SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2020-08-14, Penktadienis, 23:03:50 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Sveikata Radviliškio ligoninei – 70 metų

Radviliškio ligoninei – 70 metų

 • Radviliškio ligoninei – 70 metų

  Į Radviliškio miesto kultūros centrą sugužėję Radviliškio ligoninės darbuotojai šventė Radviliškio ligoninės 70-ąjį jubiliejų.

 • Į Radviliškio miesto kultūros centrą sugužėję Radviliškio ligoninės darbuotojai šventė Radviliškio ligoninės 70-ąjį jubiliejų.

  Radviliškio ligoninės Konsultacinės poliklinikos ir Priėmimo-skubiosios pagalbos skyriaus gydytojui Nikolaj Zviagin Radviliškio rajono savivaldybės mero padėkos raštą įteikė savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Margaitienė.

 • Į Radviliškio miesto kultūros centrą sugužėję Radviliškio ligoninės darbuotojai šventė Radviliškio ligoninės 70-ąjį jubiliejų.

  Ligoninės medikams dėkota už jų profesionalumą, dėmesį pacientams ir sąžiningą darbą.

Spalio 11 dieną į Radviliškio miesto kultūros centrą sugužėję Radviliškio ligoninės darbuotojai šventė ypatingą progą – Radviliškio ligoninės 70-ąjį jubiliejų.

Šia gražia proga juos sveikino Sveikatos apsaugos ministro patarėjas Audrius Daunoravičius, Seimo narys Aurimas Gaidžiūnas, Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Margaitienė, kitų įstaigų ir organizacijų atstovai. Visi jie linkėjo klestėjimo, gerų veiklos rezultatų ir pacientų dėkingumo. Ligoninės darbuotojus pasveikino ir buvęs ilgametis ligoninės vyr. gydytojas Antanas Pauliukas.

Sveikatos apsaugos ministro patarėjas Audrius Daunoravičius ministro padėkos raštu už nepriekaištingą darbą už profesionalumą bei kompetenciją, aukštą teikiamų paslaugų kokybę, už gebėjimą bendrauti ir bendradarbiauti apdovanojo Ortopedijos ir traumatologijos skyriaus vedėją ir gydytoją ortopedą-traumatologą Evaldą Kascėną. Vidaus ligų skyriaus gydytoja neurologė Dolorita Jankauskienė ministro padėkos raštu apdovanota už atsakingą ir nuoširdų ilgametį darbą, už dėmesingumą ir nuoširdumą bendraujant su kolegomis bei pacientais, o Priėmimo–skubiosios pagalbos skyriaus Radiologijos ir laboratorinės diagnostikos poskyrio vyresnioji biomedicinos technologė Asta Veiknienė - už lojalumą įstaigai bei ilgametį ir sąžiningą darbą, nuoširdų bendravimą su kolegomis ir pacientais.

Radviliškio rajono savivaldybės mero padėkos raštai įteikti Nikolaj Zviagin, VšĮ Radviliškio ligoninės Konsultacinės poliklinikos ir Priėmimo-skubiosios pagalbos skyriaus gydytojui, ortopedui-traumatologui, - už profesionalumą ir kompetenciją, nepriekaištingą darbą bei lojalumą įstaigai, Gyčiui Skirmantui, VšĮ Radviliškio ligoninės Konsultacinės poliklinikos ir Chirurgijos skyriaus gydytojui chirurgui endoskopuotojui, - už aukštą teikiamų paslaugų kokybę, profesionalumą bei kompetenciją ir gebėjimą bendrauti ir bendradarbiauti, Jolantai Arcišauskienei, VšĮ Radviliškio ligoninės Chirurgijos bei Ortopedijos-traumatologijos skyrių vyresniajai slaugytojai-slaugos administratorei, - už profesionalumą, gebėjimą bendrauti ir bendradarbiauti, Redai Jurevičienei, VšĮ Radviliškio ligoninės Priėmimo-skubiosios pagalbos skyriaus bendrosios praktikos slaugytojai, - už profesionalumą, dėmesį pacientams ir sąžiningą darbą, Laimutei Jarašiūnienei, VšĮ Radviliškio ligoninės Konsultacinės poliklinikos Ortopedijos-traumatologijos skyriaus bendrosios praktikos slaugytojai, - už profesionalumą ir dėmesį pacientams, gebėjimą bendrauti ir bendradarbiauti, Orestai Kačinskienei, VšĮ Radviliškio ligoninės Konsultacinės poliklinikos bendrosios praktikos slaugytojai, - už profesionalumą, dėmesį pacientams ir sąžiningą darbą, Jolantai Ilevičienei, VšĮ Radviliškio ligoninės Apskaitos ir statistikos skyriaus archyvarei, - už ilgametį darbą ir lojalumą įstaigai. Mero padėkos raštus ir nuoširdžiausius linkėjimus įteikė Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Margaitienė.

Jubiliejiniais laikrodžiais, pažymėtais Radviliškio ligoninės 70-mečio ženklu, ir skirtais specialiai medikams (jie segami į chalato kišenėlę ir yra atvirkšti, kad medikams būtų patogu į juos žiūrėti nuleidus akis į chalato kišenę) apdovanoti šie Radviliškio ligoninės darbuotojai: Kristina Vyšniauskienė, direktoriaus pavaduotoja medicinai, Donatas Einoris, Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus gydytojas anesteziologas-reanimatologas, Birutė Kutrienė, Operacinių skyriaus vyresnioji slaugytoja-slaugos administratorė, Vida Bajelienė, Priėmimo ir skubiosios pagalbos skyriaus bendrosios praktikos slaugytoja, Sigita Gakštienė, Priėmimo ir skubiosios pagalbos skyriaus Radiologijos ir laboratorinės diagnostikos poskyrio biomedicinos technologė, Angelija Ūsienė, Vidaus skyriaus bendrosios praktikos slaugytoja, Ernesta Ivoškienė, Ambulatorinės reabilitacijos skyriaus ir Vaikų raidos sutrikimų ankstyvosios reabilitacijos tarnybos poskyrio ergoterapeutė, Tomas Januševičius, Operacinių skyriaus vedėjas bei gydytojas ortopedas traumatologas.

Šiuos laikrodžius už ilgametį, nepriekaištingą darbą, profesionalumą ir aukštą kompetenciją įteikė Radviliškio ligoninės direktorius Vaidas Smalinskas.

 Pagal Radviliškio rajono savivaldybės informaciją parengė Jonas MARCINKUS

Radviliškio ligoninės Konsultacinės poliklinikos ir Priėmimo-skubiosios pagalbos skyriaus gydytojui Nikolaj Zviagin Radviliškio rajono savivaldybės mero padėkos raštą įteikė savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Margaitienė.
Ligoninės medikams dėkota už jų profesionalumą, dėmesį pacientams ir sąžiningą darbą.
Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Radviliškio viešosios bibliotekos Konferencijų salėje įvyko susitikimas su sveikos gyvensenos i...
Nėštumo laikotarpis neabejotinai yra ypatingas kiekvienai moteriai. Išskirtinis dėmesys turėtų...
Nors moterys ir toliau sudaro daugumą motinystės (tėvystės) pašalpų gavėjų, per kelerius met...
Pacientų patogumui nuo 10-ies iki 30 dienų pratęstas kompensuojamųjų vaistų receptų galiojimo...
Pastaruoju metu tikrą diskusijų audrą sukėlė Sveikatos apsaugos ministro užmojis neskiepytų v...
Karštis – tikras išbandymas mūsų organizmui. Didelis karštis gali būti dirglumo, koncentraci...
Vasarą skubame į gamtą pailsėti ir pasimėgauti ant grotelių keptais šašlykais, dešrelėmis,...
Žydint įvairiems augalams ir pievoms padaugėja įkvepiamųjų alergenų sukeltų alergijų. Žied...
Atkreipiame dėmesį, kad norėdami teritorinėje ligonių kasoje gauti administracinę paslaugą, t...
Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centro visuomenės sveikatos administratoriai perspėja, kad L...
Mėgautis šviežiomis uogomis, o ypač iš savo daržo – didelis malonumas. Visi gerai žinome be...
Sinoptikai praneša, kad artimiausiomis dienomis Lietuvoje toliau tęsis kaitra. Temperatūra dienom...

Ekstremaliausių išbandymų mūsų odai pažeria du metų laikai – žiema ir vasara....

Nebūkime abejingi savo sveikatai ir išnaudokime siūlomas galimybes nemokamai ją išsitirti. Ši...
Skendimai – didžiausias poilsiautojų prie vandens siaubas. Nors dažnai kalbama apie vasarą tyk...

Vienos geriausių Australijos dietologių, Dr. Rosemary Stanton, teigimu, šiais laikais ga...

Vasarą džiaugiamės šiluma, gausiu daržovių ir vaisių derliumi. Dažnas iš mūsų nuėjęs į...
Prasidėjus rudeniniam grybų sezonui daugelis skuba pagrybauti, maloniai pasivaikščioti ir pails...
Keičiantis orams, vis dažniau aplink save išgirstame ir pamatome šniurkščiojančių, kosėjan...
Ebolos hemoraginė karštligė – tai sunki, dažnai mirtina žmonių, primatų (beždžionių) lig...
Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos primena, kad rugsėjo 15 d. minima Pasaulinė limfomos diena. ...
Žuvis ir jūros produktai savo maistinėmis savybėmis yra vieni iš labiausiai vertintinų ir reko...
Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) informuoja, kad nuo šių metų...
Neseniai į Vokietiją (Berlyną) gyventi persikėlusi šiaulietė Roma Deiva R. džiaugiasi, kad ga...
Balsavimas
 • Jau seniai laikas.
 • Manau, kad karantino iš viso nereikėjo skelbti.
 • Kol yra sergančių, karantino nutraukti negalima.
 • Karantiną šalies valdantieji tęs iki rinkimų, nes tai jiems naudinga.
Šiandienos Orai
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas