SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2020-03-28, Šeštadienis, 11:42:25 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Aktualijos Radviliškio rajono savivaldybės aktualijos 2019-10-18

Radviliškio rajono savivaldybės aktualijos 2019-10-18

Atvirų durų diena Grinkiškio seniūnijoje

Atvirų durų dieną, spalio 10-ąją, Grinkiškio miestelio pramogų ir šokių salėje gyventojai susitiko su Radviliškio rajono savivaldybės atstovais: meru Antanu Čepononiu, administracijos direktore Jolanta Margaitiene, Statybos skyriaus vedėju Gintautu Viču, Žemės ūkio skyriaus vedėju Alfredu Juozapavičiumi, Investicijų ir turto skyriaus vedėju Gintaru Pilypu bei UAB „Baisogalos bioenergija“ atstovu Edmundu Valba.

Susitikime dalyvavo Grinkiškio seniūnijos seniūnė Giedrė Bložienė, Pašušvio seniūnaitė Romalda Šiurnienė, Grinkiškio ir Pašušvio parapijų klebonas Donatas Grigalius, gimnazijos direktorė Sigita Šegždienė, seniūnijos bendruomenių pirmininkai: E. Širvinskas, M. Trinkienė, Ž. Bitaitis ir gyventojai.

Atvirų durų dienos diskusija prasidėjo nuo Grinkiškio seniūnės Giedrė Bložienės trumpo pristatymo, kaip ir kuo gyvena Grinkiškio seniūnijos gyventojai, ir kokie rūpimi klausimai yra pateikti atvykusiems savivaldybės atstovams.

Diskusiją pradėjo savivaldybės meras Antanas Čepononis, jis trumpai pristatė 2020 metų tikslus ir pakvietė gyventojus diskutuoti rūpimais klausimais.

Grinkiškio miestelio gyventoja norėjo išgirsti, kaip greitai bus išspręsta miestelio vandens surinkimo nuo gatvių problema, nes nuo gatvių (regioninių kelių) po lietaus susirenkantis vanduo nutekamaisiais vamzdžiais atiteka iki jos sklypo ir jame kaupiasi. Gyventoja mano, kad tiesiant kelius ir darant vandens nubėgimo sistemą, nebuvo tinkamai užbaigti darbai, dėl to kenčia sklypas ir jame stovintys pastatai. Gyventoja tiki, kad jos ir kartu viso miestelio problema, kuri sprendžiama nuo 2015 metų, tikrai bus išspręsta.

Po diskusijos meras A. Čepononis ir vedėjas A. Juozapavičius pažadėjo nuvykti ir susipažinti su realia situacija gyventojos namuose ir priimti sprendimą.

Grinkiškio seniūnijos gyventojai, keičiantis klimato sąlygoms, susidūrė su geriamojo vandens problema, nes po sausų vasarų ir besniegių žiemų išdžiūvo geriamojo vandens šuliniai. 2019 metų pavasarį Kairėnų kaimo gyventojai buvo iškėlę klausimą dėl galimybės prisijungti prie įrengto vandens gręžinio, kurį eksploatuoja ir prižiūri UAB „Baisogalos bioenergija“. Kairėnų kaimo gyventojų atstovas norėjo išgirsti, kada prasidės 2020 m. vandentiekio vamzdyno pratęsimo darbai Kairėnų ir Kairėnėlių kaimuose. Meras A. Čepononis ir UAB ,,Baisogalos bioenergija“ atstovas E. Valba patvirtino, kad paskaičiavimai, reikalingi darbams atlikti, tikrai yra padaryti, o konkretūs darbai turėtų prasidėti 2020 metų pavasarį nutiesiant apie 1,6 km ilgio vandentiekio trasą.

Pašušvio gyventojai taip pat kėlė klausimą dėl geriamojo vandens, jiems buvo patarta pirmiausia pateikti raštišką prašymą UAB „Baisogalos bioenergija“ vadovui. UAB „Baisogalos bioenergija“ atstovas E. Valba patvirtino, kad pratęsti vandentiekio vamzdyną iki daugiabučio namo Pašušvio miestelyje, Mokyklos gatvėje, tikrai yra galimybė.

Deja, Rudžių kaimo gyventojams geriamojo vandens problema gali išlikti keleriems metams, nes šiame kaime niekada nebuvo įrengta geriamojo vandens tiekimo vamzdžiais sistema.

Kairėnėlių kaimo Kaimynų gatvės gyventoja susirūpinusi, kad jos ir kitų šios gatvės gyventojų namai pavasarį vėl skęs, kaip būna kiekvienais metais ir jau keliolika metų iš eilės. Gyventoja mano, kad yra problemų drenažo sistemoje. Žemės ūkio skyriaus vedėjas A. Juozapavičius, atsakydamas į gyventojos klausimą, teigė, kad Kairėnų ir Kairėnėlių kaimuose 2020 metais bus valomi drenažo grioviai, po kurių problema dėl besikaupiančio vandens turėtų išnykti. Jei padėtis nepasikeis išvalius griovius, jis pažadėjo imtis kitų priemonių problemai išsiaiškinti ir atlikti reikiamus darbus.

Grinkiškio seniūnijos gyventojams, kėlusiems klausimą dėl greitį ribojančių kalnelių įrengimo, kelių ženklinimo, ženklų statymo, besikaupiančio vandens ant regioninių kelių, atsakė Statybos skyriaus vedėjas G. Vičas. Jis nurodė, kad šiuo metu visais klausimais, susijusiais su regioniniais keliais, reikia kreiptis į Lietuvos kelių direkciją. Administracijos direktorė J. Margaitienė patvirtino, kad Radviliškio rajono savivaldybė dėl greičio kalnelio įrengimo Grinkiškio miestelyje yra parašiusi raštus 2016, 2017, 2019 metais ir gavusi atsakymą, kad kreipimasis buvo apsvarstytas, išnagrinėtas ir Kelių direkcija mananti, kad įrengti greitį ribojantį kalnelį Grinkiškio miestelyje nuo Raseinių nėra tikslinga.

Statybos skyriaus vedėjas pranešė džiugią naujieną, kad Kelių direkcija jau yra paskelbusi konkursą keliui Pašušvys–Minaičiai asfaltavimo darbams atlikti.

Grinkiškiečiai taip pat išgirdo, kad miestelio šaligatviais ir jų borteliais, kurių būklė labai prasta, taip pat turi pasirūpinti Lietuvos kelių direkcija, o ar Kelių direkcija šiuos darbus įtrauks į savo darbų planus ir kada tai bus, sunkiai nuspėjama.

Pašušviečiams į klausimą, ar kada nors bus įrengti nuotekų valymo įrenginiai Pašušvio miestelyje, savivaldybės atstovai negalėjo duoti atsakymo. Pašušvio bendruomenės atstovai išsakė pastebėjimą, kad reikia pasirūpinti gaisrinių automobilių privažiavimu prie Šušvės upės gaisro metu. Jie patvirtino, kad su Grinkiškio seniūne yra apžiūrėtos vietos, kuriose būtų galimybė pagerinti šių spec. automobilių privažiavimą.

Gyventojams, pasidomėjusiems, kodėl tokie dideli žemės mokesčiai, buvo atsakyta, kad šį mokestį nustato Radviliškio rajono savivaldybės taryba, o jo dydis priklauso nuo žemės kainų perskaičiavimo.

Susitikime dalyvavęs Grinkiškio ir Pašušvio parapijų klebonas Donatas Grigalius išreiškė nuogąstavimus dėl medžių, augančių Pašušvio bažnyčios šventoriuje, prastos būklės, kurie kelia tiesioginį pavojų pačiai Pašušvio bažnyčiai. Kunigo teigimu, šie medžiai taip pat yra įtraukti į paveldosaugos saugomų objektų sąrašą ir juos nupjauti nėra taip paprasta (reikalingi leidimai iš paveldosaugos institucijų). Kunigas D. Grigalius pasidžiaugė, kad yra prasidėję Pašušvio miestelio bažnyčios grindų remonto darbai.

Atvirų durų dienos diskusija – betarpiškas bendravimas, geriausias pavyzdys, kaip išgirsti vieniems kitus.

Giedrė Bložienė, Grinkiškio seniūnė

 

Radviliškio rajone išrinkti seniūnaičiai

Dėl per mažo rinkėjų skaičiaus neįvykus rinkimams, pakartotiniai rinkimai bus organizuojami Radviliškio miesto seniūnijos Eibariškių, Lituanikos, Lizdeikos, Rūmų, Vaižganto seniūnaitijose, Pakalniškių seniūnijos Alksniupių seniūnaitijoje, Tyrulių seniūnijos Polekėlės seniūnaitijoje.

Aukštelkų seniūnijoje išrinkti Arimaičių, Aukštelkų, Birjočių, Kalnelio Gražionių seniūnaičiai:

Arimaičių (Arimaičių k., Avietinės k., Sedūnų k.) – Algis Salvinskas.

Aukštelkų (Aukštelkų k., Gražionių k., Kaulinių k., Kriaukėnų k., Liaudiškių k., Mažaičių k., Mėlidų k., Rukaičių k.) – Alma Stričkienė.

Birjočių (Eibariškių k., Birjočių k., Žironų k.) – Janijolija Rimeikienė.

Kalnelio Gražionių (Kalnelio Gražionių k., Rupliškio k.) – Regina Mikalajūnienė.

Informacija apie seniūnaičių rinkimus teikiama tel.: (8 422) 46 143, 8 686 24 026, (8 422) 46 124.

Šaukoto seniūnijoje išrinkti Kunigiškių, Papušynio ir Šaukoto seniūnaičiai:

Kunigiškių (Abrieskai, Baublė, Baužiškiai, Budriai, Butkiai, Diktariškiai, Kalnai, Kunigiškiai, Lenartuva, Liaubarai, Margiai, Mumšilis, Notiniškiai, Paežeriai, Paltynai, Pasodinai, Sokmedžiai, Sutkiškis, Šilai, Žąsaičiai) – Dalia Balčiūnienė.

Papušynio (Bysvainėliai, Grigalaičiai, Jankaičiai, Kadylai, Kaunetiškiai, Liepkalnis, Miškiniai, Pakrovka, Papušynys, Pašakarnis, Reksčiai, Ropkepiai, Šaukotas II, Užžadikiai, Valatkiškiai) – Stasė Bosienė.

Šaukoto (Daužnagiai, Debeikiai, Goriškis, Mankiškiai, Margiai, Pakalnučiai, Piktoniai, Šaukotas, Šaukotas I, Tamošiškiai, Trakai, Žemieji Levikainiai) – Irena Petrašiūnienė.

Informacija apie Šaukoto seniūnijos seniūnaičių rinkimus teikiama tel. (8 422) 46 827.

Skėmių seniūnijoje išrinkti Pociūnėlių ir Skėmių seniūnaičiai:

Skėmių (Girvalakių k.,Pašlapėlės k., Skėmių k., Skomaičiukų k., Skomaičių k., Šašėnų k.) – Vidmantas Svetikas.

Pociūnėlių (Aguriškių k., Kirkilų k., Pagarduvių k., Panekelpių k., Pašakių k., Pociūnėlių k., Rinktinėlių k., Rinktinėlių k., Simoniškių k., Šabiškių k., Užpurvių k., Vaičaičių k., Vakarų k., Valmančių k.) – Sigita Malinauskienė.

Informacija apie Skėmių seniūnijos seniūnaičių rinkimus teikiama tel.: (8 422) 45 135, 8 604 56 696.

Sidabravo seniūnijoje išrinkti Beinoravos, Sidabravo ir Vadaktų seniūnaičiai:

Beinoravos (Beinoravos k., Dapšionių k., Davongalio k., Jasnagurkos vs., Mandeikių k., Pagaidžpilių k., Rudžių k., Taukuočių k., Trakelių k., Trakų k., Užkuraičių k.) – Rūta Jelinskienė.

Sidabravo (Asteikių, Birželių, Dargėnų, Dotiškių, Kundrėnų, Miškių, Naujasodės, Pakiršinių, Praščiūnų, Rėčkų, Sibičių, Sidabravo, Skapiškio, Vabalių, Vidulaukio, Vileikių) – Daiva Staškūnienė.

Vadaktų (Dauburaičių k., Deveikių k., Genių k., Kaspariškių k., Malūniškių k., Mazgių k., Ožaičių k., Padvarninkų k., Rudelių k., Šulnelių vs., Tauginų k., Vadaktų mstl., Verpčių k.) – Jūratė Ščepakovienė.

Informacija apie Sidabravo seniūnijos seniūnaičių rinkimus teikiama tel. (8 422) 47 667.

Šiaulėnų seniūnijoje išrinkti Acokavų, Šiaulėnų ir Žeimių seniūnaičiai:

Acokavų (Acokavai, Apušrotas, Baroniškiai, Birietiškiai, Bloškiai, Gražvydai, Liepiškiai, Pašušvys, Pilveliai, Repšiai, Sidariai, Skynimiečiai, Sklioriškiai, Sodaičiai, Starteliai, Žostarčiai) – Loreta Paliulienė.

Žeimių (Aušrėnai, Daujočiai, Dvarčiai, Jasaičiai, Jokūbiškiai, Juodpjaunis, Kleivikiai, Mažuoliai, Miškiniai, Mumšilio, Petrošiai, Rubežiai, Sakteliai, Vagariai, Virikauskai, Žeimiai) – Jūratė Rekštienė.

Šiaulėnų (Ardaičiai, Baranaučizna, Daukšiai, Dirvoniškiai, Dirvonai, Geležiai, Kalnugalio, Kudinai, Mantviliškiai, Minautuva, Mūrai, Noriškiai, Pamėrai, Pamiškalniai, Stalmokai, Sulinkiai, Šiaulaičiai, Šiaulėnai, Šilai, Toleikiškiai, Viliošiai) – Linas Pranaitis.

Informacija apie Šiaulėnų seniūnijos seniūnaičių rinkimus teikiama tel. (8 422) 49 644.

Šeduvos miesto seniūnijoje išrinkti Butėnų, Pavartyčių, Vėriškių bei Šeduvos miesto Centro, Šeduvos miesto Gimnazijos seniūnaičiai:

Šeduvos miesto: Centro – Lina Ramanauskaitė, Gimnazijos – Kostas Dočkus.

Vėriškių – Birutė Mickaitienė.

Pavartyčių – Sigitas Mikutis.

Butėnų – Emlina Wiggins.

Informacija apie Šeduvos miesto seniūnijos seniūnaičių rinkimus teikiama tel. (8 422) 56 232.

Radviliškio seniūnijoje išrinkti Miežaičių, Daugėlaičių, Linkaičių, Karčemų, Kutiškių, Voskonių, Šniūraičių ir Mankiškių seniūnaičiai:

Miežaičių (Bebrujų k., Daukučių k., Miežaičių k., Nakraušiūnų k.) – Zenonas Pečiulionis.

Daugėlaičių (Daugėlaičių k., Jaugėlų k., Krikštanų k., Liepinės k., Matkaičių k., Nirtaičių k., Pagojo k., Uodynės k., Varnionių k., Vilkduobės k., Vitkaičių k., Žinėnų k.) – Vilma Stankūnienė.

Linkaičių (Linkaičių k., Ilguočių k.) – Monika Kryžienė.

Karčemų (Karčemų k., Verdulių k.) – Janina Riukienė.

Kutiškių (Baroniškių k., Kaneivaičių k., Kutiškių k., Liutkiškių k., Radvilų k., Skirjočių k., Vaidulių k.) – Virginija Bloškienė.

Mankiškių (Mankiškių k., Jankūnų k.) – Irina Rasickienė.

Voskonių (Diržių k., Gendvilių k., Ramulėnų k., Vantainių k., Vantainėlių k., Voskonių k.) – Pranas Žiūras.

Šniūraičių (Šniūraičių k., Jukniškių k.) – Laima Mataitienė.

Informacija apie Radviliškio seniūnijos seniūnaičių rinkimus teikiama tel. (8 422) 53 713.

Grinkiškio seniūnijoje išrinkti Grinkiškio ir Pašušvio seniūnaičiai:

Grinkiškio (Grinkiškio mstl., Dirvoniškiai, Eitviliai, Medeliukai, Noručiai, Rudžiai, Šašeliai, Vedreikiai, Martynaičiai, Auksučiai, Kairėnai, Gražiškiai, Gujėnai, Kairėnėliai, Geručiai, Strazdynė, Juodžiai, Šašiai, Valinė, Vaitiekūnai, Beinoriškis, Smiltynė, Būdai I ir II, Daugirdai, Dirgaičiai, Juodeliai, Pypliai, Burūnai, Aukštieji Levikainiai, Valatkaičiai, Abložynė, Pakrūmiai.) – Dalia Kaklauskienė.

Pašušvio (Pašušvio mstl., Skiečiai, Gulbinai, Giedraičiai, Bargailiai, Pagojis, Balandiškis, Dvareliai, Godai, Ramoškiai, Gegužinė, Viktorinė, Naujėnai, Kačiuškiai, Uodynė, Minaičiai, Šmulkiškiai, Žitiškiai, Paberžiai, Čerkosai, Legečiai, Legetėliai, Kalančiai, Pagomerčiai, Paplanskiai, Mikailiškiai, Ginčai, Mockiškis.) – Romalda Šiurnienė.

Informacija apie Grinkiškio seniūnijos seniūnaičių rinkimus teikiama tel. (8 422) 46 318.

Tyrulių seniūnijoje išrinkti Tyrulių ir Jonaitiškių seniūnaičiai:

Tyrulių (Tyrulių mstl., Vendrės k., Pušinavos k.) – Dainius Barakauskas.

Jonaitiškių (Jonaitiškių k., Vališkių k., Žarnių k., Smilgių k., Pakalniškių k., Dvarninkų k. Gankių k. ir Pušiniškių k.) – Laima Verygienė.

Polekėlės seniūnaitijoje bus organizuojami pakartotiniai rinkimai.

Informacija apie Tyrulių seniūnijos seniūnaičių rinkimus teikiama tel. (8 422) 44 344.

Radviliškio miesto seniūnijoje išrinktas Kudirkos (seniūnaitijai priklausiančių gatvių sąrašą galima rasti internete adresu www.radviliskis.lt) seniūnaitis – Jolitas Onaitis.

Eibariškių, Lituanikos, Lizdeikos, Rūmų, Vaižganto seniūnaitijų gyventojams bus organizuojami pakartotiniai rinkimai.

Informacija apie Radviliškio miesto seniūnijos seniūnaičių rinkimus teikiama tel. (8 422) 52 436.

Baisogalos seniūnijoje išrinkti Pakiršinio, Baisogalos ir Palonų seniūnaičiai:

Pakiršinio (Čelkių k., Dišlių k., Januškonių k., Kablių k., Kalvelių k., Lopų k., Mikonių k., Moniūnų k., Pakiršinėlio k., Pakiršinio k., Piepeliukų k., Ritikių k., Treigių k., Vainiūnų k.) – Edmundas Valba.

Baisogalos (Andriūnų k., Augmėnų k., Bagdonų k., Baisogalos k., Baisogalos mstl., Biliūnų k., Bučiūnų k., Dauderių k., Degėsių k., Dvarelių k., Fermos k., Gankių k., Jadvimpolio k., Juodupių k., Kemėrų k., Kubiliūnų k., Liaudiškių k., Moralinės k., Paberžėlių k., Pagojų k., Pliuškių k., Randžių k., Šilelių k., Vilgirdaičių k.) – Giedrius Šarauskas.

Palonų (Palonų k., Palonų mstl., Sirutiškių k., Valatkonių k.) – Renatas Mickus.

Informacija apie Baisogalos seniūnijos seniūnaičių rinkimus teikiama tel. (8 422) 65 334.

Pakalniškių seniūnijoje išrinkti Raudondvario ir Pociūnų seniūnaičiai:

Raudondvario (Baukų k., Daukonių k., Dervelių k., Kleboniškių k., Maneitų k., Mažulių k., Niauduvos k., Pakalniškių k., Radiškių vs., Raginėnų k., Raudondvario k., Šeduvos vs., Šniukonių k., Veliakiemių k.) – Valteris Kleinas.

Pociūnų (Areiniškių vs., Bružių k., Burbiškio k., Dambavos k., Dausų k., Grybtrakio vs., Jasonių k., Jukiškio k., Karizniškio vs., Kašių vs., Kibildžių k., Labos k., Pagojo vs., Pajulių k., Pociūnų k., Rimaičių vs., Tankūnų k., Valdeikių k., Vanaginės vs.) – Rolandas Sikorskis.

Alksniupių seniūnaitijoje bus organizuojami pakartotiniai rinkimai.

Informacija apie Pakalniškių seniūnijos seniūnaičių rinkimus teikiama tel. (8 422) 44 441.

Seniūnijų informacija

 

Trišalės tarybos posėdyje – diskusija apie mokinių maitinimą ir šilumos ūkį

Spalio 8 dieną UAB „Radviliškio šiluma“ suorganizuotas Trišalės tarybos posėdis, kuriame dalyvavo Radviliškio rajono darbdavių, profesinių sąjungų ir savivaldos atstovai.

Posėdyje diskutuota apie vaikų maitinimo naujoves ir pokyčius rajono ugdymo įstaigose, apie Radviliškio rajono pasirengimą 2019–2020 m. šildymo sezonui ir šilumos kainas, Radviliškio miesto šilumos trasų rekonstrukciją ir jos naudą.

Radviliškio rajono savivaldybės tarybos narys Kęstutis Dambrauskas Trišalės tarybos nariams pristatė LR Seime svarstomą projektą dėl nemokamo maitinimo teikimo 49 savivaldybių priešmokyklinukams ir pirmokams.

Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Genovaitė Juodeikienė posėdyje pristatė švietimo srities naujoves 2019–2020 mokslo metais.

Pasak jos, rajono švietimo įstaigos jau ne pirmus metus šalies ir tarptautiniu mastu dalyvauja įvairiuose projektuose, kurie diegia mokiniams sveiko maitinimosi principus, moko juos rinktis sveiką ir visavertį maistą. G. Juodeikienė kalbėjo apie rajono švietimo įstaigų, vykdančių ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio ugdymo programas, aktyvų dalyvavimą vaisių, daržovių ir pieno bei pieno produktų vartojimo programose.

Jau nuo 2018 metų švietimo įstaigų valgyklose vyksta pokyčiai maisto ruošimo procese, žymiai sumažintas druskos, cukraus kiekis. Pasak. G. Juodeikienės, Radviliškio rajono savivaldybė yra pateikusi paraišką, kad sutinka įgyvendinti reikalavimus ir prisidėti prie projekto dėl nemokamo maitinimo teikimo 49 savivaldybių priešmokyklinukams ir pirmokams. Tam būtina sąlyga – Radviliškio rajono bendrojo ugdymo mokyklų valgyklose įdiegtas dalinio švediško stalo priešmokyklinio, pradinių klasių mokiniams principas. Jis jau įdiegtas dešimtyje rajono švietimo įstaigų, kurios vykdo priešmokyklinio, pradinio ugdymo programas.

Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėjas Darius Brazys kalbėjo apie nemokamą maitinimą. Pasak jo, nemokamai maitinamų mokinių skaičius rajone mažėja, nes didėja tėvų pajamos, mažėja ir pačių vaikų.

UAB „Radviliškio šiluma“ direktorius Pranas Mickaitis pristatė šilumos kainos sudarymo principą. Pasak jo, nuolat brangstant kainos sudedamosioms dalims, bendrovė stabiliai išlaiko šilumos kainą vienodame lygyje. Jis pabrėžė, kad 2019–2020 m. šilumos kaina mažai skirsis nuo 2018–2019 metų šildymo kainos. P. Mickaitis kalbėjo apie Radviliškio miesto šilumos trasų atnaujinimo projektą ir kitų metų perspektyvas šioje srityje – planuojama Radviliškio mieste po žeme nuleisti šiluminę trasą, einančią palei Šiaulių gatvę. Atnaujintos trasos padėjo sumažinti įmonės patiriamus šilumos nuostolius dėl blogai izoliuotų vamzdynų. P. Mickaitis akcentavo, kad šildymo išlaidos žymiai mažesnės renovuotuose namuose.

Posėdyje pristatytas Trišalės tarybos naujai išrinktas darbdavių šalies atstovas Sigitas Krivickas, IĮ „Fasma“ vadovas, bei Radviliškio rajono savivaldybės naujas atstovas – Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Justinas Pranys.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

 

Spalio 21-ąją – Atvirų durų diena Šaukoto seniūnijoje ir Šaukoto miestelio aikštės atidarymas

Esame atviri visuomenei kasdien, bet galbūt ne visi gali, iškilus klausimui, atvykti į Radviliškio rajono savivaldybę, tad atvykstame pas Jus, mieli seniūnijų gyventojai.

Spalio 21 d. 13 val. Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis, mero pavaduotojas Mindaugas Pauliukas, Savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Margaitienė, direktoriaus pavaduotojas Justinas Pranys Šaukoto pramogų ir šokių salėje (Šiaulėnų g. 27, Šaukote) lauks visų norinčiųjų susitikti, paklausti, išsiaiškinti.

15.00 val. – Šaukoto miestelio aikštės atidarymas.

Ateikite, susitikime ir pasikalbėkime.

Kad susitikimas vyktų sklandžiai, prašome užsiregistruoti seniūnijoje tel. (8 422) 46 827 arba el. paštu saukotas@radvilskis.lt. Registruodamiesi pateikite trumpą klausimo esmę, kad būtų galima pasirengti susitikimui.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

 

Radviliškio rajone – pakartotiniai seniūnaičių rinkimai Radviliškio miesto Eibariškių, Lituanikos, Lizdeikos, Rūmų, Vaižganto seniūnaitijose, Tyrulių seniūnijos Polekėlės seniūnaitijoje

Dėl per mažo rinkėjų skaičiaus neįvykus rinkimams, pakartotiniai rinkimai organizuojami Radviliškio miesto seniūnijos Eibariškių, Lituanikos, Lizdeikos, Rūmų, Vaižganto seniūnaitijose, Tyrulių seniūnijos Polekėlės seniūnaitijoje.

Radviliškio miesto seniūnija skelbia Eibariškių, Lituanikos, Lizdeikos, Rūmų, Vaižganto seniūnaitijų seniūnaičių rinkimus. (Šioms seniūnaitijoms priklausiančių gatvių sąrašą galima rasti internete adresu www.radviliskis.lt). Visų šių seniūnaitijų seniūnaičių rinkimai organizuojami 2019-10-30 12.00–20.00 val. Radviliškio miesto seniūnijoje, Gedimino g. 8, Radviliškyje. Rinkimų būdas – gyventojų apklausa. Kandidatė į Eibariškių seniūnaičius Salvinija Vaičiūnienė, kandidatė į Lituanikos seniūnaičius Ina Rudžianskienė, kandidatė į Lizdeikos seniūnaičius Vijolė Česienė, kandidatai į Rūmų seniūnaičius Jolita Lesickienė, Dainius Pranys, kandidatė į Vaižganto seniūnaičius Jovita Masiulienė. Informacija apie Radviliškio miesto seniūnijos seniūnaičių rinkimus teikiama tel. (8 422) 52 436.

Tyrulių seniūnija skelbia Polekėlės (Polekėlės k., Gudesių k., Bernočių k., Spičių k., Batkūnų k. ir Čiutelių k.) seniūnaičio rinkimus – 2019-10-30 18.00 val. Polekėlės bendruomenės namuose, Mokyklos g. 4, Polekėlės k. Rinkimų būdas – gyventojų susirinkimas. Kandidatas Algis Grinius. Informacija apie Radviliškio miesto seniūnijos seniūnaičių rinkimus teikiama tel. (8 422) 44 344.

Seniūnijų informacija

 

Mieli kolegos kriminalistai, policijos darbuotojai!

Spalio 25 d. 17 val. Radviliškio miesto kultūros centre – Kriminalinės policijos dienai paminėti skirtas renginys ir knygos „Prakalbinto stalo istorija“, skirtos Radviliškio rajono policijos komisariato kriminalistinio tyrimo poskyrio vyriausiajam ekspertui Kazimierui Liepai (1959–2009 m.) atminti, pristatymas.

2200 eurų Lietuvos policijos veteranų asociacijos Šiaulių filialui parengti ir išleisti Radviliškio rajono teisėsaugą reprezentuojantį leidinį skyrė Radviliškio rajono savivaldybės taryba.

Buvusių kriminalistų nebūna, tad drauge paminėkime Kriminalinės policijos dieną. Laukiame visų Radviliškio kultūros centre. Apie dalyvavimą prašome informuoti tel. 8 686 31 056.

Spalio 27-oji, Kriminalinės policijos diena Lietuvoje minima nuo 1931 metų. Ją minėtina diena paskelbė tuometinis vidaus reikalų ministras pulkininkas Steponas Rusteika. Spalio 27-oji pasirinkta todėl, kad 1918 m. spalio 27 d. nepriklausomybę atkūrusioje Lietuvoje buvo pradėtas kriminalinės policijos organizavimo darbas.

Lietuvos policijos veteranų asociacijos Šiaulių filialo informacija

Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Savaitgalį visi keliai vedė į Radviliškio rajone esantį Burbiškio dvarą. Čia pavasariškai i...
Prieš Velykas, Didįjį pirmadienį, Radviliškio parapijos bažnyčioje užvirė intensyvūs darba...
Gegužės 20 dieną į Radviliškio viešąją biblioteką radviliškiečius, mėgstančius skaniai ...
Šeduviams ir miesto svečiams nebereikės rankoje spausti saldainių popierėlių ar neradus šiuk...
Balsavimas
  • Jaučiuosi saugiai ir nesu patekęs į jokius incidentus.
  • Jaučiuosi saugiai, bet sutemus stengiuosi nekišti nosies į lauką.
  • Dieną - saugu, o sutemus - nesaugu.
  • Būtų saugiau, jeigu daugiau policininkų patruliuotų gatvėse.
  • Labai nesaugu.
Šiandienos Orai
REKLAMA

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas