SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2019-11-21, Ketvirtadienis, 00:59:23 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Kriminalai Radviliškyje plėšikas sučiuptas per 10 minučių

Radviliškyje plėšikas sučiuptas per 10 minučių

Praėjus vos dešimčiai minučių po pranešimo apie plėšimą Radviliškio rajono policijos komisariato pareigūnai sulaikė nusikaltimu įtariamą asmenį ir jį izoliavo nuo visuomenės.

Apie ginkluoto ir kaukėto asmens vizitą Radviliškyje esančioje degalinėje policijai pranešta balandžio 3-iąją prieš pat 5 valandą ryto. Skambino išgąsdinta degalinės operatorė, kuri informavo, kad ką tik į degalinę buvo užėjęs juoda kauke veidą prisidengęs vyras ir grasindamas šaunamuoju ginklu pareikalavo pinigų. Moteris jam atsakė, kad pinigų neturi, tada atėjusysis pareikalavo cigarečių. Pagrobęs 8 pakelius „Camel“, kaukėtasis pasišalino.

Radviliškio rajono policijos komisariato pareigūnai pagal operatorės nurodytus požymius operatyviai pradėjo įtariamojo paiešką: apvažiavo netoliese esančių sodų teritoriją, patikrino garažų masyvą, pasuko link „Bitutės“ sodų bendrijos.

Važiuodami V. Landsbergio-Žemkalnio gatve, jie staiga pamatė iš sodų teritorijos išeinantį vyrą su maišeliu rankoje. Pagal aprangos požymius jis buvo labai panašus į degalinės užpuoliką.

Sustabdę vyrą pareigūnai patikrino jo maišelį, kuriame rado pagrobtąsias cigaretes, o iš striukės kišenės ištraukė juodą kaklaskarę, kuri buvo panaudota kaip kaukė. Iš kur gavo cigaretes, sulaikytasis paaiškinti negalėjo, o šautuvą prisipažino išmetęs sodų teritorijoje, kurioje pareigūnai jį ir surado.

Sulaikytas 20-metis Kelmės rajono gyventojas uždarytas į areštinę. Jam pareikštas įtarimas dėl plėšimo. Baudžiamasis kodeksas už plėšimą, panaudojant šaunamąjį ginklą, numato laisvės atėmimą nuo dvejų iki dešimties metų.

Parengta pagal policijos atstovės spaudai Gailutės Smagriūnienės informaciją

Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Gegužės 19-osios vakarą apie 22 valandą Radviliškio rajono Aukštelkų kaime, savo namuose, gir...
Gegužės 17-osios vakarą apie 23 valandą Radviliškyje, Radvilų gatvėje esančiame atrakcionų ...
Piniginės ant palangės ir kitose matomose vietose geriau nelaikyti net savo namuose.
Radviliškio rajono policijai pradėjo vadovauti naujas viršininkas – Saulius Baltakis, iki šiol...
Balsavimas
  • Jaučiuosi saugiai ir nesu patekęs į jokius incidentus.
  • Jaučiuosi saugiai, bet sutemus stengiuosi nekišti nosies į lauką.
  • Dieną - saugu, o sutemus - nesaugu.
  • Būtų saugiau, jeigu daugiau policininkų patruliuotų gatvėse.
  • Labai nesaugu.
Šiandienos Orai
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas