SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2020-01-28, Antradienis, 15:03:01 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Sveikata Radviliškyje - Europos judumo savaitei skirti renginiai

Radviliškyje - Europos judumo savaitei skirti renginiai

  • Radviliškyje - Europos judumo savaitei skirti renginiai

    Šiaurietiško ėjimo žygio dalyviai keliavo iki Antaniškių parko, kuriame jų taip pat laukė linksmi užsiėmimai.  

  • Šiaurietiško ėjimo žygio dalyviai keliavo iki Antaniškių parko, kuriame jų taip pat laukė linksmi užsiėmimai.  
  • Šiaurietiško ėjimo žygio dalyviai keliavo iki Antaniškių parko, kuriame jų taip pat laukė linksmi užsiėmimai.  

Rugsėjo 16 dieną prasidėjo Europos judumo savaitė, didžiausia tvaraus judėjimo kampanija pasaulyje. Tai tradicinė Europos miestų akcija, kasmet rengiama rugsėjo 16–22 dienomis.

Pagrindinis šios kampanijos tikslas – populiarinti „žaliąsias“ transporto priemones ir kviesti gyventojus jomis naudotis, atkreipti visuomenės dėmesį į neigiamą transporto poveikį aplinkai ir žmonių sveikatai, skatinti išsaugoti kuo švaresnį orą. Akcijoje dalyvauja 2 069 miestai iš 49-ių Europos, Afrikos, Šiaurės Amerikos ir Azijos valstybių.

Radviliškio rajono savivaldybė įsijungė į 44 Lietuvos savivaldybių, prisijungusių prie šios kampanijos, būrį ir kartu su Radviliškio visuomenės sveikatos biuru organizavo dviračių ir šiaurietiško ėjimo žygius.

Prie Radviliškio Lietuvos Sąjūdžio stadiono gražų ir saulėtą penktadienio vakarą šurmuliavo gausus būrys sportiškai nusiteikusių žmonių. Dviračių žygio dalyviai dviračiais mynė iki Gudelių ežero 22 km (Šiaulių r.), kur visus dviratininkus armonikos ritmu pasitiko Radviliškio seniūnijos kolektyvas. Čia dviratininkai pasivaišino kibinais bei sultiniu ir sudalyvavo viktorinoje apie sveikatą.

Šiaurietiško ėjimo žygio dalyviai keliavo iki Antaniškių parko, kuriame jų taip pat laukė linksmi užsiėmimai. Pirmiausia dalyviai buvo supažindinti su taisyklingo šiaurietiško ėjimo technika. Žygeiviams teko įveikti 8 kilometrų trasą, būtina buvo pasižymėti nurodytuose punktuose. Antaniškių parke ėjikų laukė arbata, vaišės, žaidimai bei viktorina.

Šis Europos judumo savaitei skirtas renginys taip pat aprėpė ir kitą fizinį aktyvumą skatinantį projektą – Europos sporto savaitę „BeActive“. Dviračių ir šiaurietiško ėjimo žygių dalyviams buvo įteiktos padėkos.

Tai – ne paskutinis Judumo savaitei skirtas renginys. Rugsėjo 22 dieną visi radviliškiečiai buvo pakviesti prisijungti prie Judumo savaitės kulminacijos – Dienos be automobilio. Tą dieną visi raginami bent dienai pamiršti savo automobilius ir pasirinkti kitą, aplinkai draugišką, susisiekimo būdą – eiti pėsčiomis, važiuoti dviračiu, viešuoju transportu.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Radviliškio viešosios bibliotekos Konferencijų salėje įvyko susitikimas su sveikos gyvensenos i...
Nėštumo laikotarpis neabejotinai yra ypatingas kiekvienai moteriai. Išskirtinis dėmesys turėtų...
Nors moterys ir toliau sudaro daugumą motinystės (tėvystės) pašalpų gavėjų, per kelerius met...
Pacientų patogumui nuo 10-ies iki 30 dienų pratęstas kompensuojamųjų vaistų receptų galiojimo...
Balsavimas
  • Jaučiuosi saugiai ir nesu patekęs į jokius incidentus.
  • Jaučiuosi saugiai, bet sutemus stengiuosi nekišti nosies į lauką.
  • Dieną - saugu, o sutemus - nesaugu.
  • Būtų saugiau, jeigu daugiau policininkų patruliuotų gatvėse.
  • Labai nesaugu.
Šiandienos Orai
REKLAMA

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas