NULL

Radviliškio karatistai parsivežė 15 apdovanojimų

Šiauliuose vyko pagal olimpines karatė taisykles surengtas atviras Lietuvos WKF karatė turnyras „Tigro taurė 2019“ . Varžybas organizavo sporto klubas „Baltasis tigras“. Turnyre dalyvavo Mažeikių klubai: „Danas“ ir „Žemaitis“, Radviliškio klubas „Rytų kovotojas“, Garliavos klubas „Budo“, Panevėžio klubas „Alfa“, Pakruojo klubas „Cunami“, Telšių klubas „Viesulas“, Šiaulių klubas „Baltasis tigras“. Radviliškio klubo sportininkai parsivežė 15 apdovanojimų.

Kata rungtyje 1-ąsias vietas iškovojo Melita Mikalevičiūtė, Martyna Stoškevičiūtė, Klaidas Kazakevičius ir Pijus Macijauskas. 2ąją vietą pelnė Rapolas Valčiukas, o 3-iosios vietos atiteko Dominykui Stoškevičiui, Mantui Apraničiui ir Justinui Miakšai.

Kumite rungtyje 1-ąją vietą laimėjo Melita Mikalevičiūtė, 2-ąsias vietas iškovojo Simona Labenskaitė, Kornelijus Poškus ir Rapolas Valčiukas. 3-iąsias vietas pelnė Eva Labenskaitė ir Justinas Miakša.