Radviliškio imtynininkams – trys sidabro medaliai

Sausio 8-9 dienomis Panevėžyje vyko Lietuvos imtynių čempionatas, kuriame varžėsi imtynininkai ir imtynininkės iš visos Lietuvos, tarp kurių buvo ir Radviliškio rajono atstovai.

Radviliškio imtynininkai iškovojo tris antrąsias vietas.

Irmantas Lekavičius svorio kategorijoje iki 70 kg iškovojo 2 vietą. Pirmoje kovoje aiškia taškų persvara jis nugalėjo klaipėdietį J. Skulskį, dėl patekimo į finalą paguldė raseiniškį T. Pijoraitį, o finalinėje kovoje su vilniečiu A. Abduaevu patyrė pralaimėjimą.

Kornelijus Stulginskas svorio kategorijoje iki 86 kg iškovojo 2 vietą. Pirmoje kovoje jis pralaimėjo raseiniškiui D. Pauliuščenko, antroje kovoje nugalėjo vilnietį A. Boičiuk. Finale Kornelijus antrą kartą susitiko su raseiniškiu ir kovoje taškais jam pralaimėjo.

Nedas Rasiulis svorio kategorijoje iki 97 kg taip pat iškovojo 2 vietą. Pirmoje kovoje jis nugalėjo sportininką iš Klaipėdos, antroje imtyje pralaimėjo klaipėdiečiui L. Krasauskui, o trečioje kovoje nugalėjo A. Mamčičių iš Vilniaus.

Imtynininkus treniruoja Radviliškio rajono ir savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro imtynių treneris Justinas Kvietelaitis.