SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2020-04-07, Antradienis, 09:40:44 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Švietimas Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre - Šimtadienio šventė

Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre - Šimtadienio šventė

  • Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre - Šimtadienio šventė

    Šią dieną nuskambėjęs skambutis priminė, kad nueitas įdomus pažinimo ir brandos kelias, o įgytas žinias bei įgūdžius teks pritaikyti praktikoje.

Vasario 27–ąją Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre nuaidėjęs skambutis paskelbė, kad baigiamųjų kursų mokiniams iki atsisveikinimo su mokykla lieka šimtas dienų.

Visus metus, praleistus šioje mokykloje, skambučio melodija kvietė į mokslo metų pradžios šventes, į prasmingą pamokų tylą, skambų pertraukų juoką, šurmulį, jaudulį prieš renginius. Šią dieną nuskambėjęs skambutis priminė, kad nueitas įdomus pažinimo ir brandos kelias, o įgytas žinias bei įgūdžius teks pritaikyti praktikoje.

Papuoštoje aktų salėje baigiamųjų kursų mokinius, lydimus antrakursių, pasitiko centro bendruomenė. Sveikinimus, padėkos žodžius bei nuoširdžiausius linkėjimus šventėje dalijo direktoriaus pavaduotoja ugdymui Stanislava Kavaliauskienė, praktinio mokymo vadovas Alvidas Slavinskas, vyresnioji profesijos mokytoja Laima Kalasauskienė, bendrabučio auklėtoja Tatjana Proščepenkienė. Pažangiausiems, aktyviausiems ir geriausiai mokyklą lankiusiems mokiniams įteikti padėkos raštai.

Šventėje skambėjo centro mokinių ansamblio dainos, pasirodė dramos būrelio nariai ir šokėjai. Savo gebėjimus scenoje atskleidė ir šventės „kaltininkai“: šoko, dainavo, skaitė testamentą, paliko mokyklai pačių pagamintas dovanas, mokytojams įteikė gėles.

Baigiamųjų kursų mokiniams ir mokytojams susirinkus bendrai nuotraukai, visus pradžiugino šventinis tortas. Šventės dalyviai pakviesti pasivaišinti arbata ir saldumynais.

Renginį vedė pirmo kurso mokiniai Evelina ir Mantvydas. Šventę paruošti padėjo vyresnioji bendrabučio auklėtoja Nijolė Rakšnienė, mokinių tarybos nariai, mokyklą puošė apdailininko ir šaltkalvio specialybių mokiniai ir mokytojai.

Mokytoja Vitalija Rutkauskienė

Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla tradiciškai visus mokinius, besidominčius mada bei ją ...
Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje į Jaunųjų filologų konkurso šalies etapą jau 46-ąj...
Radviliškio viešojoje bibliotekoje įvyko renginys, skirtas Lietuvos narystės Europos Sąjungoje ...
Kauno „Girstučio“ kultūros centre skambiai finišavo 7-asis mažųjų rašytojų konkurso „L...
Balsavimas
  • Jaučiuosi saugiai ir nesu patekęs į jokius incidentus.
  • Jaučiuosi saugiai, bet sutemus stengiuosi nekišti nosies į lauką.
  • Dieną - saugu, o sutemus - nesaugu.
  • Būtų saugiau, jeigu daugiau policininkų patruliuotų gatvėse.
  • Labai nesaugu.
Šiandienos Orai
REKLAMA

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas