SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2020-03-30, Pirmadienis, 00:05:51 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Aktualijos Radviliškio rajono savivaldybės administracija kviečia teikti prašymus dėl apgyvendinimo savarankiškuose gyvenimo namuose

Radviliškio rajono savivaldybės administracija kviečia teikti prašymus dėl apgyvendinimo savarankiškuose gyvenimo namuose

Šeduvos globos namų Savarankiško gyvenimo namų padalinys yra Žaliojoje g. 1, Aukštelkų k., Aukštelkų sen., Radviliškio r. sav. Savarankiško gyvenimo namų pagrindinis veiklos pobūdis – socialinės priežiūros paslaugų teikimas.

Savarankiško gyvenimo namuose sudaromos namų aplinkos sąlygos, juose gyvenantys paslaugų gavėjai pagal savo galimybes rūpinsis savo buitimi (įsigis maisto produktus, gaminsis maistą, mokės už komunalines paslaugas, įsigis būtinus daiktus, tvarkysis kambarius ir kt.), iš dalies padedant socialiniam darbuotojui (socialinio darbuotojo padėjėjui).

Savarankiško gyvenimo namuose apgyvendinami asmenys, gyvenamąją vietą deklaravę Radviliškio rajono savivaldybėje, kurie yra iš dalies nesavarankiški senyvo amžiaus ar neįgalūs asmenys ar jų šeimos, kuriems teisės aktų nustatyta tvarka nustatytas socialinės priežiūros paslaugų poreikis, kurie dėl sveikatos būklės negali gyventi visiškai savarankiškai savo namuose ir socialinių paslaugų, teikiamų jų namuose ar kitose nestacionariose socialinių paslaugų įstaigose, nepakanka. Tokiems asmenims nereikia intensyvios nuolatinės priežiūros, tačiau tokiems asmenims yra būtina socialinio darbuotojo ar socialinio darbuotojo padėjėjo pagalba ugdant socialinius šių asmenų įgūdžius tvarkytis savarankiškai.

Į Savarankiško gyvenimo namus negali būti priimami asmenys, kuriems būtinas stacionarus gydymas, turintys proto ar psichinę negalią, ir esant šioms kontraindikacijoms: kuriems reikalinga būtinoji psichiatrinė pagalba; sergantys ūmiomis infekcinėmis ar užkrečiamomis ligomis; sergantys aktyviąja tuberkulioze; turintys priklausomybę alkoholiui, narkotinėms, psichotropinėms medžiagoms.

Dėl apgyvendinimo Savarankiško gyvenimo namuose paslaugų teikimo, šių paslaugų poreikio nustatymo, skyrimo ir mokėjimo už jas prašome kreiptis į Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrių adresu Aušros a. 10, Radviliškis, 117 kab., tel. (8 422) 69 058, el. p. rasa.miskiniene@radviliskis.lt

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Savaitgalį visi keliai vedė į Radviliškio rajone esantį Burbiškio dvarą. Čia pavasariškai i...
Prieš Velykas, Didįjį pirmadienį, Radviliškio parapijos bažnyčioje užvirė intensyvūs darba...
Gegužės 20 dieną į Radviliškio viešąją biblioteką radviliškiečius, mėgstančius skaniai ...
Šeduviams ir miesto svečiams nebereikės rankoje spausti saldainių popierėlių ar neradus šiuk...
Balsavimas
  • Jaučiuosi saugiai ir nesu patekęs į jokius incidentus.
  • Jaučiuosi saugiai, bet sutemus stengiuosi nekišti nosies į lauką.
  • Dieną - saugu, o sutemus - nesaugu.
  • Būtų saugiau, jeigu daugiau policininkų patruliuotų gatvėse.
  • Labai nesaugu.
Šiandienos Orai
REKLAMA

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas