SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2019-05-23, Ketvirtadienis, 05:58:16 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Kultūra Radviliškyje juoksis dzūkai ir aukštaičiai

Radviliškyje juoksis dzūkai ir aukštaičiai

Vasario 24 dieną, sekmadienį, 17 val. Radviliškio miesto kultūros centre vyks humoro šventė „JUOKIS – 2019“. Į sceną išeis trys humoro kolektyvai iš Dzūkijos ir Aukštaitijos bei žemaitis iš Vilniaus.

Dzūkų garbę gins legendiniai „Dzyvų dzyvai“ iš Lazdijų (vadovė Birutė Vanagienė). Jie rodys net dvi programas. „Rinkimų karštligėje“ pašieps politikų dviveidiškumą, tarpusavio rietenas, rinkėjams lengvai dalijamus pažadus. Vėliau vaišins „Asorti“ - rodys linksmiausias scenas, sukurtas per eilę metų: juoksis iš amžinų žmogaus ydų ir silpnybių. Žiūrovai be kitų puikių artistų vėl išvys šmaikštųjį kaimietės Apolonijos ir poniutės Kunigundos duetą. „Dzyvai“, pernai atšventę 40-metį, šiemet atsisveikina su savo publika. Tad nepraleiskite progos paskutinį kartą pamatyti šį puikų kolektyvą!

Aukštaitijai atstovaus dvi humoro grupės. Garsioji „Sprandžina“ iš Šeduvos (vad. Izolina Stanulienė) scenoje ieškos „Romantikos“ - juoksis iš netikusių žmonių tarpusavio santykių, iš susvetimėjimo, sumaterialėjimo. Šeduviai visada žavi temų aktualumu, raiškia šaržuota vaidyba, smagiomis improvizacijomis. Šis jaunatviškas kolektyvas užpernai sėkmingai pasirodė LRT projekte „Lietuvos humoro lyga“. „Trys mylimos“ iš Radviliškio rajono, Pociūnėlių, (vadovė Aušrelė Sereikienė) mokys „Viliojimo meno“ - ironiškai žvelgs į vyrų nepastovumą, į moterų pastangas bet kokia kaina surasti savo laimę. Kolektyvas „Juokio“ šventėje debiutavo tik pernai, bet vadovė (ir puiki artistė) A. Sereikienė turi didžiulę sceninę patirtį – ji daug metų Kėdainių rajone, Gudžiūnuose, sėkmingai vadovavo „Linksmosioms našlėms“.

Koncertą paįvairins humoristas Vaclovas Vičius iš Vilniaus, kuris dovanos satyrinių eilėraščių bei ironiškų epigramų puokštę. Išgirsite ir žemaitiškos kūrybos.

Juoksitės net dvi valandas, o bilieto kaina tik 4-5 eurai. Juokimės kartu!

Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Tokiu pavadinimu tradicinė skaitymo akcija šiemet rajone vyko gegužės 7-ąją, Spaudos atgavimo,...
Šiaulių kultūros centre „Laiptų galerija“ atidaryta radviliškiečio karikatūristo Antano S...
Radviliškio viešojoje bibliotekoje lankėsi žurnalistas, laidų vedėjas, o dabar jau ir rašytoj...
Radviliškiečius į Kultūros rūmus pakvietė Rimanto Petriko paroda „Gamtos kerai“. Rimantas ...
Balsavimas
  • Jau seniai reikėjo pakeisti, kiek dar šlovinsim sovietų didvyrius.
  • Pritariu, kad gatvė būtų pervadinta Tėvo Stanislovo vardu.
  • Kam tuos pavadinimus kaitalioti, man ir taip gerai.
  • Man tas pats - turiu didesnių rūpesčių negu gatvės pavadinimas.
Šiandienos Orai
REKLAMA

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas