SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2020-01-29, Trečiadienis, 13:10:37 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Aktualijos Radviliškyje įvyko tradicinis paplūdimio teniso turnyras

Radviliškyje įvyko tradicinis paplūdimio teniso turnyras

  • Radviliškyje įvyko tradicinis paplūdimio teniso turnyras

    Paplūdimio teniso turnyras sukviečia ne tik ilgamečius paplūdimio teniso žaidėjus, bet vis daugiau žmonių, susidomėjusių šia sporto šaka.

Radviliškio teniso klubas Radviliškio sporto arenoje tradiciškai suorganizavo jau šeštąjį paplūdimio teniso turnyrą. Pasak organizatorių, kasmet paplūdimio teniso turnyras sukviečia ne tik ilgamečius paplūdimio teniso žaidėjus, bet ir vis daugiau žmonių, susidomėjusių šia sporto šaka. Daugiau dėmesio ši sporto šaka turi dar ir todėl, kad praėjusią vasarą Radviliškyje praūžusiame Europos žmonių festivalyje ši sporto šaka buvo įtraukta į pagrindinę sporto programą ir sulaukė daug susidomėjusiųjų.

Turnyre dalyvavo sportininkai iš Radviliškio, Šiaulių, Panevėžio, Pakruojo ir Baisogalos. Aktyvus ir įtraukiantis, azartiškas žaidimas sukvietė 13 porų, kurios rungėsi dėl geriausiųjų vardo: vyrų grupėje varžėsi 9 poros, mišrių porų grupėje – keturios poros.

Vyrų grupėje pirmąją vietą rezultatu 7:5, 6:3 iškovojo šiauliečiai Gintaras Dambrauskas ir Emilis Baltrimaitis. Šiauliečiai nutraukė ilgametį Panevėžio sportininkų dominavimą šioje varžybų kategorijoje. Antrojoje vietoje liko pakruojiečiai Stasys ir Ignas Tamulioniai, trečioji vieta atiteko jungtinei Panevėžio ir Radviliškio komandai – Arūnui Smalskiui ir Raimondui Mickui.

Mišrių porų grupėje dominavo panevėžiečiai. Čempionais tapo Kristina Raščiuvienė ir Arūnas Smalskis, antrojoje vietoje liko Asta Burkauskaitė ir Vygantas Sliekas, trečioji vieta atiteko šiauliečiams Svajūnui Mikuliui ir Tėjai Mikulytei.

Radviliškio teniso klubo informacija

Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Savaitgalį visi keliai vedė į Radviliškio rajone esantį Burbiškio dvarą. Čia pavasariškai i...
Prieš Velykas, Didįjį pirmadienį, Radviliškio parapijos bažnyčioje užvirė intensyvūs darba...
Gegužės 20 dieną į Radviliškio viešąją biblioteką radviliškiečius, mėgstančius skaniai ...
Šeduviams ir miesto svečiams nebereikės rankoje spausti saldainių popierėlių ar neradus šiuk...
Balsavimas
  • Jaučiuosi saugiai ir nesu patekęs į jokius incidentus.
  • Jaučiuosi saugiai, bet sutemus stengiuosi nekišti nosies į lauką.
  • Dieną - saugu, o sutemus - nesaugu.
  • Būtų saugiau, jeigu daugiau policininkų patruliuotų gatvėse.
  • Labai nesaugu.
Šiandienos Orai
REKLAMA

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas