, bet ir už indėlį į įstaigos įvaizdžio kūrimą bei kultūros puoselėjimą, už bendruomenės narių sutelktumą bendrai veiklai.

Neringa Kestenienė – aktyvi mokyklos, miesto bei rajono bendruomenės narė, dailininkė keramikė, savo darbais garsinanti Radviliškio rajoną Lietuvoje bei užsienyje. Mokytoja aktyviai dalyvauja reikšmingoje kūrybinėje veikloje, įvairiuose projektuose, pleneruose, organizuoja renginius, parodas. Ši mokytoja – keramikos amato meistrė, kuri savo kūrybinio darbo patirtį bei profesines paslaptis su meile atiduoda Radviliškio rajono mokiniams.

Inga Petrauskienė – aktyvi mokyklos, miesto bei rajono bendruomenės narė, ryški asmenybė Radviliškio kultūros visuomenėje, garsinanti Radviliškio rajoną Lietuvoje bei užsienyje. Mokytoja aktyviai dalyvauja projektinėje, metodinėje veikloje, koncertuose, festivaliuose. Savo kūrybiškumu, begaline meile savo darbui ir mokiniams ji yra pavyzdys daugeliui rajono mokytojų.

Regina Kielienė – ilgametė Kutiškių daugiafunkcio centro direktorė, turinti 41-erių metų vadybinio darbo patirtį, atsakingai ir kūrybingai organizuoja ugdymo programų įgyvendinimą, Centro kultūrinę, sportinę, socialinę veiklą. Ji naujovių iniciatorė, daug dėmesio skirianti estetiškam erdvių tobulinimui, modernių ugdymo priemonių įsigijimui ir neformaliojo ugdymo įvairovei.

Šešiems pedagogams įteikti ženkleliai „Už nuopelnus švietimui“

Radviliškio rajono savivaldybės ženkleliais „Už nuopelnus švietimui“ už ilgametę, nuoširdžią pedagoginę bei visuomeninę veiklą, rajono vardo garsinimą šalyje ir užsienyje apdovanota Baisogalos gimnazijos chemijos mokytoja metodininkė Vilhelmina Januševičienė, už aktyvią, iniciatyvią pedagoginę ir visuomeninę veiklą – Sidabravo gimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė Jūratė Gailienė, už kūrybingą, aktyvią ir rezultatyvią pedagoginę bei visuomeninę veiklą – Šeduvos gimnazijos fizikos vyresnioji mokytoja Milda Baltuškienė, už iniciatyvumą, aktyvią ir kūrybišką vadybinę veiklą – Alksniupių pagrindinės mokyklos direktorė Rasa Saliamorienė, už aktyvią, kūrybingą pedagoginę veiklą bei rajono vardo garsinimą šalyje ir užsienyje – Radviliškio Vaižganto progimnazijos logopedė metodininkė Eugenija Brinkienė, už aktyvią ir rezultatyvią pedagoginę ir visuomeninę veiklą bei Radviliškio rajono vardo garsinimą šalyje ir užsienyje – Radviliškio muzikos mokyklos mokytoja ekspertė Vera Silickaja.

Gražios šventės mokytojams linkėjo Seimo narys

„Diena, kurią švenčia visa pedagogų bendruomenė, yra labai svarbi ir graži. Kiek daug vakarų, gal net ir naktų yra galvota apie priimtus sprendimus savo mokinio atžvilgiu, ar jis yra teisingas, ar griežtas, ar ne. Mieli mokytojai, kolegos, draugai, kaip gera su jumis būti bendrame būryje. Atsakingumas – didžiausia jūsų vertybė, nes per jūsų ugdytinius, mokinius, vaikus mes kuriame ateitį savo vaikams, anūkams“, – gražios šventės rajono mokytojams linkėjo Seimo narys Antanas Čepononis.

A. Čepononis šios gražios ir prasmingos dienos proga Seimo nario Padėkos raštus įteikė Lizdeikos gimnazijos anglų kalbos mokytojai metodininkei Vaidai Domeikienei, Lizdeikos gimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai Laimutei Verbickienei, Šeduvos gimnazijos pradinių klasių mokytojai metodininkei Vaidai Čepienei, Šeduvos gimnazijos pradinių klasių mokytojai metodininkei Linai Paškevičienei, Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos fizikos mokytojai metodininkei Vilmai Andriušaitienei, Radviliškio muzikos mokyklos saksofono vyresniajam mokytojui Donatui Baltučiui ir Radviliškio muzikos mokyklos fortepijono mokytojai metodininkei Dianai Sabulienei.

Rajono pedagogams – ir Švietimo ministrės įvertinimas

Dešimčiai rajono pedagogų įteikti švietimo, mokslo ir sporto ministrės Jurgitos Šiugždinienės Padėkos raštai. Ministrės padėkos už atsakingą ir rezultatyvią pedagoginę, visuomeninę veiklą, už Radviliškio vardo mokyklos garsinimą Lietuvoje bei užsienyje įteiktos Lizdeikos gimnazijos informacinių technologijų mokytojui metodininkui Arvydui Kavaliauskui, Grinkiškio J. Poderio gimnazijos dailės vyresniajai mokytojai Audronei Kudžmaitei, Sidabravo gimnazijos istorijos ir geografijos vyresniajam mokytojui Egidijui Jociui, Šeduvos gimnazijos specialiajai pedagogei, metodininkei Aušrai Mickutei, Šiaulėnų M. Šikšnio gimnazijos anglų kalbos mokytojai metodininkei Jurgitai Mašnickienei, Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos socialinei pedagogei Rasai Žalgevičienei, Alksniupių pagrindinės mokyklos lietuvių kalbos vyresniajai mokytojai Zitai Macevičienei, Pociūnėlių pagrindinės mokyklos lietuvių kalbos mokytojai metodininkei Romai Buivydienei, bei Radviliškio muzikos mokyklos mokytojams Ryčiui Borusevičiui ir Kęstučiui Pakštui.

„Šiandien ta diena, kai visi mes, mokytojai, sulaukiame išskirtinio dėmesio, sulaukiame sveikinimų iš esamų, buvusių mokinių, prisimename įvykius, nutikusius įdomiame ir kūrybingame darbe. Linkiu kiekvienam sėkmės, ryžto, veržlumo, išminties, kūrybiškumo ir tikiu, kad jūsų žinios bei kantrybė padės mums visiems drauge įveikti šį sudėtingą pandeminį laikotarpį ir vėl visi grįšime į įprastą ritmą ir galėsime dar labiau mėgautis savo darbu“, – sveikinimo žodžius rajono pedagogams tarė Savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Laisvūnas Vaičiūnas.

Padėkos raštai – dvidešimt trims pedagogams

Tarptautinės mokytojų dienos proga Radviliškio rajono savivaldybės mero Padėkos raštais apdovanoti 23 Radviliškio rajono pedagogai: Radviliškio Lizdeikos gimnazijos informacinių technologijų mokytoja metodininkė Gitana Vaičiulienė, Grinkiškio J. Poderio gimnazijos pedagogės: anglų kalbos mokytoja metodininkė Daiva Listauskienė ir šokio bei fizinio ugdymo vyresnioji mokytoja Loreta Pajaujienė, Sidabravo gimnazijos pradinių klasių mokytoja metodininkė Janina Skubrienė, Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos etikos mokytoja ekspertė Ala Beliajeva, Alksniupių pagrindinės mokyklos pedagogai: tikybos mokytoja metodininkė Inga Zabulienė ir technologijų vyresnysis mokytojas Rimantas Gudžiūnas, Radviliškio Vaižganto progimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Giedrė Krivickienė, Radviliškio V. Kudirkos progimnazijos pedagogės: informacinių technologijų mokytoja, matematikos vyresnioji mokytoja Irma Jančauskienė, psichologė Agna Kuprytė-Ivanauskienė, socialinė pedagogė Rūta Gelažnikienė, pradinių klasių mokytoja metodininkė Diana Muraulienė ir pradinių klasių mokytoja ekspertė Rasmuta Valčiukienė, Radviliškio lopšelio-darželio „Kregždutė“ auklėtoja Roberta Tkačuk, Radviliškio lopšelio-darželio „Žvaigždutė“ pedagogės: logopedė, specialioji pedagogė metodininkė Laura Pladė, ikimokyklinio ugdymo auklėtoja Enrika Čeplinskytė ir ikimokyklinio ugdymo vyresnioji auklėtoja Vaida Maraškaitė, Šeduvos lopšelio-darželio pedagogai: ikimokyklinio ugdymo vyresnioji auklėtoja Juta Savickienė, ikimokyklinio ugdymo vyresnioji auklėtoja Teresė Dočkuvienė ir meninio ugdymo mokytojas ekspertas Astijus Poška, Radviliškio dailės mokyklos vyresnioji dailės mokytoja Rita Adomaitienė, Radviliškio muzikos mokyklos pedagogai: vyresnysis mokytojas Marius Atstopas bei chorinio dainavimo mokytoja metodininkė Aurelija Meškauskienė.

Visiems jiems padėkota už nuoširdžią, atsakingą ir rezultatyvią pedagoginę veiklą, už stropų, pareigingą darbą, nuoširdų bendravimą su mokiniais, mokinių tėvais, kolegomis bei socialiniais partneriais, už nuoširdų, inovatyvų, kūrybišką darbą ir bendruomeniškumą, etninės kultūros puoselėjimą, už išskirtinius pasiekimus organizuojant įtraukiojo ugdymo idėjų įgyvendinimą bei sklaidą įstaigoje, rajone, respublikoje ir tarptautiniame lygmenyje, už inovatyvų šiuolaikinių vaikų sveikatingumo ir fizinio aktyvumo ugdymą ir sveikos gyvensenos idėjų sklaidą įstaigoje, rajone ir respublikoje.

Šventės proga – kultūrinė programa

Pedagogams šventiniame renginyje dainavo Radviliškio muzikos mokyklos mokinės Juta Butkevičiūtė ir Kamilė Aksinavičiūtė, renginį vedė Vilius Ulys ir Kamilė Aksinavičiūtė, o po apdovanojimų ir sveikinimų rajono mokytojai žiūrėjo Klaipėdos „Taško teatro“ spektaklį „Amerika pirtyje“ (režisierius – Valentinas Masalskis).

Parengta pagal Radviliškio rajono savivaldybės ir „Radviliškio naujienų“ informaciją

„Atsakingumas – didžiausia jūsų vertybė, nes per jūsų ugdytinius, mokinius, vaikus mes kuriame ateitį savo vaikams, anūkams“, – gražios šventės rajono mokytojams linkėjo Seimo narys Antanas Čepononis. Jolitos Plukienės nuotr.
„Tikiu, kad jūsų žinios bei kantrybė padės mums visiems drauge įveikti šį sudėtingą pandeminį laikotarpį ir vėl visi grįšime į įprastą ritmą ir galėsime dar labiau mėgautis savo darbu“, – vylėsi Savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Laisvūnas Vaičiūnas. Jolitos Plukienės nuotr.
Rajono pedagogams padėkota už nuoširdžią, atsakingą ir rezultatyvią pedagoginę veiklą, už stropų, pareigingą darbą. Jolitos Plukienės nuotr.
Pagerbti ir apdovanoti labiausiai pasižymėję, aktyviausi, geriausių rezultatų pasiekę rajono švietimo įstaigų pedagogai. Jolitos Plukienės nuotr.
Jolitos Plukienės nuotr.
Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Savaitgalį visi keliai vedė į Radviliškio rajone esantį Burbiškio dvarą. Čia pavasariškai i...
Prieš Velykas, Didįjį pirmadienį, Radviliškio parapijos bažnyčioje užvirė intensyvūs darba...
Gegužės 20 dieną į Radviliškio viešąją biblioteką radviliškiečius, mėgstančius skaniai ...
Šeduviams ir miesto svečiams nebereikės rankoje spausti saldainių popierėlių ar neradus šiuk...
Aukštelkuose gyvena Artūras Satkevičius, kuris vienas augina tris mažamečius vaikus: Faustą, K...
Tarptautinę Šeimos dieną Radviliškio rajono gyventojai šventė lyg viena didelė šeima - Radv...

Baseinas Radviliškyje, sporto aikštynas Šeduvoje, rekonstruoti Baisogalos ku...

Savivaldybės didžiojoje salėje surengtas Demokratijos ir socialinių įgūdžių mokyklos „Atei...
Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre vyko regioninis virėjo specialybės mokinių pro...
Savaitgalį vykusių Europos Parlamento rinkimų intriga Radviliškio rajone buvo ta, jog dėl europ...
Gegužės 21-ąją garsiai šurmuliuodami Radviliškio rajono savivaldybės vadovų ir Administracij...
Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centro kvietimu Radviliškio rajono polic...
Gegužės 29-ąją Viešojoje bibliotekoje surengtas jau ketvirtojo Radviliškio rajono savivaldybė...
Kai lauke skaisčiai šviečia saulė, vieni traukia prie vandens telkinių, o kiti stropiai linksta...
Žydinčiu miestu jau nuo seno vadinama Šeduva ir toliau pateisina savo vardą. Uoliai savo aplinko...
Gegužės 30–31 dienomis Radviliškio rajone ir gretimose savivaldybėse surengtas XIX-asis tarpta...
Radviliškio rajono savivaldybėje viešėjo Aleksandro Stulginskio universiteto atstovai. Susitikim...
Delegacija iš Skaros, Švedijos, vadovaujama Skaros savivaldybės merės Barbro Hassel, viešėjo R...
Šalyje maudymosi sezonas prasideda birželio 1 dieną ir tęsiasi iki rugsėjo 15 dienos. Atsižvel...
Šeduvos gimnazijos specialiojo ugdymo skyriaus parke įkurtoje ir neseniai iškilmingai atidarytoje...
Radviliškio miesto kultūros centro salė birželio 3 dieną prisipildė jaunystės, juoko, pasidid...
Vos tik paskelbėme apie rajono valdžios planus šiais metais pradėti statyti baseiną mieste, spo...

Praėjusį sekmadienį Radviliškio miesto laisvalaikio ir pramogų parke netrūko š...

Radviliškio rajone, prie Šeduvos esančiame Raudondvario aerodrome, savaitgalį vyko Lietuvos lėk...
Balsavimas
 • Taip, turi būti privalomas, nes kitaip pandemijos nesustabdysime.
 • Žmonės turi patys nuspręsti, ar nori skiepytis.
 • Skiepas neturi būti privalomas, bet nepasiskiepiję viešumoje turėtų nešioti kaukes.
 • Žmonės iš viso neturėtų skiepytis, nes tai juos pražudys arba slapta sučipuos.
Šiandienos Orai
REKLAMA

PRENUMERUOK INTERNETU

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas