NULL

Radviliškio stipruoliai iškovojo 10 medalių

Gruodžio 8 dieną Mažeikiuose vykusiame Lietuvos jaunių, jaunimo, suaugusiųjų ir veteranų štangos spaudimo čempionate Radviliškio stipruoliai iškovojo 10 medalių.

Tarp jaunių merginų, svorio kategorijoje iki 63 kg, sidabro medalį iškovojo Jolanta Bloškytė. Svorio kategorijoje iki 72 kg Džeran Jonušytė, išspaudusi 57,5 kg, pasipuošė bronzos medaliu. Absoliučioje įskaitoje jaunių grupėje ji užėmė penktą vietą.

Tarp jaunių vaikinų čempionu tapo Andrius Nokša, svorio kategorijoje iki 59 kg išspaudęs 77,5 kg svorį. Svorio kategorijoje iki 66 kg Kornelijus Poškus, išspaudęs 107,5 kg, apdovanotas sidabro medaliu.

Jaunimo grupėje, svorio kategorijoje iki 57 kg, išspaudusi 70 kg štangą, nugalėjo Kristina Kirilesku. Mergina tapo nugalėtoja ir absoliučioje įskaitoje. Dar vieną aukso medalį ji iškovojo suaugusiųjų grupėje, dar kartą išspaudusi 70 kg štangą.

Suaugusiųjų grupėje, svorio kategorijoje iki 52 kg, Laura Margevičiutė išspaudė 77,5 kg, pakartojo jos pačios pasiektą šalies rekordą ir iškovojo aukso medalį. Absoliučioje įskaitoje ji užėmė trečią vietą.

Suaugusiųjų grupėje, svorio kategorijoje iki 59 kg, čempionu tapo Laurynas Šaulis, išspaudęs 115 kg. Gintaras Blėdis, išspaudęs 135 kg, nugalėtoju tapo svorio kategorijoje iki 66 kg.

Tarp veteranų vyriausiųjų kategorijoje nugalėjo Edvardas Nakčiūnas.

Komandinėje įskaitoje moterų ir vyrų komandos užėmė trečiąsias vietas.