Radviliškio sportininkai parodė savo jėgą

Birželio 15 dieną Alytuje vyko Lietuvos klasikinės štangos spaudimo su savo svoriu pakartojimams čempionatas, kuriame dalyvavo radviliškiečiai, „Arena Gym“ klubo sportininkai, ir tapo čempionato prizininkais.

Rima Ščeponienė moterų (veteranų) grupėje, savo amžiaus ir svorio kategorijoje, tapo Lietuvos čempione! 29 kg svorio štangą sportininkė paspaudė net 31 kartą (moterys spaudė pusę savo svorio).

Rita Juškevičienė moterų (veteranų) grupėje, savo amžiaus ir svorio kategorijoje, tapo Lietuvos vicečempione. 35 kg svorio štangą ji paspaudė 23 kartus.

Tadas Grimaila vyrų (Open) grupėje, svorio kategorijoje per 120 kg, tapo Lietuvos vicečempionu. 120 kg svorio štangą sportininkas paspaudė 20 kartų.

Mantas Repšys vyrų (Open) grupėje, svorio kategorijoje iki 74 kg, užėmė garbingą 4 vietą. 72 kg svorio štangą jis paspaudė 24 kartus. Rolandas Gudas vyrų (Open) grupėje, svorio kategorijoje iki 105 kg, irgi buvo ketvirtas. 94 kg svorio štangą sportininkas paspaudė 24 kartus.

Radviliškietės moterys tapo nugalėtojomis absoliučioje įskaitoje: Rita Juškevičienė iškovojo 5 vietą (veteranų grupėje), o Rima Ščeponienė pelnė 4 vietą (veteranų grupėje).