SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2020-02-21, Penktadienis, 13:48:05 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Švietimas Radviliškio mokiniai skina kūrybines pergales

Radviliškio mokiniai skina kūrybines pergales

  • Radviliškio mokiniai skina kūrybines pergales

    Konkursų diplomantai džiaugiasi pasiektais laimėjimais.

Neformaliojo vaikų švietimo programų veikla leidžia skleistis kūrybiškoms vaikų asmenybėms. Tokios galimybės dabar sudarytos visiems Lietuvos moksleiviams. Viena iš daugelio programų - „Šiuolaikinių menų zona“ - padeda vaikams atskleisti savo meninius gebėjimus.

Gražinos pagrindinės mokyklos mokiniai su savo piešiniais, plakatais, grafikos darbais dalyvauja ne tik respublikiniuose, bet ir tarptautiniuose konkursuose, iš kurių gauta daug diplomų, padėkų, asmeninių dovanų.

Sėkmingiausi metai šiemet buvo trečiokei Ievai Bložytei, kuri I laipsnio diplomus laimėjo konkursuose „Trijų spalvų istorija“, „Taikos vėliava – tai...“, nominacijas už kūrybiškumą „Atvirukų konkurse“ ir kituose. Diplomais, dovanomis džiaugiasi ir trečiokė Gintarė Kniukštaitė, aštuntokai Gytis ir Laimis Genevičiai, Nojus Jokūbaitis.

Šioje programoje dalyvaujančių vaikų gebėjimai skleidžiasi ir kuriant avangardines madas. Kūrybiškumą demonstravo Laimis ir Gytis Genevičiai, jiems aktyviai talkino mama Sigita Genevičienė. Visi, padedant programos vadovei, sukūrė kolekciją „Interpretacija vitražo tema“. Antrąją kolekciją „Kortų žaidimai“ kūrė patys mokiniai. Abi kolekcijos sulaukė susidomėjimo – jaunieji dizaineriai buvo kviečiami į miesto renginius, sėkmingai dalyvavo tarptautiniuose ir respublikiniuose avangardinės mados konkursuose, kuriuose laimėjo diplomus, nominacijas.

Baigiantis mokslo metams visi Neformaliojo vaikų švietimo programos „Šiuolaikinių menų zona“ kūrėjai rinkosi paskutiniam susitikimui, kuriame atsisveikino su dešimtokais, palinkėjo jiems tolesnio kūrybinio kelio. Programos vadovė Jadvyga Kurmanskienė laiminga, galėjusi dirbti su šauniausiais mokiniais ir jau planuoja tolesnę kūrybinę veiklą.

 Jadvyga Kurmanskienė

Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla tradiciškai visus mokinius, besidominčius mada bei ją ...
Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje į Jaunųjų filologų konkurso šalies etapą jau 46-ąj...
Radviliškio viešojoje bibliotekoje įvyko renginys, skirtas Lietuvos narystės Europos Sąjungoje ...
Kauno „Girstučio“ kultūros centre skambiai finišavo 7-asis mažųjų rašytojų konkurso „L...
Balsavimas
  • Jaučiuosi saugiai ir nesu patekęs į jokius incidentus.
  • Jaučiuosi saugiai, bet sutemus stengiuosi nekišti nosies į lauką.
  • Dieną - saugu, o sutemus - nesaugu.
  • Būtų saugiau, jeigu daugiau policininkų patruliuotų gatvėse.
  • Labai nesaugu.
Šiandienos Orai
REKLAMA

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas