SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2020-11-30, Pirmadienis, 06:44:02 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Aktualijos Radviliškio rajono savivaldybės aktualijos 2020-09-25

Radviliškio rajono savivaldybės aktualijos 2020-09-25

Radviliškio r. Baisogalos gimnazija skelbia konkursą mokytojo padėjėjo pareigoms

Radviliškio r. Baisogalos gimnazija skelbia konkursą mokytojo padėjėjo pareigoms nuo 2020 m. spalio 16 d. (1 etatas). Darbo sutartis terminuota.

Privalumai ir reikalavimai pretendentams:

- gebėjimas bendrauti ir bendradarbiauti;

- informacinių technologijų ir komunikacinių technologijų valdymas;

- pedagoginis išsilavinimas.

Pretendentai privalo pateikti šiuos dokumentus:

- prašymą leisti dalyvauti atrankoje (pildomas vietoje);

- asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą ir jo kopiją;

- išsilavinimą patvirtinantį dokumentą ir jo kopiją;

- gyvenimo aprašymą (ne daugiau 2 spausdintų puslapių);

- pretendentas gali pateikti buvusių darboviečių rekomendacijas, nurodydamas asmenų kontaktus.

Dokumentų originalai pateikiami rašant prašymą ir patikrinti grąžinami pretendentui.

Pretendentų atrankos būdas – žodžiu (pokalbis).

Dokumentai priimami nuo 2020 m. rugsėjo 23 d. 11 val. iki 2020 m. spalio 13 d. 11 val.

Dokumentai pateikiami asmeniškai, adresu Mokyklos g. 25, Baisogala, 82323 Radviliškio r. , siunčiami registruotu laišku ar el. paštu baisogalosgimnazija@gmail.com.

Informacija teikiama tel. (8 422) 65 736.

Pokalbis vyks 2020 m. spalio 14 d. 207 kabinete. Pretendentai, atitinkantys konkurso atrankos reikalavimus, apie pokalbio laiką bus informuojami asmeniškai.

Baisogalos gimnazijos informacija

 

Dėmesio, daugiabučių namų atstovai, kurie pateikė paraiškas dalyvauti priemonėje keičiant SND balionus kitais energijos šaltiniais!

Primename, kad iki 2020 m. spalio 1 d. turite pateikti paraišką ESO su vidaus tinklo įvertinimo sąmatomis ir kitais reikiamais dokumentais.

Informuojame Jus, kad yra inicijuotas Energetikos ministro 2020-07-22 įsakymo Nr. 1-210 „Dėl priemonės „Suskystintų naftos dujų balionų daugiabučiuose pakeitimas kitais energijos šaltiniais“ finansavimo sąlygų aprašo“ pakeitimas. Pakeitus aprašą, atsirado galimybė į sąmatas įtraukti Daugiabučio namo atstovo kompensuojamas išlaidas iki 3 proc., kai atliktų darbų vertė neviršija nustatytų finansavimo ribų (200+200 EUR be PVM). Dėl tikslesnės tvarkos pateikiant sąmatas rekomenduojame kreiptis konsultacijos tel. 8 680 31 869, el. p. adresas SNDbalionai@ena.lt.

Skatiname suskubti pateikti vidaus tinklo sąmatas bei kitus reikalingus dokumentus iki spalio 1 d. ir primename, kad visus rangos darbus reikės užbaigti bei patvirtinančius dokumentus dėl finansavimo pateikti iki lapkričio 30 dienos.

ESO ir Radviliškio rajono savivaldybės administracijos informacija

 

Diskutuota dėl mažmeninės prekybos alkoholiniais gėrimais ribojimo

Radviliškio rajono savivaldybėje susirinkusi Radviliškio rajono savivaldybės mažmeninės prekybos alkoholiniais gėrimais ribojimo komisija sprendė klausimą dėl mažmeninės prekybos alkoholiniais gėrimais ribojimo, analizavo esamą situaciją, kiek viešajam saugumui turi įtakos prekybos alkoholiu laikas baruose, kavinėse.

Komisija išanalizavo Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Radviliškio rajono policijos komisariato pateiktą informaciją apie 2019–2020 m. gautus pranešimus ir teisės pažeidimus 15 rajone veikiančių alaus barų ir kavinių patalpose ir prieigose (konfliktai, muštynės, smulkios vagystės, neramūs lankytojai).

Pasak Lino Valiaus, fiksuoti pažeidimai smulkūs, pasikartojantys, tad komisijos nariai nutarė dėl smulkių nusižengimų nesiūlyti Radviliškio rajono savivaldybės tarybai priimti sprendimų dėl prekybos alkoholiniais gėrimais laiko apribojimo pateiktose prekybos vietose, o į kitą komisijos posėdį pokalbiui pasikviesti penkių įmonių, kuriose tokių pažeidimų fiksuojama daugiausia, atstovus ir juos įspėti dėl viešosios tvarkos užtikrinimo.

Komisijos pirmininko Mindaugo Pauliuko nuomone, šioje srityje yra problemų ir pasekmių – ne tik viešosios tvarkos pažeidimai. „Sąmoningumas, ugdymas, bendruomeniškumas – tai yra raktas į klausimo sprendimą. Kažin, ar yra įmanoma apeiliuoti į viešojo maitinimo įstaigų, prekiaujančių alkoholiniais gėrimais, vadovų, akcininkų savininkų sąmoningumą ir pasiūlyti jiems pabandyti neprekiauti nuo 6 val. ryto alumi ar kitais alkoholiniais gėrimais? Juk ne tik uždirbami pinigai svarbu – svarbiau yra asmens ir visuomenės sveikata“, – sakė jis.

Radviliškio rajono savivaldybės mažmeninės prekybos alkoholiniais gėrimais ribojimo komisija yra patvirtinta Radviliškio rajono savivaldybės tarybos, ją sudaro Mindaugas Pauliukas, Radviliškio rajono savivaldybės mero pavaduotojas, Valerija Znutienė, Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Investicijų ir turto valdymo skyriaus vyriausioji specialistė, Danutė Matijošaitienė, Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Radviliškio valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos vyriausioji specialistė-maisto produktų inspektorė (šį kartą posėdyje dalyvavo Gintautas Laurikėnas, Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Radviliškio valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos vyriausiasis specialistas-maisto produktų inspektorius), Arnoldas Matuzevičius, Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Juridinio ir viešųjų pirkimų skyriaus vedėjas, Saulius Malatokas, Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Radviliškio rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus viršininkas.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

 

Radviliškio rajono savivaldybės tarybos sprendimas „Dėl 2020 metų valstybinės žemės nuomos mokesčio“

RADVILIŠKIO RAJONO SAVIVALDYBĖS TARYBA

SPRENDIMAS

DĖL 2020 METŲ VALSTYBINĖS ŽEMĖS NUOMOS MOKESČIO

2020 m. rugsėjo 10 d. Nr. T-306

Radviliškis

Vadovaudamasi Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo 16 straipsnio 2 dalies 37 punktu, Lietuvos Respublikos Vyriausybės 1999 m. vasario 24 d. nutarimo Nr. 205 „Dėl žemės įvertinimo tvarkos“, Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2003 m. lapkričio 10 d. nutarimu Nr. 1387 „Dėl žemės nuomos mokesčio už valstybinės žemės sklypų naudojimą“ ir Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2008 m. rugsėjo 3 d. nutarimu Nr. 892 „Dėl Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2002 m. lapkričio 19 d. nutarimo Nr. 1798 „Dėl nuomos mokesčio už valstybinę žemę ir valstybinio vidaus vandenų fondo vandens telkinius“ pakeitimo“, Radviliškio rajono savivaldybės taryba nusprendžia:

1. Nustatyti ne aukciono būdu išnuomotos valstybinės žemės:

1.1. nuomos mokesčio tarifus nuo žemės vertės:

1.1.1. žemės ūkio paskirties žemei – 2,0 procentus;

1.1.2. individualių gyvenamųjų namų valdoms – 1,5 procento;

1.1.3. kitos paskirties žemei – 2,0 procentus;

1.1.4. apleistiems, nenaudojamiems visų paskirčių žemės sklypams – 4,0 procentus;

1.2. neapmokestinamųjų žemės sklypų dydžius žemės nuomos mokesčiui apskaičiuoti neįgaliesiems, kuriems nustatytas 0–40 procentų darbingumo lygis, senatvės pensininkams ir nepilnamečiams vaikams, kai šeimose apmokestinamo laikotarpio pradžioje nėra darbingų asmenų:

1.2.1. Radviliškio ir Šeduvos miestuose – 0,07 ha;

1.2.2. kaimo vietovėje – 2,0 ha.

2. Nuo ne aukciono būdu išnuomotos valstybinės žemės nuomos mokesčio atleisti šiuos žemės nuomininkus (naudotojus):

2.1. visų daugiabučių gyvenamųjų namų savininkus ir nuomininkus nuo mokesčio už žemę po daugiabučiais namais, taip pat nuomojamų garažų savininkus, garažų statybos eksploatavimo bendrijas nuo mokesčio už žemės sklypo dalį, kuria naudojasi neįgalieji, kuriems nustatytas 0–40 procentų darbingumo lygis, senatvės pensininkai, nepilnamečiai vaikai, kai jų šeimose apmokestinamojo laikotarpio pradžioje nėra darbingų asmenų;

2.2. biudžetines įstaigas, veikiančias pagal Lietuvos Respublikos biudžetinių įstaigų įstatymą;

2.3. valstybės ir savivaldybės viešosios sveikatos priežiūros įstaigas;

2.4. bažnyčių ir šventorių užimtų žemių bei sklypų, priskirtų religinėms bendrijoms sugrąžintiems pastatams ir statiniams (jeigu šie pastatai ir statiniai nenaudojami ūkinei-komercinei veiklai), naudotojus, išskyrus naudotojus, šią žemę naudojančius žemės ūkio veiklai;

2.5. regioninių parkų, kraštovaizdžio ir zoologinių draustinių teritorijų ir jų apsaugos zonų žemės naudotojus, išskyrus žemės ūkio naudmenų užimtos žemės naudotojus;

2.6. vandenviečių sanitarinės apsaugos griežto režimo zonų žemės naudotojus;

2.7. miestų, gyvenviečių nuotekų valymo įrenginių teritorijų su prie jų esančiomis dumblo laikymo aikštelėmis, nuotekų pumpavimo stočių ir šių objektų sanitarinių zonų žemės naudotojus;

2.8. mokymo ir mokslo reikmėms skirtos žemės naudotojus;

2.9. labdaros organizacijas ir fondus, įsteigtus Lietuvos Respublikos labdaros ir paramos įstatymo nustatyta tvarka.

3. Atleisti nuo žemės nuomos mokesčio mokėtojus, kurių apskaičiuota žemės nuomos mokesčio suma yra mažesnė nei 2,00 Eur.

4. Skaičiuojant žemės nuomos mokestį, daugiabučių namų, esančių Šiaulių gatvėje, Radviliškio mieste, valdoms taikyti 0,25 koeficientą.

5. Nustatyti valstybinio žemės nuomos mokesčio mokėjimo terminą – iki 2020 m. lapkričio 16 d.

Šis sprendimas gali būti skundžiamas Lietuvos Respublikos administracinių bylų teisenos įstatymo tvarka.

Savivaldybės meras Antanas Čepononis

Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Savaitgalį visi keliai vedė į Radviliškio rajone esantį Burbiškio dvarą. Čia pavasariškai i...
Prieš Velykas, Didįjį pirmadienį, Radviliškio parapijos bažnyčioje užvirė intensyvūs darba...
Gegužės 20 dieną į Radviliškio viešąją biblioteką radviliškiečius, mėgstančius skaniai ...
Šeduviams ir miesto svečiams nebereikės rankoje spausti saldainių popierėlių ar neradus šiuk...
Aukštelkuose gyvena Artūras Satkevičius, kuris vienas augina tris mažamečius vaikus: Faustą, K...
Tarptautinę Šeimos dieną Radviliškio rajono gyventojai šventė lyg viena didelė šeima - Radv...

Baseinas Radviliškyje, sporto aikštynas Šeduvoje, rekonstruoti Baisogalos ku...

Savivaldybės didžiojoje salėje surengtas Demokratijos ir socialinių įgūdžių mokyklos „Atei...
Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre vyko regioninis virėjo specialybės mokinių pro...
Savaitgalį vykusių Europos Parlamento rinkimų intriga Radviliškio rajone buvo ta, jog dėl europ...
Gegužės 21-ąją garsiai šurmuliuodami Radviliškio rajono savivaldybės vadovų ir Administracij...
Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centro kvietimu Radviliškio rajono polic...
Gegužės 29-ąją Viešojoje bibliotekoje surengtas jau ketvirtojo Radviliškio rajono savivaldybė...
Kai lauke skaisčiai šviečia saulė, vieni traukia prie vandens telkinių, o kiti stropiai linksta...
Žydinčiu miestu jau nuo seno vadinama Šeduva ir toliau pateisina savo vardą. Uoliai savo aplinko...
Gegužės 30–31 dienomis Radviliškio rajone ir gretimose savivaldybėse surengtas XIX-asis tarpta...
Radviliškio rajono savivaldybėje viešėjo Aleksandro Stulginskio universiteto atstovai. Susitikim...
Delegacija iš Skaros, Švedijos, vadovaujama Skaros savivaldybės merės Barbro Hassel, viešėjo R...
Šalyje maudymosi sezonas prasideda birželio 1 dieną ir tęsiasi iki rugsėjo 15 dienos. Atsižvel...
Šeduvos gimnazijos specialiojo ugdymo skyriaus parke įkurtoje ir neseniai iškilmingai atidarytoje...
Radviliškio miesto kultūros centro salė birželio 3 dieną prisipildė jaunystės, juoko, pasidid...
Vos tik paskelbėme apie rajono valdžios planus šiais metais pradėti statyti baseiną mieste, spo...
Praėjusį sekmadienį Radviliškio miesto laisvalaikio ir pramogų parke netrūko šurmulio. Beveik...
Radviliškio rajone, prie Šeduvos esančiame Raudondvario aerodrome, savaitgalį vyko Lietuvos lėk...
Balsavimas
  • Pritariu, nes senjorams tai būtų didelė paspirtis.
  • Manau, kad reikia didinti esamas pensijas, o ne įvedinėti naujas.
  • Nepritariu, nes jaunos šeimos su vaikais dabar gyvena skurdžiau už senjorus.
  • Jeigu biudžete yra pinigų - kodėl gi ne. Bet tai turi būti daroma ne iš paskolų.
Šiandienos Orai
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas