SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2019-08-23, Penktadienis, 01:57:47 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Švietimas Radviliškio rajono mokiniai rašė laiškus vairuotojams

Radviliškio rajono mokiniai rašė laiškus vairuotojams

  • Radviliškio rajono mokiniai rašė laiškus vairuotojams

    Visi projekte dalyvavę mokiniai ir mokytojos gavo padėkas už dalyvavimą ir atminimo dovanėles.

Kiekvieną dieną daugelis mokinių į mokyklą keliauja dviračiu, pėsčiomis, automobiliu ar viešuoju transportu. Vieni, keliaudami į mokyklą, klausosi muzikos, kiti svajoja, treti bendrauja su kitais, žaidžia ar užsiima kokiais kitais reikalais. Nors keliaudami į mokyklą, būrelį ar į namus mokiniai geba užsiimti keliais darbais, jie taip pat dar stebi tai, kas vyksta šalia jų. Siekiant išgirsti moksleivių pastebėjimus ir suprasti jų, kaip eismo dalyvių, jausmus, rajone suorganizuotas konkursas „Laiškas vairuotojui“, kurio metu vaikai galėjo kreiptis į vairuotojus su prašymais, pageidavimais, perspėjimais. Galėjo aprašyti įvairius nutikimus kelyje.

Šiais metais mokiniai savo darbuose aptarė patirtas ar pastebėtas problemiškas eismo situacijas arba papasakojo apie linksmą įvykį kelyje. Laiškuose kėlė visuomenei aktualias problemas arba padėkojo vairuotojams, išsakė savo pasiūlymus ir pageidavimus.

Balandžio 16 dieną į Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Radviliškio rajono policijos komisariatą rinkosi rajono bendrojo ugdymo įstaigų 6 klasių mokiniai, konkurso „Laiškas vairuotojui“ dalyviai, mokytojos, pareigūnai.

Radviliškio muzikos mokyklos mokinė Juta Butkevičiūtė su savo mokytojais Inga Petrauskiene ir Ryčiu Borusevičiumi susirinkusiuosius pasveikino nuostabiomis dainomis, savo vaidybine situacija renginio dalyvius pasveikino ir neformalaus švietimo programos „Išdykėliai“ nariai ir jų vadovė Virginija Čerkasienė.

Sveikinimo žodį tarė ir konkurso organizatoriai – rajono policijos komisariato atstovai ir Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriaus metodininkė Gailutė Toleikienė.

Konkurso organizatoriai pasidžiaugė, kad konkursui buvo pateikta per dvidešimt mokinių darbų. Daugiausiai mokinių darbų atrinko ir pateikė Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazijos lietuvių kalbos mokytojai, Grinkiškio Jono Poderio ir Šeduvos gimnazijos pedagogai. Vaikus saugaus eismo tematika skatino rašyti Pociūnėlių ir Vaižganto mokyklų pedagogai.

Renginyje paskaityti savo „Laiškus vairuotojams“ buvo pakviesti konkurso prizininkais pripažinti: pirmosios vietos laimėtoja – Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazijos mokinė Viltė Gecaitė (mokytoja Danutė Blužienė), antrosios vietos laimėtoja – Pociūnėlių pagrindinės mokyklos mokinė Faustėja Ivanovaitė (mokytoja Roma Buivydienė) ir trečiosios vietos laimėtoja, Šeduvos gimnazijos mokinė Nelly Snockytė (mokytoja Virginija Diržinauskienė).

Visi projekte dalyvavę mokiniai ir mokytojos gavo padėkas už dalyvavimą ir atminimo dovanėles.

Mokinių darbai bus panaudoti saugaus eismo prevencijos tikslais.

Ilona Sernovienė, Radviliškio rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyresnioji tyrėja

Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla tradiciškai visus mokinius, besidominčius mada bei ją ...
Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje į Jaunųjų filologų konkurso šalies etapą jau 46-ąj...
Radviliškio viešojoje bibliotekoje įvyko renginys, skirtas Lietuvos narystės Europos Sąjungoje ...
Kauno „Girstučio“ kultūros centre skambiai finišavo 7-asis mažųjų rašytojų konkurso „L...
Balsavimas
  • Pritariu, jeigu temperatūra pasiekia 30 laipsnių.
  • Pritariu, jeigu temperatūra pasiekia 35 laipsnius.
  • Nepritariu, nes galima ir pakentėti.
  • Man tas pats: aš nei mokausi, nei dirbu.
Šiandienos Orai
REKLAMA

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas