Radviliškio neįgalieji iš Bauskės parsivežė net 20 medalių

Kovo 16 dieną vienuolika Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijos narių dalyvavo tradicinėje jau 15- ojoje pavasarinėje Bauskės neįgaliųjų sporto šventėje.

Lietuvai atstovavo 4 komandos: Kuršėnų neįgaliųjų sporto klubas „Atgaiva“, Šiaulių miesto ND, Pasvalio raj. ND ir Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijos komanda.

Mūsų komandai sekėsi labai gerai – parsivežėme 20 medalių: 7 aukso, 9 sidabro ir 4 bronzos.

Labai gerai sekėsi Irenai Dumskienei. Ji pasipuošė 2 aukso ir vienu bronzos medaliu. Česlovas Turčinskas užėmė vieną pirmąją ir dvi antrąsias vietas. Petras Rudžianskas pelnė vieną aukso ir du sidabro medalius. Gitana Čepienė gavo po sidabro ir aukso medalį. Romaldas Nyderis užėmė pirmąją ir trečiąją vietas. Vanda Astrauskienė buvo taikliausia tarp moterų smiginio rungtyje ir pasipuošė aukso spalvos medaliu. Stasys Astrauskas užėmė tris antrąsias vietas, o Angelė Šimatonienė pelnė vieną sidabro ir du bronzos medalius.

Bauskėje kaip ir Lietuvoje populiaru žaisti bočios žaidimą. Įtemptos kovos vyko ir šioje sporto šventėje. Šį kartą lietuviai buvo stipresni ir užėmė visas prizines vietas. Čempionai ir prizininkai buvo apdovanoti taurėmis bei medaliais. Mūsų vyrų komanda (S. Astrauskas, P. Rudžianskas ir Č. Turčinskas) užėmė antrąją vietą, finale nusileidę Šiaulių miesto ND komandai. Tretieji liko Pasvalio raj. ND komandos vyrai.

Dėkojame Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktorei Jolantai Margaitienei už suteiktą transportą.

Varžyboms pasiruošta vykdant „Neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą“ projektą.

Irena Vilniuvienė, Radviliškio raj. neįgaliųjų draugijos pirmininkės pavaduotoja