SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2021-04-14, Trečiadienis, 04:21:04 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Kriminalai Radviliškio „Norfoje“ siautėję „boksininkas“ ir „striptizo šokėjas“ neliko neįvertinti (yra filmuotos medžiagos)

Radviliškio „Norfoje“ siautėję „boksininkas“ ir „striptizo šokėjas“ neliko neįvertinti (yra filmuotos medžiagos)

Pasirodymą Radviliškio parduotuvėje surengę „boksininkas“ ir „striptizo šokėjas“ vietoj apsaugininko ir kasininkės aplodismentų sulaukė policijos dėmesio. Neseniai pareigūnai baigė ikiteisminį tyrimą dėl viešosios tvarkos pažeidimo, kuris buvo padarytas šių metų vasario 15-osios vakarą Radviliškyje esančiame prekybos centre „Norfa“.

Parduotuvės darbą savo chuliganišku elgesiu sutrikdžiusiam 38-erių metų radviliškiečiui teks baudžiamoji atsakomybė ir jo elgesį vertins bei bausmę skirs teismas, o 31-erių metų jo bendrininkas nubaustas administracine tvarka.

Apsipirkti atėjo su bokso pirštinėmis

Pasak policijos atstovės spaudai Gailutės Smagriūnienės, kai vasario 15-osios vakarą apie 21 valandą Radviliškyje esančią į parduotuvę įžengė trys vyrai, iš kurių du dėvėjo bokso pirštines, kitų pirkėjų daugiau nebuvo. Vienas iš atėjūnų įsivėlė į diskusiją su apsaugininku dėl kaukės dėvėjimo, nes buvo be jos, kiti nuėjo į prekybos salę.

Įtariama, kad pirmasis, kalbindamas apsaugos darbuotoją ir demonstruodamas jam bokso pirštines, turėjo atitraukti jo dėmesį nuo po parduotuvę vaikštančių vyrų, kad šie galėtų nugvelbti prekių. Juos parduotuvės apsaugininkas pradėjo atidžiai stebėti, o jį kalbinęs vyras iš parduotuvės pasišalino.

Apsaugininkui situaciją stebint per vaizdo kameras kilo pagrįstų įtarimų, kad vyrai įsidėjo prekių ne tik į pirkėjo krepšį, bet ir į savo rankinę bei įsikišo užantin.

Įtarimą kėlė vieno „pirkėjo“ itin išsipūtusi striukė. Prieš savaitę jis buvo sulaikytas, kai pro šios parduotuvės kasą išėjo nesumokėję už prekes. Šįkart jo, einančio pro kasą, apsaugininkas paprašė užeiti į kabinetą ir leisti jį patikrinti.

Išsirengė iki apatinių kelnaičių

„Pirkėjas“ įvairiais necenzūriniais žodeliais apsaugininką pasiuntė toli ir mosuodamas bokso pirštinėmis apmautomis rankomis jį pastūmė bei taikėsi smūgiuoti. Įsismarkavęs radviliškietis į darbą paleido ne tik rankas, bet ir kojas – spardė parduotuvės krepšelius, sieną, vaikų atrakcijai skirtą žaislinį arklį.

Į incidentą įsitraukė ir „pirkėjo“ draugas. Nors apsaugininkas pastarojo tikrinti nebuvo ketinęs, šis pradėjo šaukti, kad nieko neėmė ir ėmė išsirenginėti. Kaip vėliau jis paaiškino, iki apatinių kelnaičių išsirengė tam, kad įrodytų, jog jis nieko neturi pavogęs.

Abu parduotuvės lankytojai elgėsi agresyviai ir neadekvačiai, todėl buvo kreiptasi pagalbos į policiją. Atvykę pareigūnai sulaikė nuolat radviliškiečių, ir ne tik jų, gyvenimą trikdančius Radviliškio gyventojus. Prekybos salėje buvo rastas numestas šokoladų prigrūstas vyrams priklausantis krepšys.

Nuolat patenka į policijos akiratį

Anot policijos atstovės spaudai G. Smagriūnienės, 38-erių ir 31-erių metų sulaikytieji - puikiai pažįstami teisėsaugininkams. Už vagystes, plėšimus, viešosios tvarkos pažeidimus daug kartų teistas 31-erių metų parduotuvėje apsinuoginęs vyras iš bausmės atlikimo vietos į Radviliškį sugrįžo praėjusių metų kovą. Tada bausmę jis atliko taip pat už chuliganišką elgesį viešojoje vietoje – prie vienos kavinės sumušė vyrą ir sulaužė jam žandikaulį.

Grįžęs iš Pataisos namų, vyras trikdė ne tik vietos gyventojų ramybę. Spalį jam buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės bei turto sugadinimo Klaipėdoje. Vyras su bendrininku įtariami 200 tūkstančių eurų vertės cigarečių vagyste iš vienos bendrovės.

Šių metų sausio pabaigoje neblaivus radviliškietis buvo atvesdintas į Radviliškio rajono policijos komisariatą administracinio nusižengimo protokolui surašyti. Vyras bendrauti su pareigūnais noro neturėjo, tad vėl surengė protestą. Tik šįsyk ne nuogą, o agresyvų - sugadino komisariato durų apsaugines žaliuzes, kėdę ir ketino sprukti lauk, tačiau buvo sučiuptas. Už turto sugadinimą jam pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Žinomas ir užsienio teisėsaugininkams

38-erių metų radviliškietis žinomas ne tik Lietuvos, bet ir užsienio teisėsaugininkams. Už vagystes ir viešosios tvarkos pažeidimus jis daug kartų teistas Ispanijoje, Vokietijoje, Švedijoje, Didžiojoje Britanijoje ir Lietuvoje.

Šiuo metu minėtas vyras su bendrininku yra įtariamieji ikiteisminiame tyrime dėl sausio 21 dieną padaryto plėšimo Radviliškyje. Nuo jų nukentėjo 60-metis vyras, ankstų rytą automobiliu važiavęs namo. Kai du gatve ėję vyrai jo automobilį apmėtė sniego gniūžtėmis, susinervinęs vairuotojas išlipo lauk ir pamėgino gauti atsakymą į klausimą: „Ką darote?“. Atsakymo sulaukė kastuvo ir rankų smūgiais į galvą. Po suduotų smūgių radviliškietis pargriuvo ant žemės, o jį užpuolę asmenys įlindo į automobilį, paėmė ten buvusį krepšį su maisto dėžute, akiniais, vaistais bei kitais daiktais ir pasišalino. Sulaikyti įtariamieji buvo neblaivūs. Kaip ir per pastarąjį incidentą prekybos centre.

Vasario 15 dieną sulaikytam 38-erių metų „boksininkui“ nustatytas 1,87 promilės girtumas ir jis dėl viešosios tvarkos pažeidimo stos prieš teismą.

Apatinio trikotažo demonstruotojui nustatytas 1,27 promilės girtumas. Pastarojo vyro organizme buvo rasta ir metamfetamino. Ko gero, jis ir inspiravo apsinuoginimą viešojoje vietoje. Už psichotropinių medžiagų vartojimą ir nedidelį viešosios tvarkos pažeidimą radviliškietis nubaustas pagal Administracinių nusižengimų kodeksą piniginėmis baudomis.

Parengė Jonas MARCINKUS

Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Gegužės 19-osios vakarą apie 22 valandą Radviliškio rajono Aukštelkų kaime, savo namuose, gir...
Gegužės 17-osios vakarą apie 23 valandą Radviliškyje, Radvilų gatvėje esančiame atrakcionų ...
Piniginės ant palangės ir kitose matomose vietose geriau nelaikyti net savo namuose.
Radviliškio rajono policijai pradėjo vadovauti naujas viršininkas – Saulius Baltakis, iki šiol...
Radviliškyje, Dariaus ir Girėno gatvėje, gyvenanti 36-erių metų A. B. tris paras kentė buvusio...
Naktį iš gegužės 19-osios į gegužės 20-ąją apvogtas alubaris, esantis R
Ankstų gegužės 24-osios rytą apie 4 valandą Radviliškio rajono Gulbinų kaimo ganykloje rastas...
Paskutinę gegužės mėnesio savaitę daugumoje mokyklų nuaidės paskutinis skambutis. Ši švent...
Vandalai automobilį panaudojo trumposioms žinutėms rašyti. Gegužės 25-osios vakarą pastebėta...
Radviliškio rajono policijos komisariato pareigūnai vykdydami prevencines priemones, skirtas teis...
Birželio 4-osios vakarą apie 19 valandą Radviliškyje, S. Daukanto gatvėje esančio namo kieme, ...
Birželio 4 dieną apie 14 valandą greitosios medicinos pagalbos ekipažas iš Radviliškio rajone,...
Birželio 4 dieną apie vidurdienį Radviliškio rajone, Daugėlaičių kaime, dėl greičio viršij...
Birželio 19 dieną Radviliškio rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevenci...
Per Jonines nesnaudė ir sukčiai. Į Radviliškio rajono policijos pareigūnus kreipėsi Radvilišk...
Joninių šventę, vykusią Grinkiškio miestelyje, prie Baisogalos gatvės esančiame pušyne, vien...
Joninių naktį vagys paparčio žiedo ieškojo Radviliškio rajone, Žironų kaime, esančioje negy...

Policija atkreipia eismo dalyvių dėmesį į tai, kad 2014 m. liepos 1 d. įsigalioja 2013 m. bi...

Radviliškio rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio vyriaus...
Radviliškyje esančio daugiabučio rūsyje pensininkas pats sau persišovė galvą. Pasak policijos...
Lietuvos policija atkreipia dėmesį, kad pastarosiomis dienomis viešojoje erdvėje yra klaidingai ...
Radviliškio rajono policijos komisariato salėje padėkomis paskatinti trys Viešosios policijos sk...
Liepos 8-osios vakarą apie 22 valandą Radviliškio rajone, Šiaulėnų miestelyje esančioje Sodų...
Vėlų liepos 9-osios vakarą prieš vidurnaktį Radviliškio rajono Kairėnų kaime podukra taip su...
Balsavimas
  • Taip, turi būti privalomas, nes kitaip pandemijos nesustabdysime.
  • Žmonės turi patys nuspręsti, ar nori skiepytis.
  • Skiepas neturi būti privalomas, bet nepasiskiepiję viešumoje turėtų nešioti kaukes.
  • Žmonės iš viso neturėtų skiepytis, nes tai juos pražudys arba slapta sučipuos.
Šiandienos Orai
REKLAMA

PRENUMERUOK INTERNETU

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas