Radviliškio sportininkams – medalių gausybė

Rokiškyje įvyko Lietuvos klasikinio štangos spaudimo čempionatas, kuriame sėkmingai pasirodė Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro bei sporto klubo „Arena Gym“ sportininkai. Čempionate buvo iškovoti 4 aukso, 6 sidabro ir 2 bronzos medaliai.

Jaunimo grupėje, svorio kategorijoje iki 57 kg, čempione tapo Greta Tomkevičiūtė, išspaudusi 70 kg sveriančią štangą. Greta tapo nugalėtoja ir absoliučioje įskaitoje jaunimo grupėje.

Svorio kategorijoje daugiau nei 72 kg vicečempione tapo Neda Pabilionytė, kuri įveikė 67,5 kg sveriančią štangą. Absoliučioje įskaitoje jaunimo tarpe sportininkė užėmė 3 vietą.

Veteranių pirmoje grupėje, svorio kategorijoje iki 63 kg, 3 vietą iškovojo Laura Margevičiūtė, išspaudusi 57,5 kg sveriančią štangą. Absoliučioje įskaitoje tarp veteranių sportininkė užėmė 3 vietą.

Veteranių pirmoje grupėje, svorio kategorijoje daugiau nei 63 kg, vicečempione tapo Rita Juškevičienė, išspaudusi 62,5 kg sveriančią štangą.

Veteranių antroje grupėje, svorio kategorijoje iki 63 kg, vicečempione tapo Rima Ščeponienė, įveikusi 52,5 kg sveriančią štangą. Absoliučioje įskaitoje sportininkė užėmė 2 vietą.

Jaunimo tarpe, svorio kategorijoje iki 66 kg, čempionu tapo Kornelijus Poškus, išspaudęs 142,5 kg sveriančią štangą. Kornelijus buvo stipriausias ir absoliučioje įskaitoje tarp jaunių.

Tarp suaugusiųjų vicečempionu tapo Laurynas Šaulis. Sportininkas svorio kategorijoje iki 59 kg išstūmė 90 kg sveriančią štangą.

Suaugusiųjų grupėje, svorio kategorijoje iki 66 kg, vicečempionu tapo Gintaras Blėdis. Sportininkas išspaudė 117,5 kg sveriančią štangą.

Suaugusiųjų grupėje, svorio kategorijoje iki 74 kg, 3 vietą laimėjo Dominykas Varkulevičius. Sportininkas išspaudė 120 kg sveriančią štangą.

Suaugusiųjų grupėje, svorio kategorijoje iki 105 kg, vicečempionu tapo Rolandas Gudas. Sportininkas išspaudė 180 kg sveriančią štangą.

Pirmoje veteranų grupėje, svorio kategorijoje iki 105 kg, Dainius Pranys tapo čempionu. Sportininkas išspaudė 160 kg sveriančią štangą.

Suaugusiųjų grupėje, sunkiausioje svorio kategorijoje per 120 kg, Lietuvos čempionu tapo Tadas Grimaila, išspaudęs 202,5 kg sveriančią štangą. Be to, sportininkas čempionate įvykdė sporto meistro normatyvą.

Komandinėje įskaitoje jungtinė Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro bei sporto klubo „Arena Gym“ komanda moterų jaunimo tarpe iškovojo 1 vietą. Tarp moterų veteranių laimėta 1 vieta. Suaugusieji vyrai užėmė 2 vietą. Veteranų grupė iškovojo 3 vietą.