SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2019-07-20, Šeštadienis, 15:31:39 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Aktualijos Radviliškio rajono savivaldybės aktualijos 2019-04-12

Radviliškio rajono savivaldybės aktualijos 2019-04-12

Kviečiame teikti kandidatūras gauti „Gyvybės apdovanojimą“

Jau šeštąjį kartą vykstančių „Gyvybės apdovanojimų“, skirtų paminėti Pasaulinę gyvybės dieną, organizatoriai skelbia atrankos pradžią. Visi Lietuvos gyventojai kviečiami siūlyti iniciatyvas, organizacijas, šeimas, šeimynas ir žmones, kurie, jų nuomone, pastaraisiais metais labiausiai prisidėjo prie gyvybės kultūros puoselėjimo.

Anketų, kurias rasite apsilankę mūsų Facebook paskyroje Gyvybės apdovanojimai, laukiame iki balandžio 21 d. (anketas galite pildyti internetu arba atsispausdinti ir atsiųsti mums paštu).

Apdovanojimais siekiama parodyti, kad gyvybės apsauga apima labai platų veiklų spektrą – rūpinimąsi silpnesniais mūsų visuomenės nariais, socialiai atsakingo verslo plėtrą, pagalbą suabejojusiems gyvenimo prasme ir kitus kartais visai kasdieniškus mūsų darbus. Apdovanojimai kviečia pastebėti gražius darbus aplink mus darančius žmones, kurie gyvena ne tik dėl savęs, bet ir dėl kito. Tai galimybė kalbėti apie šviesius, pozityvius dalykus ir nuoširdžiai ištarti ačiū tiems, kurie tyliai mūsų pasaulį daro gražesnį.

Gegužės 5 d. 15 val. Lietuvos mokslų akademijos salėje (Gedimino pr. 3, Vilnius) iškilmingoje ceremonijoje bus apdovanoti šių metų nugalėtojai, kuriuos išrinks autoritetinga komisija. Šis renginys atviras ir nemokamas, kviečiame dalyvauti!

Daugiau informacijos rasite apsilankę mūsų Facebook paskyroje Gyvybės apdovanojimai.

Gyvybės apdovanojimų“ organizatorių informacija

Jaunimo linija“ kviečia jaunimą prabilti apie savo jausmus

Dalinkitės jausmais, neslėpkite išgyvenimų ir emocijų – sako emocinės paramos tarnyba „Jaunimo linija“ ir kviečia pasikalbėti iš širdies.

Pasak psichologų, pokalbis apie jausmus – pirmas ir lengviausias žingsnis pasirūpinti savo emocine sveikata, anksti užkirsti kelią sunkesnėms psichologinėms problemoms (pavyzdžiui, depresijai ar net savižudybei).

Emocinės paramos pagrindas „Pokalbis iš širdies“ vadinasi emocinės sveikatos žinomumo kampanija, kurią organizuojant norima paskatinti Lietuvos žmones kalbėti – su draugais, pažįstamais, artimaisiais. O jei nėra su kuo pasikalbėti, galima susisiekti su „Jaunimo linija“, kurioje nuolat budi savanoriai ir yra pasiruošę jus išklausyti ir išgirsti. Su šiųmetine kampanija atsigręžiama į emocinės paramos esmę – atvirus, nuoširdžius pokalbius apie jausmus. Tokie pokalbiai kasdien vyksta „Jaunimo linijoje“, norime, kad jų būtų dar daugiau visuomenėje. Lietuvoje jau trečius metus iš eilės mažėja savižudybių skaičius. Pagrindinė prevencija šiai Lietuvoje opiai problemai – kalbėjimasis apie savo emocijas, savo problemas ir apie pačią savižudybę.

Išankstiniais Higienos instituto duomenimis, 2018 metais (neįskaičius gruodžio mėnesio duomenų), savižudybių skaičius Lietuvoje siekė 687. 2017 metais jų buvo 749, 2016 – 823, o 2013 net viršijo tūkstantį. Skatinant nuoširdžius pokalbius, norima ir toliau prisidėti prie to, kad psichinė sveikata nebebūtų suprantama kaip stigma.

„Gyvenimas kartais užstringa: tada jautiesi tarsi vienišas vaikas, paliktas kitoje upės pusėje. Ir imi laukti laivo, nors mažo laivelio su laišku, su šiltais žodžiais, kurie tave paguostų ir pasakytų, kad esi reikalingas. Mes visi esame „kitoje upės pusėje“, todėl geriausia, ką galime, – siųsti vieni kitiems „pokalbių laivelius“. Dabar kaip niekad mums reikia kalbėti ir išklausyti“, – sako „Jaunimo linija“.

„Jaunimo linija“ veikia nuo 1991 m. ir yra viena didžiausių nemokamos emocinės paramos tarnybų Lietuvoje.

Susisiekti su „Jaunimo linija“ galima telefonu (8 800 28 888), elektroniniais laiškais ir pokalbiais internetu.

Daugiau informacijos apie „Jaunimo liniją“ galima rasti internete adresu https://www.jaunimolinija.lt/

Šaukiamas pirmasis naujai išrinktos Radviliškio rajono savivaldybės tarybos posėdis

2019-04-10

Radviliškis

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo 13 straipsnio 2 dalimi, 2019 m. balandžio 25 d. 10 val. Radviliškio rajono savivaldybės didžiojoje salėje (Aušros a. 10, Radviliškis) šaukiamas pirmasis 2019 m. išrinktos naujos Radviliškio rajono savivaldybės tarybos posėdis.

Radviliškio rajono savivaldybės tarybos narių, tarybos nario-mero priesaikos.

Prisiekus išrinktiems rajono Savivaldybės tarybos nariams ir tarybos narui-merui, bus suteiktas žodis visuomenės atstovams pasveikinti Savivaldybės tarybos narius, tarybos narį-merą.

Posėdžio darbotvarkė:

1. PROTOKOLINIS. Dėl Radviliškio rajono savivaldybės tarybos balsų skaičiavimo komisijos sudarymo ir slapto balsavimo biuletenio pavyzdžio patvirtinimo.

2. PROTOKOLINIS. Dėl darbotvarkės tvirtinimo.

3. Dėl Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus ir direktoriaus pavaduotojo atleidimo ir pavedimo laikinai eiti administracijos direktoriaus pareigas.

4. Dėl Radviliškio rajono savivaldybės mero pavaduotojo skyrimo.

5. Dėl Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus skyrimo.

Kviečiame visus, norinčius dalyvauti pirmame savivaldybės posėdyje, 2019 m. balandžio 25 d. 10 val. atvykti į Radviliškio rajono savivaldybės didžiąją salę (Aušros a. 10, Radviliškis).

Radviliškio rajono savivaldybės rinkimų komisijos Nr. 37 komisijos pirmininkas Vaidotas Jakavičius

Balandžio 17 dieną – gyventojų perspėjimo sistemos patikrinimas

Informuojame, kad 2019 m. metų balandžio 17 d. vyks perspėjimo ir informavimo sistemos patikrinimas. Sirenų įjungimo pradžia – 11.52 val.

Prašome rajono gyventojų, išgirdus sirenų kaukimą, nesutrikti, nekelti panikos, o išlikti ramiems. Sirenų kaukimo metu įsijunkite Lietuvos nacionalinį radiją ar televiziją, regioninius bei vietinius transliuotojus ir išklausykite informaciją apie šį patikrinimą.

Perspėjimo sistemos patikrinimo metu gyventojai taip pat bus informuojami ir per gyventojų perspėjimo bei informavimo sistemą (GPIS) trumpaisiais pranešimais į mobiliuosius telefonus. Rekomenduojame rajono gyventojams nusistatyti savo mobiliuosius telefonus perspėjimo pranešimų priėmimui. Pranešimai bus perduodami 3 kalbomis į skirtingus kanalus: 578 – lietuvių k., 525 – anglų k., 605 – rusų k. Vienu metu gali būti pasirenkama keletas kanalų. Telefonų nustatymo instrukcijos ir daugiau informacijos tinklalapyje adresu www.gpis.vpgt.lt.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Patvirtinta Užimtumo didinimo programa

Radviliškio rajono savivaldybės taryba 2019-03-27 sprendimu Nr. T-1077 „Dėl Radviliškio rajono savivaldybės 2019 m. užimtumo didinimo programos patvirtinimo“ patvirtino Radviliškio rajono savivaldybės 2019 metų užimtumo didinimo programą.

Radviliškio rajono savivaldybės 2019 m. užimtumo didinimo programos tikslas – sudaryti galimybę rajono savivaldybės bedarbiams, įsiregistravusiems Užimtumo tarnybos prie Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Šiaulių klientų aptarnavimo departamento Radviliškio skyriuje, laikinai įsidarbinti, siekiant stiprinti darbo įgūdžius ir užsidirbti pragyvenimui būtinų lėšų, siekti, kad pavyktų darbo rinkoje įsitvirtinti daliai programoje dalyvavusių asmenų. Taip pat siekiama sušvelninti socialinę įtampą ir nedarbo pasekmes, atlikti socialiai naudingus darbus siekiant palaikyti ir (ar) plėtoti vietos socialinę infrastruktūrą.

Užimtumo didinimo programą įgyvendina Radviliškio rajono savivaldybės administracija kartu su Užimtumo tarnybos prie LR SADM Šiaulių klientų aptarnavimo departamento Radviliškio skyriumi. Programos vykdytojai – Savivaldybės biudžeto asignavimų valdytojai: Savivaldybės administracijos seniūnijos, Daugyvenės kultūros istorijos muziejus-draustinis.

Programai įgyvendinti 2019 metais Radviliškio rajono savivaldybei skirta 124,2 tūkst. Eur Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto specialiųjų tikslinių dotacijų. Už šias lėšas bus suteikta galimybė 64 Užimtumo tarnybos Šiaulių klientų aptarnavimo departamento Radviliškio skyriuje registruotiems darbo ieškantiems asmenims laikinai įsidarbinti ir užsidirbti pragyvenimui būtinų lėšų.

Šie asmenys atliks visuomenei naudingą darbą: tvarkys aplinką, prižiūrės želdinius, istorijos ir kultūros paveldo objektus ir kitas viešąsias erdves.

Su Radviliškio rajono savivaldybės tarybos 2019-03-27 sprendimu Nr. T-1077 „Dėl Radviliškio rajono savivaldybės 2019 m. užimtumo didinimo programos patvirtinimo“ ir Radviliškio rajono savivaldybės 2019 m. užimtumo didinimo programa galima susipažinti internete adresu www.radviliskis.lt skyrelyje Teisinė informacija / Tarybos sprendimai.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Savaitgalį visi keliai vedė į Radviliškio rajone esantį Burbiškio dvarą. Čia pavasariškai i...
Prieš Velykas, Didįjį pirmadienį, Radviliškio parapijos bažnyčioje užvirė intensyvūs darba...
Gegužės 20 dieną į Radviliškio viešąją biblioteką radviliškiečius, mėgstančius skaniai ...
Šeduviams ir miesto svečiams nebereikės rankoje spausti saldainių popierėlių ar neradus šiuk...
Balsavimas
  • Pritariu, jeigu temperatūra pasiekia 30 laipsnių.
  • Pritariu, jeigu temperatūra pasiekia 35 laipsnius.
  • Nepritariu, nes galima ir pakentėti.
  • Man tas pats: aš nei mokausi, nei dirbu.
Šiandienos Orai
REKLAMA

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas