Radviliškio imtynininkams – auksas ir sidabras

Klaipėdoje, Neptūno sporto salėje, vyko Lietuvos jaunimo imtynių čempionatas. Varžybose ant imtynių kilimo kovojo 185 jaunieji atletai („laisvūnai“ imtynininkai, graikų-romėnų imtynininkai ir moterys imtynininkės) iš visos Lietuvos.

Radviliškio imtynininkams šis čempionatas buvo pakankamai sėkmingas. Svorio kategorijoje iki 120 kg Nedas Rasiulis tapo čempionu, o Kornelijus Stulginskas svorio kategorijoje iki 84 kg iškovojo antrąją vietą.

Nedas Rasiulis nugalėjo Nedą Urniežių iš Raseinių ir Rimvydą Starikovą iš Pagėgių. Šioje svorio kategorijoje varžėsi 6 dalyviai. Nedui tai paskutinis kartas jaunimo čempionate, nuo šiol jis startuos suaugusiųjų grupėje.

Kornelijus Stulginskas pirmoje kovoje nugalėjo Luką Urboną iš Klaipėdos. Kitoje kovoje įveikė Augustą Bagdoną iš Vilkaviškio. Finalinėje kovoje jam teko pripažinti Manto Adomaičio iš Šiaulių pranašumą. Kornelijui atiteko antroji vieta.

Tomas Kačiukevičius svorio kategorijoje iki 66 kg nugalėjo imtynininką O. Okunį iš Vilkaviškio, antroje imtyje nugalėjo A. Veselov iš Kelmės. Kitose kovose pranašesni buvo U. Simanauskas ir G. Jovaiša iš Šiaulių. Tomui atiteko 5 vieta.

Žygimantas Krivickas svorio kategorijoje iki 74 kg iškovojo pergalę prieš sportininką iš Vilniaus. Kitas dvi kovas jis nusileido varžovams ir liko penktas.

Tomas su Žygimantu jaunimo čempionate startuoja tik antrą kartą.

Imtynininkus treniruoja Radviliškio rajono savivaldybės ŠSPC sporto skyriaus imtynių treneris Justinas Kvietelaitis.