SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2020-01-29, Trečiadienis, 12:38:32 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Kultūra Radviliškio Kalėdos - rokenrolo ritmu

Radviliškio Kalėdos - rokenrolo ritmu

  • Radviliškio Kalėdos - rokenrolo ritmu

    Šventė buvo išskirtinė ir patiems kolektyvams, nes organizatoriai - jauni žmonės, įnešę daug naujovių į tradicija jau tapusius renginius.

  • Šventė buvo išskirtinė ir patiems kolektyvams, nes organizatoriai - jauni žmonės, įnešę daug naujovių į tradicija jau tapusius renginius.
  • Šventė buvo išskirtinė ir patiems kolektyvams, nes organizatoriai - jauni žmonės, įnešę daug naujovių į tradicija jau tapusius renginius.

Gruodžio 20-osios vakarą į Radviliškio miesto kultūros centrą plūdo minios radviliškiečių ir miesto svečių pažiūrėti kasmet organizuojamo teatralizuoto kalėdinio renginio. Šiais metais žiūrovai buvo nustebinti visiškai kitokio pobūdžio renginiu, nes kultūros centro meno kolektyvai pasirodė visiškai kitame amplua. Įdomu buvo stebėti žiūrovų reakcijas, kai scenoje pasirodę kolektyvai buvo neatpažįstami.

Šių metų renginio tema „Rock and Roll“ Kalėdos. Teatralizuotas koncertas (rež. Gretė Každailytė), sužavėjo ne tik žiūrovus, bet ir pačius renginio dalyvius. Šventė išskirtinė ir patiems kolektyvams, nes organizatoriai - jauni žmonės, įnešę daug naujovių į tradicija jau tapusius renginius.

Šventėje pasirodė: mišrus choras (vad. Kęstutis Pakštas), liaudiškų šokių grupė „Patrepsėlis“ (vad. Romutė Baškevičienė), vaikų šokių kolektyvas „Flamingas“ (vad. Daina Svirskytė), teatro studija (vad. Rasa Atkočiūnienė), Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos mokinių avangardinių madų šou (mok. Jadvyga Kurmanskienė), linijinių šokių grupė „Iliuzija“ (vad. Romutė Baškevičienė), sportinių šokių klubas „Milagras“ (vad. Raminta Gilė), šokių kolektyvai „Šelmiai“, „Šelmiukai“, „Verpetukės“ (vad. Edmundas Verpetinskas), folkloro ansamblis „Aidija“ (vad. Donatas Stakvilevičius), liaudiškos muzikos kapela „Seni pažįstami“ (vad. Tomas Kanapinskas), liaudiškos muzikos kapela „Radvija“ (vad. Jūratė Stakvilevičienė), muzikavimo studija (vad. Mantas Markušenka), jaunieji aktoriai: Eva Ginkevičiūtė, Ieva Vaičiulytė, Aimis Ginkevičius, Gabrielė Kazokaitytė, Geidas Varonas.

Kalėdinį renginį, išmušus 12-ai dūžių, vainikavo kalėdinis kolektyvų apdovanojimas ir nuoširdūs palinkėjimai visai bendruomenei.

Radviliškio miesto kultūros centro informacija

Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Tokiu pavadinimu tradicinė skaitymo akcija šiemet rajone vyko gegužės 7-ąją, Spaudos atgavimo,...
Šiaulių kultūros centre „Laiptų galerija“ atidaryta radviliškiečio karikatūristo Antano S...
Radviliškio viešojoje bibliotekoje lankėsi žurnalistas, laidų vedėjas, o dabar jau ir rašytoj...
Radviliškiečius į Kultūros rūmus pakvietė Rimanto Petriko paroda „Gamtos kerai“. Rimantas ...
Balsavimas
  • Jaučiuosi saugiai ir nesu patekęs į jokius incidentus.
  • Jaučiuosi saugiai, bet sutemus stengiuosi nekišti nosies į lauką.
  • Dieną - saugu, o sutemus - nesaugu.
  • Būtų saugiau, jeigu daugiau policininkų patruliuotų gatvėse.
  • Labai nesaugu.
Šiandienos Orai
REKLAMA

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas