SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2019-09-22, Sekmadienis, 10:42:09 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Aktualijos Radviliškio rajono savivaldybės aktualijos 2019-05-03

Radviliškio rajono savivaldybės aktualijos 2019-05-03

Gegužės 7 d. Baisogaloje – išplėstinė seniūnaičių sueiga

*Baisogalos seniūnijos seniūnaičių, bendruomeninių organizacijų, Baisogalos seniūnijos teritorijoje veikiančių nevyriausybinių organizacijų, tradicinių religinių bendruomenių atstovai, dėmesio!

2019 m. gegužės 7 d. 16.00 val. Baisogalos seniūnijoje (Mokyklos g. 4, Baisogala) vyks išplėstinė seniūnaičių sueiga, kurioje bus svarstomas klausimas dėl atstovų delegavimo į Radviliškio rajono savivaldybės tarybos sudaromas Etikos ir Antikorupcijos komisijas.

*Pastaba: kaip tai apibrėžta Radviliškio rajono savivaldybės seniūnaičių sueigos ir išplėstinės seniūnaičių sueigos nuostatų, patvirtintų Radviliškio rajono savivaldybės tarybos 2018 m. vasario 27 d. sprendimu Nr. T-783, 5, 22 ir 26 punktuose.

Baisogalos seniūnijos informacija

RADVILIŠKIO RAJONO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS DIREKTORIUS

ĮSAKYMAS

DĖL PRIEMONIŲ GAISRO PAVOJUI SUMAŽINTI RAJONO SAVIVALDYBĖS MIŠKUOSE IR DURPYNUOSE

2019 m. balandžio 29 d. Nr. A-441(8.2)

Radviliškis

Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo 18 straipsnio 1 dalimi, Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2015 m. kovo 4 d. nutarimu Nr. 236 „Dėl Lietuvos Respublikos Vyriausybės 1995 m. balandžio 7 d. nutarimo Nr. 500 „Dėl Miškų priešgaisrinės apsaugos taisyklių patvirtinimo“ pakeitimo“, Lietuvos Respublikos aplinkos ministro 2015 m. spalio 13 d. įsakymu Nr. D1-735 „Dėl Lietuvos Respublikos aplinkos ministro 1999 m. rugsėjo 1 d. įsakymo Nr. 269 „Dėl aplinkos apsaugos reikalavimų deginant sausą žolę, nendres, šiaudus bei laukininkystės ir daržininkystės atliekas patvirtinimo“ pakeitimo“, siekdamas sumažinti miškų bei durpynų gaisrų pavojų sausuoju laikotarpiu:

1. Įsakau įsivyravus IV miškų gaisringumo klasei uždrausti gyventojams be VĮ Valstybinių miškų urėdijos Radviliškio regioninio padalinio ir durpynų (UAB „Sulinkiai“ ir UAB „Didysis Tyrulis“) administracijų leidimų (išskyrus miškų urėdijų ir durpynų įmonių darbuotojus bei asmenis, gyvenančius draudžiamose zonose) lankytis durpynuose ir miškuose ir važinėti po juos įvairiomis transporto priemonėmis.

2. Įpareigoju:

2.1. visų seniūnijų seniūnus:

2.1.1. teikti paramą ir skirti žmones bei techniką Priešgaisrinei gelbėjimo tarnybai ekstremaliųjų situacijų atvejais.

2.1.2. stebėti ir nedelsiant pranešti apie kylančius gaisrus miškuose ir durpynuose, pievose, ražienose bendruoju pagalbos telefonu 112.

2.2. Radviliškio regioninio padalinio vadovą ir durpynų vadovus:

2.2.1. patikslinti ir suderinti miškų, durpynų gaisrų gesinimo planus;

2.2.2. numatyti juose gaisrų gesinimo organizavimo, skubaus pajėgų ir technikos pasitelkimo, ryšio organizavimo, gesintojų aprūpinimo medicinos pagalba, geriamuoju vandeniu, maitinimu priemones;

2.2.3. sugriežtinti miškų ir durpynų apsaugos kontrolę per visą miškų ir durpynų gaisrams kilti palankų laikotarpį: sausros metu organizuoti nuolatinį stebėjimą, siųsti budėti atsakingus pareigūnus, imtis efektyvių priemonių pažeidėjams sulaikyti ir nubausti.

3. Pripažįstu netekusiu galios Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2016 m. balandžio 4 d. įsakymą Nr. A-353-(8.2) „Dėl priemonių gaisro pavojui sumažinti rajono savivaldybės miškuose ir durpynuose“ su visais pakeitimais ir papildymais.

4. Šis įsakymas įsigalioja nuo 2019 m. balandžio 30 d.

Šis įsakymas gali būti skundžiamas Lietuvos Respublikos administracinių bylų teisenos įstatymo nustatyta tvarka.

Socialinės paramos skyriaus vedėjas, laikinai einantis Administracijos direktoriaus pareigas, Darius Brazys

RADVILIŠKIO RAJONO SAVIVALDYBĖS MERAS

POTVARKIS

DĖL RADVILIŠKIO RAJONO SAVIVALDYBĖS TARYBOS 2-OJO POSĖDŽIO SUŠAUKIMO

2019 m. balandžio 25 d. Nr. M- -(2.5)

Radviliškis

Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo 18, 20 straipsniais:

1. Sušaukiu Radviliškio rajono savivaldybės tarybos 2-ąjį posėdį 2019 m. gegužės 6 d. 13.00 val. rajono Savivaldybės salėje.

2. Pateikiu svarstyti šiuos klausimus:

2.1. PROTOKOLINIS. Dėl Radviliškio rajono savivaldybės tarybos balsų skaičiavimo komisijos sudarymo ir slapto balsavimo biuletenio pavyzdžio patvirtinimo.

2.2. Dėl Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo skyrimo.

2.3. Dėl Radviliškio rajono savivaldybės mero darbo užmokesčio patvirtinimo.

2.4. Dėl Radviliškio rajono savivaldybės tarybos komitetų.

2.5. Dėl Radviliškio rajono savivaldybės tarybos komitetų sudarymo.

2.6. Dėl Radviliškio rajono savivaldybės tarybos kontrolės komiteto.

2.7. Dėl Radviliškio rajono savivaldybės tarybos narių delegavimo į Lietuvos savivaldybių asociacijos suvažiavimą.

2.8. Dėl Radviliškio rajono savivaldybės tarybos nario delegavimo į Šiaulių regiono plėtros tarybą.

2.9. Dėl Radviliškio rajono savivaldybės tarybos nario delegavimo į Šiaulių teritorinės ligonių kasos stebėtojų tarybą.

2.10. Dėl savivaldybės tarybos nario delegavimo į Šiaulių teritorinės ligonių kasos taikinimo komisijos rinkimus.

2.11. PROTOKOLINIS. Dėl darbo grupės sudarymo Radviliškio rajono savivaldybės tarybos veiklos reglamentui parengti.

Savivaldybės meras Antanas Čepononis

Į rinkimus Radviliškio rajone rinkėjai nebebus pavėžėjami

Informuojame, kad Radviliškio rajone į rinkimų apylinkes balsuoti norintys rinkėjai nebebus pavėžėjami.

Toks sprendimas priimtas atsižvelgiant į atliktos analizės apie rinkėjų aktyvumo pakitimus vykdant ar nevykdant rinkėjų pavėžėjimą per rinkimus 2011, 2015 ir 2019 metais. Analizės rezultatai parodė, kad rinkėjų pavėžėjimas rinkėjų aktyvumui didesnės įtakos nedaro, pažymėtina, kad kai kuriais maršrutais važiavo vienas ar visai nė vieno rinkėjo, o pavėžėjimo kaštai dideli.

Pasirūpinkite galimybe nuvykti į balsavimo apylinkes ir išreikšti savo valią rinkimuose bei referendumuose.

Primename, kad 2019 m. gegužės 12 d. vyks Respublikos Prezidento rinkimai, referendumas dėl Konstitucijos 12 str. pakeitimo ir referendumas dėl Konstitucijos 55 str. pakeitimo, 2019 m. gegužės 26 d. vyks rinkimai į Europos Parlamentą.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Penktoji, globali Jungtinių Tautų saugumo keliuose savaitė bus minima gegužės 6–12 dienomis

Jungtinių Tautų Generalinė Asamblėja, siekdama paskatinti kiekvieną eisme dalyvaujantį asmenį atkreipti dėmesį į žmogaus gyvybę, sveikatą, būti atsakingam už savo elgesį kelyje, gegužės 6–12 dienomis organizuoja penktąją JT saugaus eismo keliuose savaitę.

Šią savaitę vyks kampanija „Saugok gyvybes #speakup (#prabilk)“. Kampanijos metu žmonės bus skatinami atpažinti pavojų keliuose savo aplinkoje, užfiksuoti reikalavimus peticijoje arba nufotografuoti ir pateikti ją sprendimų priėmėjams – Savivaldybių Saugaus eismo komisijoms, policijai. Vienas paprasčiausių būdų – nufotografuoti su kelių saugumu susijusią problemą ir paraginti ją spręsti atitinkamus asmenis. Pvz., gatvėje X nuolat viršijamas greitis, nesaugu vaikams. Būtina įrengti greitį lėtinančias priemones ir pastatyti įspėjamuosius ženklus „Gyvenamoji teritorija“, dažniau patruliuoti policijos ekipažui ir informaciją perduoti atitinkamoms institucijoms.

Kiekvienas iš mūsų gali identifikuoti su kelių saugumu susijusią problemą savo aplinkoje, ja pasidalinti ir taip būti išgirstas. Trys paprasti žingsniai, kaip galite dalyvauti „#speakup“ kampanijoje:
✅ ĮVERTINKITE SAVO KELIONĘ;
✅ UŽFIKSUOKITE SAVO REIKALAVIMUS;
✅ PARAGINKITE SPRENDIMŲ PRIĖMĖJUS.

Priemonių rinkinį ir peticijos formą galite rasti internete adresu http://www.smlpc.lt/ skyrelyje Neinfekcinių ligų profilaktika / Sužalojimų prevencija

http://www.smlpc.lt/lt/neinfekciniu_ligu_profilaktika/suzalojimu_prevencija/5-oji_jungtiniu_tautu_saugaus_eismo_keliuose_savaite_saugok_gyvybes_speakup_prabilk.html

Lietuvos kelių policijos tarnybos duomenimis, 2018 metais buvo užregistruota 3 211 eismo įvykių – 5 proc. daugiau nei 2017-aisiais. Jų metu žuvo 170 asmenų (11 proc. mažiau nei 2017 m.) ir 3 783 buvo sužeisti. Daugiau nei 71 proc. eismo įvykių buvo sukelta dėl vairuotojų kaltės. 2018 metais eismo įvykių metu žuvo 61 vairuotojas, 68 pėstieji ir 31 keleivis, buvo sužeisti 1398 vairuotojai, 902 pėstieji ir 1124 keleiviai. Nors eismo įvykių dinamika per pastaruosius 20 metų rodo teigiamus pokyčius, tačiau kol per metus žus bent vienas asmuo eismo įvykių metu, tol bus kur tobulėti: juk dauguma autoįvykių įvyksta dėl eismo taisyklių nesilaikymo, neatsargaus arba tyčinio elgesio keliuose.

Pasaulyje kasmet keliuose miršta maždaug 1,25 milijono žmonių. Nors žemo ar vidutinio išsivystymo šalims priklauso tik pusė pasaulyje esančių transporto priemonių, apie 90 proc. mirčių keliuose įvyksta būtent jose. Daugiausia keliuose žūsta jaunų žmonių – nuo 15 iki 29 metų amžiaus. Mirtingumo rodiklis eismo įvykių metu taip pat priklauso ir nuo gyvenamosios vietos. Europoje šis rodiklis yra mažiausias, Afrikoje - didžiausias. Vienas sėkmingiausių mirtingumo keliuose mažinimo metodų – saugios sistemos metodas. Jis pagrįstas nuostata, kad žmogaus organizmas yra lengvai pažeidžiamas ir žmogus daro klaidų. Tad siekiama sukurti saugesnius kelius ir saugesnius automobilius, pasirinkti saugesnį greitį ir skatinti saugesnį eismo dalyvių elgesį. Kartu šie veiksniai padeda išvengti vairuotojo klaidos. Visos šios priemonės nuolat turi būti stiprinamos – jei vienos iš jų efektyvumas sumažėtų, kitos tą galėtų kompensuoti ir apsaugotų eismo dalyvius.

Nors sužalojimai eismo įvykių metu yra viena dažniausių mirties priežasčių pasaulyje daugybę metų, dauguma eismo įvykių yra nuspėjami ir jų įmanoma išvengti. Greičio viršijimas yra viena iš pagrindinių eismo įvykių priežasčių. Tiksliau, per didelis ir netinkamai pasirinktas greitis yra pagrindinis eismo įvykių rizikos veiksnys. Greičio viršijimas yra problema, su kuria susiduria visos pasaulio šalys, todėl paskutinį dešimtmetį labai daug dėmesio skiriama greičio valdymui, siekiant mažinti eismo įvykių, mirčių ir sužalojimų skaičių kelyje.

Nesvarbu, kiek dienų per metus būtų pavadinta saugaus eismo dienomis, savaitėmis ar mėnesiais, pagrindinis tikslas – nė vieno nukentėjusio eismo dalyvio keliuose. Saugokime, gerbkime ir rūpinkimės vieni kitais ne tik kartą per metus. Ne veltui kelių eismo taisyklėse yra nurodyta eismo dalyvių pareiga, kurią dažnai primirštame: eismo dalyvių elgesys grindžiamas savitarpio pagarba ir atsargumu.

Parengta pagal Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centro informaciją

Organizuojama atranka ikimokyklinio ugdymo auklėtojo Šeduvos lopšelyje-darželyje pareigoms

Skelbiama pretendentų atranka Šeduvos lopšelio-darželio ikimokyklinio ugdymo auklėtojo (1 etatas) pareigoms nuo 2019 m. rugsėjo 2 d.:

Darbo krūvis – 1 etatas, darbo sutartis – neterminuota; kvalifikaciniai reikalavimai pareigybei: aukštasis išsilavinimas, ikimokyklinio ugdymo auklėtojo profesinė kvalifikacija.

Dokumentai priimami iki 2019 m. gegužės 23 d. adresu Šaltinio g. 7, Šeduva, Radviliškio r. sav., tel. pasiteirauti (8 422) 54 244, el. p. seduvosldarzelis@gmail.com.

Pretendentas iki 2019 m. gegužės 23 d. privalo pateikti šiuos dokumentus:

1. prašymą leisti dalyvauti atrankoje;

2. asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;

3. išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją;

4. pedagogo kvalifikaciją patvirtinančio dokumento kopiją;

5. gyvenimo aprašymą;

6. paskutinės darbovietės rekomendaciją.

Pretendentai dokumentus nurodytu adresu pristato asmeniškai, siunčia registruotu laišku arba elektroniniu paštu. Dokumentų originalai pateikiami atrankos dieną ir sutikrinti grąžinami pretendentui.

Atranka vyks 2019 m. gegužės 24 d. 9.00 val. Šeduvos lopšelio-darželio direktoriaus kabinete.

Šeduvos lopšelio-darželio informacija

Kviečiama išplėstinė Šeduvos miesto seniūnaitijų seniūnaičių sueiga

*Šeduvos miesto seniūnijos seniūnaičiai, bendruomeninių organizacijų, kitų nevyriausybinių organizacijų, tradicinių religinių bendruomenių atstovai, dėmesio!

2019 m. gegužės 7 d. 15.00 val. vyks išplėstinė seniūnaičių sueiga Šeduvos miesto seniūnijos salėje (II a., Laisvės a. 6, Šeduva).

Bus svarstomas klausimas dėl seniūnaičių atstovų delegavimo į Radviliškio rajono savivaldybės Etikos bei Antikorupcijos komisijas.

Kviečiame dalyvauti.

*Pastaba: kaip tai apibrėžta Radviliškio rajono savivaldybės seniūnaičių sueigos ir išplėstinės seniūnaičių sueigos nuostatų, patvirtintų Radviliškio rajono savivaldybės tarybos 2018 m. vasario 27 d. sprendimu Nr. T-783, 5, 22 ir 26 punktuose.

Šeduvos miesto seniūnijos informacija

Kviečiame susipažinti su Radviliškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos stebėsenos ataskaita

Radviliškio rajono savivaldybės tarybos 2019 m. balandžio 11 d. sprendimu Nr. T-1143 „Dėl Radviliškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos stebėsenos 2018 metų ataskaitos patvirtinimo“ buvo patvirtinta Radviliškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos stebėsenos ataskaita.

Ataskaitoje pažymima, kad Radviliškio rajone daugėja socialinės rizikos šeimų, o pagrindinės šeimų įrašymo į socialinės rizikos šeimų apskaitą priežastys yra: socialinių įgūdžių stoka, girtavimas bei laikinosios globos vaikui organizavimas. Siekiant mažinant šį rodiklį, ypač daug dėmesio reikia skirti asmens higienos ir įgūdžių formavimui, alkoholio, smurto prevencijai bei socialinės atskirties problemoms. Teigiami procesai analizuojamoje srityje taip pat galėtų vykti, jeigu socialinės rizikos šeimų nariai būtų aktyviai skatinami įvairiai socialinei veiklai ir būtų mažiau orientuoti į socialines išmokas.

Radviliškio rajone, palyginti su kitomis savivaldybėmis, mirtingumo nuo vėžio rodikliai 2017 m. buvo vieni aukščiausių. Siekiant sumažinti šį rodiklį reikia taikyti įvairaus lygio vėžio kontrolės priemones: visuomenės sveikatos švietimo ir ankstyvosios diagnostikos metodų gerinimo, naujų efektyvesnių gydymo metodų taikymo. PSO duomenimis, efektyviai vykdant vėžio profilaktiką, anksti jį diagnozavus ir tinkamai gydant, sergamumą piktybiniais navikais galima sumažinti 25 proc., o mirtingumą nuo jų – 50 proc.

Radviliškio rajone sparčiai mažėja 1 metų amžiaus vaikų difterijos, stabligės, kokliušo, poliomielito ir B tipo Haemophilus influenzae infekcijos skiepijimo apimtys. Todėl labai svarbu vykdyti informacijos sklaidą, taip suteikiant rajono gyventojams kuo daugiau žinių apie vakcinacijos svarbą ir naudą.

Su Radviliškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos stebėsenos ataskaita galite susipažinti internete, adresu https://e-seimas.lrs.lt/portal/legalAct/lt/TAD/b3ff3b055ce711e99684a7f33a9827ac

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Skelbiami Radviliškio rajono savivaldybės nekilnojamojo turto viešieji aukcionai

Aukciono organizatorius - Radviliškio rajono savivaldybės administracija (kodas 188726247, buveinė Aušros a. 10, Radviliškis), skelbia savivaldybės nekilnojamojo turto pardavimą elektroninio aukciono būdu. Aukcionas organizuojamas vadovaujantis Valstybės ir savivaldybių nekilnojamųjų daiktų pardavimo viešame aukcione tvarkos aprašu (toliau – Aprašas), patvirtintu Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2014 m. spalio 28 d. nutarimu Nr. 1178 „Dėl valstybės ir savivaldybių nekilnojamųjų daiktų pardavimo viešame aukcione tvarkos aprašo patvirtinimo“.

Aukcionai vykdomi informacinių technologijų priemonėmis interneto svetainėje www.evarzytynes.lt.

1. Parduodamas garažas (paskirtis – garažų, unikalus numeris 7198-1005-7030, bendras plotas 23,40 kv. m, pastatas plytų mūro, 1 aukšto, statybos pabaigos metai - 1989 m., pažymėjimas plane 2G1p), esantis B. Buračo g. 2, Šiaulėnų mstl., Radviliškio r. sav.

Žemės sklypas prie pastato nesuformuotas. Pirkėjas įstatymų nustatyta tvarka turės teisę organizuoti žemės valdos projekto ir žemės sklypo plano parengimą bei pirkti ar išsinuomoti kitos paskirties valstybinį žemės sklypą.

Pradinė pardavimo kaina - 200 Eur.

Kainos didinimo intervalas – 50 Eur.

Aukciono dalyvio registravimo mokestis – 55 Eur.

Aukciono dalyvio garantinis įnašas – 30 Eur.

Aukcione parduodamo turto apžiūra 2019-05-30, 10.00 val.

Parduodamo turto apžiūros laiką būtina suderinti iš anksto su Šiaulėnų seniūnijos seniūne Ieva Bliznikiene, tel. (8 422) 49 790; el. paštas ieva.bliznikiene@radviliskis.lt.

Aukciono dalyvių registravimo pradžia 2019-06-03, 00.00 val., pabaiga 2019-06-03, 23.59 val.

Aukciono pradžia 2019-06-05, 9.00 val., pabaiga 2019-06-10, 13.59 val.

2. Parduodama 12513/16257 dalis administracinio pastato (paskirtis – administracinė, unikalus numeris 7194-0002-3010, bendras viso pastato plotas 162,57 kv. m (parduodama 125,13 kv. m), pastatas rąstų, 1 aukšto, statybos pabaigos metai - 1940 m., pažymėjimas plane 1B1m), 1/2 dalis sandėlio pastato (paskirtis – pagalbinio ūkio, unikalus numeris 7194-0002-3021, viso pastato užstatytas plotas 26 kv. m (parduodama 1/2 dalis), pastatas medinis, 1 aukšto, statybos pabaigos metai - 1957 m., pažymėjimas plane 2I1m), esančių Laisvės al. 13, Radviliškio m.

Pastatas (unikalus Nr. 7194-0002-3010) įrašytas į Kultūros vertybių registrą kaip atskiras objektas: KVR unikalus kodas 11103 „Rašytojo Jono Marcinkevičiaus memorialinis namas“.

Kultūros paveldo objektų naudojimas ir tvarkymas bei kitų statinių, esančių jo teritorijoje statybos (remonto, rekonstrukcijos) darbai reglamentuojami Lietuvos Respublikos nekilnojamojo kultūros paveldo apsaugos įstatymu bei kitais teisės aktais.

Žemės sklypas prie pastatų nesuformuotas. Pirkėjas įstatymų nustatyta tvarka turės teisę organizuoti žemės valdos projekto ir žemės sklypo plano parengimą bei pirkti ar išsinuomoti kitos paskirties valstybinio žemės sklypo dalį.

Pradinė pardavimo kaina – 9400 Eur.

Kainos didinimo intervalas – 50 Eur.

Aukciono dalyvio registravimo mokestis – 55 Eur.

Aukciono dalyvio garantinis įnašas – 900 Eur.

Aukcione parduodamo turto apžiūra 2019-05-30, 11.00 val.

Parduodamo turto apžiūros laiką būtina suderinti iš anksto su Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Investicijų ir turto valdymo skyriaus vyr. specialiste Juste Kriukliene, tel. (8 422) 69 016, el. paštas juste.kriukliene@radviliskis.lt.

Aukciono dalyvių registravimo pradžia 2019-06-03, 00.00 val., pabaiga 2019-06-03, 23.59 val.

Aukciono pradžia 2019-06-05, 9.00 val., pabaiga 2019-06-10, 13.59 val.

3. Parduodamas 1 k. butas (paskirtis – gyvenamoji (butų), unikalus numeris 7197-2003-9010:0030, bendras plotas 10,43 kv. m, aukštas – 1, pastatas, kuriame yra butas: plytų mūro, statybos pabaigos metai - 1972 m., 4 aukštų, pažymėjimas plane 1N4p), esantis Vaižganto g. 58A-36, Radviliškio m.

Pradinė pardavimo kaina – 150 Eur.

Kainos didinimo intervalas – 30 Eur.

Aukciono dalyvio registravimo mokestis – 55 Eur.

Aukciono dalyvio garantinis įnašas – 30 Eur.

Aukcione parduodamo turto apžiūra 2019-05-30, 10.00 val.

Parduodamo turto apžiūros laiką būtina suderinti iš anksto su Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Investicijų ir turto valdymo skyriaus vyr. specialiste Juste Kriukliene, tel. (8 422) 69 016, el. paštas juste.kriukliene@radviliskis.lt.

Aukciono dalyvių registravimo pradžia 2019-06-03, 00.00 val., pabaiga 2019-06-03, 23.59 val.

Aukciono pradžia 2019-06-05, 9.00 val., pabaiga 2019-06-10, 13.59 val.

4. Parduodamas 1 k. butas su bendro naudojimo patalpomis, esantis Vytauto g. 22-1, Šeduvos m., Radviliškio r. sav. (paskirtis – gyvenamoji (butų), unikalus numeris 7190-0013-0018:0010, bendras plotas 9,99 kv. m, aukštas – 1, pastatas, kuriame yra butas: medinis, statybos pabaigos metai - 1900 m., 1 aukšto su pastoge, pažymėjimas plane 1A1m), 1/6 dalis ūkinio pastato (paskirtis – pagalbinio ūkio, unikalus numeris 7190-0013-0029, viso pastato užstatytas plotas 47,00 kv. m (parduodama 1/6 dalis), pastatas plytų mūro, statybos pabaigos metai - 1968 m., 1 aukšto, pažymėjimas plane 2I1p), esančio Vytauto g. 22, Šeduvos m., Radviliškio r. sav.

Žemės sklypas prie pastatų nesuformuotas. Pirkėjas įstatymų nustatyta tvarka turės teisę organizuoti žemės valdos projekto ir žemės sklypo plano parengimą bei pirkti ar išsinuomoti kitos paskirties valstybinės žemės sklypo dalį.

Pradinė pardavimo kaina – 80 Eur.

Kainos didinimo intervalas – 20 Eur.

Aukciono dalyvio registravimo mokestis – 55 Eur.

Aukciono dalyvio garantinis įnašas – 30 Eur.

Aukcione parduodamo turto apžiūra 2019-05-30, 10.00 val.

Parduodamo turto apžiūros laiką būtina suderinti iš anksto su Šeduvos miesto seniūnijos seniūnu Justinu Praniu, tel. (8 422) 56 232; el. paštas justinas.pranys@radviliskis.lt.

Aukciono dalyvių registravimo pradžia 2019-06-03, 00.00 val., pabaiga 2019-06-03, 23.59 val.

Aukciono pradžia 2019-06-05, 9.00 val., pabaiga 2019-06-10, 13.59 val.

Aukcionų sąlygos paskelbtos Radviliškio rajono savivaldybės interneto svetainėje www.radviliskis.lt skiltyje „Nekilnojamųjų daiktų pardavimo vieši aukcionai“.

Sumokėtas aukciono dalyvio registravimo mokestis negrąžinamas ir neįskaitomas į nekilnojamojo turto ir žemės sklypo ar kitų nekilnojamųjų daiktų pardavimo kainą.

Aukciono laimėtojo garantinis įnašas įskaitomas kaip dalinė įmoka už įsigytą nekilnojamąjį turtą ar kitus nekilnojamuosius daiktus. Aukciono dalyviams, nepripažintiems laimėtojais, aukcione nedalyvavusiems asmenims, taip pat asmenims, sumokėjusiems garantinį įnašą, bet neįregistruotiems aukciono dalyviais, garantiniai įnašai grąžinami per 5 darbo dienas nuo aukciono pabaigos.

Aukciono dalyvio registravimo mokestis ir garantinis įnašas turi būti sumokėti iki registracijos į elektroninį aukcioną (mokėjimus patvirtinantys dokumentai turi būti pateikti registracijos metu skiltyje „Apmokėjimo dokumentai“).

Sąskaitos rekvizitai aukciono dalyvio garantiniam įnašui, registravimo mokesčiui ir atsiskaitymui už nekilnojamąjį turtą (pastatus): Radviliškio rajono savivaldybės administracija (kodas 188726247), sąskaitos Nr. LT277181400000142998, AB Šiaulių bankas (mokėjimo paskirtyje nurodant parduodamo turto adresą).

Nekilnojamojo turto pirkimo–pardavimo sutarties sudarymo išlaidas, įskaitant atlyginimą notarui, apmoka aukciono laimėtojas.

Atsiskaitymo už aukcione įsigytą turtą terminas ir tvarka. Su aukciono laimėtoju nekilnojamojo turto pirkimo-pardavimo sutartis turi būti sudaryta per 25 kalendorines dienas nuo pardavimo viešame aukcione. Visa nekilnojamojo turto kaina turi būti sumokėta ne vėliau kaip per 10 kalendorinių dienų po nekilnojamojo turto pirkimo-pardavimo sutarties pasirašymo.

Jeigu per 30 dienų nuo turto pardavimo aukcione vykdymo dienos pirkimo-pardavimo sutartis nesudaroma dėl aukciono laimėtojo kaltės, laikoma, kad aukciono laimėtojas atsisakė sudaryti sutartį, ir tokiu atveju aukciono laimėtojui negražinamas ir garantinis įnašas, jis taip pat negali dalyvauti naujame šio turto aukcione ir privalo atlyginti naujo aukciono organizavimo ir rengimo išlaidas, bei sumokėti kainų skirtumą, jeigu naujame aukcione turtas bus parduotas už mažesnę kainą.

Dalyvių registravimas į elektroninį aukcioną vykdomas asmeniui prisijungiant specialiojoje interneto svetainėje (www.evarzytynes.lt) ir patvirtinant savo tapatybę svetainėje siūlomais asmens tapatybės nustatymo būdais.

Asmenys, norintys dalyvauti aukcionuose, su elektroninių varžytynių ir aukcionų portalo naudotojų instrukcija gali susipažinti tinklalapyje https://www.evarzytynes.lt/evs/instructions.do, o dažniausiai užduodamais klausimais tinklalapyje http://info.registrucentras.lt/faq/evs.

Darbuotoja, atsakinga už informacijos teikimą – Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Investicijų ir turto valdymo skyriaus vyr. specialistė Justė Kriuklienė, tel. (8 422) 69 016, el. paštas juste.kriukliene@radviliskis.lt.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Savaitgalį visi keliai vedė į Radviliškio rajone esantį Burbiškio dvarą. Čia pavasariškai i...
Prieš Velykas, Didįjį pirmadienį, Radviliškio parapijos bažnyčioje užvirė intensyvūs darba...
Gegužės 20 dieną į Radviliškio viešąją biblioteką radviliškiečius, mėgstančius skaniai ...
Šeduviams ir miesto svečiams nebereikės rankoje spausti saldainių popierėlių ar neradus šiuk...
Balsavimas
  • Jaučiuosi saugiai ir nesu patekęs į jokius incidentus.
  • Jaučiuosi saugiai, bet sutemus stengiuosi nekišti nosies į lauką.
  • Dieną - saugu, o sutemus - nesaugu.
  • Būtų saugiau, jeigu daugiau policininkų patruliuotų gatvėse.
  • Labai nesaugu.
Šiandienos Orai
REKLAMA

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas