SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2019-10-15, Antradienis, 05:14:00 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Bendruomenės Radviliškio rajono neįgalieji – stipriausi visame Šiaulių regione

Radviliškio rajono neįgalieji – stipriausi visame Šiaulių regione

 • Radviliškio rajono neįgalieji – stipriausi visame Šiaulių regione

  Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijos komanda per atidarymą.

 • Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijos komanda per atidarymą.

  Atidarymo metu.

 • Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijos komanda per atidarymą.

  Taurės komandoms nugalėtojoms - iš dešinės pirmininkė Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijos J. Bredulskienė.

 • Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijos komanda per atidarymą.

  Bočios žaidimo komandos nugalėtojos.

Karštą birželio 12-osios rytą neįgalieji aktyviai rinkosi į Radviliškio sporto areną. Čia vyko tradicinė Šiaulių regiono neįgaliųjų sporto šventė.

Nuo didžiulės kaitros mus gelbėjo erdvi sporto arena. Iš aplinkinių ir atokesnių rajonų sugužėjo apie 150 dalyvių. Kaip ir kasmet, taip ir šiemet iš Latvijos Bauskės miesto atvažiavo nemaža grupė sportininkų. Dalyvavo komandos iš Pakruojo, Pasvalio, Rokiškio, Akmenės, Kelmės rajonų neįgaliųjų draugijų, Šiaulių miesto neįgaliųjų draugijos, Šiaulių neįgaliųjų sporto klubo „Entuziastas“, Kuršėnų sporto klubo „Atgaiva“. Radviliškiui atstovavo trys komandos: diabeto klubas „Likimas“, Švietimo ir sporto paslaugų centro Dienos užimtumo skyriaus vaikinai ir organizatorių komanda - Radviliškio rajono neįgaliųjų draugija.

Per šventės atidarymą neįgalius sportininkus sveikino draugijos pirmininkė Jūratė Bredulskienė, svečiai iš savivaldybės - administracijos direktoriaus pavaduotojas Ernestas Mončauskas, Socialinės paramos skyriaus vedėjas Darius Brazys, Švietimo ir sporto paslaugų centro Sporto skyriaus vedėjas Anicetas Savickas bei gausi teisėjų komanda.

Daugiausiai komandų - net 21 - panoro dalyvauti bočios žaidimo rungtyje. Ši rungtis ilgiausiai ir užtruko. Čempionėmis tapo Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijos moterų komanda (Birutė Tamonienė, Vanda Astrauskienė ir Gitana Čepienė), antroji vieta atiteko Pasvalio raj. neįgaliųjų draugijai, o trečią vietą iškovojo Radviliškio Dienos užimtumo skyriaus komanda.

Tarp šachmatininkų geriausiai pasirodė radviliškiečiai broliai Ramanauskai. Ramutis, atstovavęs „Likimo“ klubui, užėmė antrąją vietą, o Jonas, Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijos narys, pasipuošė bronzos medaliu.

Gana gerai sekėsi ir rankų lenkikams - Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijos narys Vytautas Alekna tapo čempionu, o tarp moterų Irena Vilniuvienė finale nusileido kuršėniškei Angelei Lideikienei ir pelnė antrąją vietą. Be šio medalio I. Vilniuvienė iškovojo dar du - aukso medalį baudų metime, o sidabro - „kopėčių“ rungtyje. „Kopėčių“ rungtyje gerai sekėsi ir Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijos vyrams - Kazimieras Jurgaitis buvo pirmas, o Viačeslav Kostiukevič užėmė trečiąją vietą.

Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijos moterims gerai sekėsi kimštinio kamuolio metime ir smiginio rungtyje. Metant kimštinį kamuolį Irena Dumskienė liko antra, o Zita Jurevičienė pelnė bronzos medalį. Strėlytės taikliai smigo Birutei Tamonienei - ji tapo čempione, o Jolita Mockutė užėmė antrąją vietą.

Susumavus rezultatus Radviliškio rajono neįgaliųjų draugija surinko 40 taškų (12 medalių) ir užėmė pirmąją komandinę vietą. Antroji vieta atiteko Kuršėnų sporto klubui „Atgaiva“ (26 taškai), o trečia liko Pakruojo rajono neįgaliųjų draugijos komanda (22 taškai).

Sporto šventė organizuota vykdant „Socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą projektą“.

Irena Vilniuvienė, Radviliškio raj. neįgaliųjų draugijos pirmininkės pavaduotoja

Atidarymo metu.
Taurės komandoms nugalėtojoms - iš dešinės pirmininkė Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijos J. Bredulskienė.
Bočios žaidimo komandos nugalėtojos.
Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Pagausėjo Šeduvos šaulių gretos, nes neseniai jaunaisiais šauliais tapo net šešiolika vietini...
Kiekvienais metais Beinoravos kaimo bendruomenė vykdo projektą Motinos dienai paminėti, todėl ir...
Radviliškio rajono neįgalieji Motinos dieną pasitiko prasmingu renginiu, kuriam svetingai duris a...
Gražią ir saulėtą sekmadienio popietę Šiaulėniškių bendruomenės kiemelyje vyko Atvelykio ...
Balsavimas
 • Jaučiuosi saugiai ir nesu patekęs į jokius incidentus.
 • Jaučiuosi saugiai, bet sutemus stengiuosi nekišti nosies į lauką.
 • Dieną - saugu, o sutemus - nesaugu.
 • Būtų saugiau, jeigu daugiau policininkų patruliuotų gatvėse.
 • Labai nesaugu.
Šiandienos Orai
REKLAMA

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas