Jaunieji kovotojai pelnė medalius Vilniuje vykusiame septynioliktajame atvirame Lietuvos taekwondo čempionate. „Rytų kovotojo“ klubo nuotr.

Radviliškio karatistai „raško“ medalius

Iš Vokietijos – su medaliais

Balandžio 1-3 dienomis Vokietijos Niurnbergo mieste vykusiame Europos 6 SKDUN šotokan karatė čempionate savo jėgas išbandė sportininkai net iš 23 valstybių: Airijos, Anglijos, Azerbaidžano, Baltarusijos, Belgijos, Bulgarijos, Čekijos, Gruzijos, Rusijos, Rumunijos, Serbijos, Olandijos, Lenkijos, Latvijos, Lietuvos, Vokietijos, Vengrijos, Švedijos ir Šveicarijos. Varžybose mūsų šalies ir Radviliškio garbę gynė „Rytų kovotojo“ sportininkai. Jie, kaip jau įprasta, sugrįžo su medaliais – Vokietijoje jiems pavyko iškovoti 14 apdovanojimų.

Individualios katos rungtyje geriausiai sekėsi pirmąją vietą pelniusiam Pijui Macijauskui. Matas Laukys ir Klaidas Kazakevičius iškovojo sidabro medalius, o Meda Valiukaitė ir Gvidas Dišlė užkopė ant trečiojo apdovanojimų pakylos laiptelio.

Medalius sportininkai „raškė“ ir individualioje kumitė rungtyje. Čia auksas atiteko Gvidui Dišlei, sidabrą pelnė Matas Krūgelis ir Mantas Apraničius, bronzą – Simona Labenskaitė, Edvinas Labanauskas ir Klaidas Kazakevičius.

Komandinėje kata rungtyje „Rytų kovotojo“ sportininkams Klaidui Kazakevičiui, Matui Laukiui ir Gvidui Dišlei atiteko trečioji vieta.

Puikiai pasirodė ir šalies taekwondo čempionate

„Rytų kovotojo“ sportininkai puikiai pasirodė ir praėjusį savaitgalį Vilniuje vykusiame septynioliktajame atvirame Lietuvos taekwondo čempionate, į kurį susirinko apie 300 sportininkų iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Baltarusijos ir Rusijos.

Bendroje įskaitoje pirmą komandinę vietą užėmė Šiaulių sporto gimnazijos ir „Atžalyno“ atstovai, antrą – Latvijos (LTKMF) atstovai, trečią – Klaipėdos klubo „Cunamis“ sportininkai. Tačiau be medalių neliko ir „Rytų kovotojo“ klubo atstovai, kuriems pavyko užimti šešias prizines vietas.

Pirmąsias vietas pelnė 7-8 metų amžiaus grupės sportininkai: Jokūbas Vaitkus (sv. kat. +40 kg) ir Erintas Mateliūnas (sv. kat. iki 40 kg). Jiems atiteko ir sidabro medaliai, o bronzą pelnė Domantas Banionis, rungęsis 9-11 metų amžiaus grupės svorio kategorijoje iki 45 kilogramų.