SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2019-08-23, Penktadienis, 12:14:22 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Kultūra Radviliškyje praūžė „Jaunųjų menininkų reidas“

Radviliškyje praūžė „Jaunųjų menininkų reidas“

 • Radviliškyje praūžė „Jaunųjų menininkų reidas“

  Iš viso projekto renginiuose apsilankė apie 2 tūkstančiai skirtingo amžiaus Radviliškio regiono gyventojų.

 • Iš viso projekto renginiuose apsilankė apie 2 tūkstančiai skirtingo amžiaus Radviliškio regiono gyventojų.
 • Iš viso projekto renginiuose apsilankė apie 2 tūkstančiai skirtingo amžiaus Radviliškio regiono gyventojų.
 • Iš viso projekto renginiuose apsilankė apie 2 tūkstančiai skirtingo amžiaus Radviliškio regiono gyventojų.

Radviliškio miesto kultūros centras džiaugiasi praūžusiais „Jaunųjų menininkų reido“ renginiais mūsų mieste. Nors jaunųjų menininkų festivaliai vyksta tik didžiuosiuose miestuose, tačiau Radviliškio miesto kultūros centro vykdomas projektas susilaukė palaikymo ir ypač didelio jaunų žmonių susidomėjimo.

Šių metų kovo-balandžio mėnesiais vykęs projektas „Jaunųjų menininkų reidas“ buvo orientuotas į visų sričių (rašytojai, tapyba, fotografija, poezija, muzika, teatras) menininkus-profesionalus iki 35-erių metų. Projekto žiūrovai - įvairių meno sričių gerbėjai, neabejingi ne tik muzikai ar teatrui, bet mokantys klausytis ir suprasti poezijos meną. Renginių ciklą sudarė net 8 įvairių meno sričių renginiai.

Radviliškio miesto kultūros centre praūžęs „Jaunųjų menininkų reidas“ ne tik padovanojo daug ypatingų akimirkų mūsų jauniesiems kraštiečiams, bet praturtino dar nematytais, kitokio formato, netradiciniais kūrėjų sprendimais.

Malonu buvo išvysti jaunųjų menininkų kurtą muziką, pabendrauti su kompozitoriumi, akį pamalonino pirmą kartą tokia Radviliškio miesto kultūros centre atidaryta paroda „Lanksčioji tapyba“. Per 300 jaunųjų radviliškiečių stebėjo šokio spektaklį-ekskursiją „Šachas Prūsijai. Luizė Mėmelyje“.

Labai gerų atsiliepimų sulaukė jaunimui aktualia tema pateiktas ir sukrėtęs Atviro rato spektaklis „Brangioji mokytoja“.

Labai nustebino ir tai, jog jaunieji radviliškiečiai neabejingi ir poezijos menui. M. Nastaravičiaus poezijos pasiklausyti susirinko daugiau nei 200 jaunųjų radviliškiečių, kurie po susitikimo su rašytoju liko sužavėti jo pasakojimu ir mokėjimu bendrauti su moksleiviais. Tad autorius liko maloniai nustebintas dialogo ir nuoširdaus jaunimo susidomėjimo.

Balandžio mėnesį kultūros centre buvo suorganizuotas baigiamasis jaunųjų meno kūrėjų renginys-pojūčių teatro spektaklis „Akmuo Vanduo Geluonis“, kuris užbaigė projekto „Jaunųjų menininkų reidas“ viešnagę mūsų mieste. Labai džiaugiamės, kad mūsų jaunimas turėjo progos pamatyti visiškai kitokio formato, netradicinį spektaklį, kurį radviliškiečiams pristatė Pojūčių teatro režisierė Karolina Žernytė.

Radviliškio miesto kultūros centras džiaugiasi galėjęs vykdyti šį projektą, kuriame apsilankė apie 2 tūkstančiai skirtingo amžiaus regiono gyventojų, ir dėkoja savo žiūrovams už domėjimąsi menu bei kultūrinio lygio kėlimą.

Renginių ciklo programą Radviliškio miesto kultūros centrui įgyvendinti padėjo projekto partneriai - Radviliškio miesto ir rajono ugdymo įstaigos. Projektą finansavo Lietuvos kultūros taryba ir Lietuvos Respublikos kultūros ministerija.

Tikimės, jog jaunųjų menininkų veiklos turės išliekamąją vertę - paskatins kultūros atsinaujinimo tendencijas regione, pratins prie kitokio požiūrio į kultūrą, skatins jaunus žmones nebijoti eksperimentuoti, nebijoti kurti ir savo kūryba dalintis su meno gerbėjais.

Radviliškio miesto kultūros centro informacija

Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Tokiu pavadinimu tradicinė skaitymo akcija šiemet rajone vyko gegužės 7-ąją, Spaudos atgavimo,...
Šiaulių kultūros centre „Laiptų galerija“ atidaryta radviliškiečio karikatūristo Antano S...
Radviliškio viešojoje bibliotekoje lankėsi žurnalistas, laidų vedėjas, o dabar jau ir rašytoj...
Radviliškiečius į Kultūros rūmus pakvietė Rimanto Petriko paroda „Gamtos kerai“. Rimantas ...
Balsavimas
 • Pritariu, jeigu temperatūra pasiekia 30 laipsnių.
 • Pritariu, jeigu temperatūra pasiekia 35 laipsnius.
 • Nepritariu, nes galima ir pakentėti.
 • Man tas pats: aš nei mokausi, nei dirbu.
Šiandienos Orai
REKLAMA

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas