Radviliškio futbolininkai iškovojo auksą

Baigėsi dar praėjusių metų lapkričio mėnesį startavusios LFF futsal I lygos Šiaulių apskrities pirmenybės „Toyota“ taurei laimėti, kuriose šiemet A lygoje triumfavo „ŠSPC-Radviliškis“.

Visą futsal sezoną užtikrintai žygiavę radviliškiečiai sėkmingai nužygiavo ir iki aukso medalių. Po reguliaraus sezono „ŠSPC-Radviliškis“ futbolininkai buvo lyderiai, užtikrintai įveikė pusfinalio barjerą bei iškovojo sunkią pergalę permainingame finale prieš praėjusių metų čempionus FC „Saulininkas“ futbolininkus.

Trečiąją vietą pirmenybėse iškovojo FK „Fanai“, kurie po pralaimėjimo pusfinalyje reabilitavosi bei mažajame finale nugalėjo futsal sezoną puikiai pradėjusią, bet vėliau įklimpusią FK „Fobela“ ekipą.

Už lyderių ketverto po reguliariojo sezono liko „Sovli“, „Juventa-99“, „Šauliai-Dakaras“ bei „SC-Kražantė“. Rungtynėse dėl 5-8 vietų pastaroji kiek netikėtai įveikė „Sovli“, o „Juventa-99“ nugalėjo praėjusių metų finalininkus „Šauliai-Dakaras“.

Rungtynėse dėl penktosios vietos užtikrintą pergalę prieš „SC-Kražantė“ komandą iškovojo „Juventa-99“, kuriai atiteko A lygos mažoji taurė, o rungtynes dėl septintosios vietos laimėjo „Sovli“, tuo tarpu Ginkūnų komanda liko aštuntoje vietoje.

Po finalinių rungtynių įvyko A lygos apdovanojimai, kuriuose komandos prizininkės buvo apdovanotos „Toyota“ atstovų Šiauliuose „Sovli“, ŠAFF, „Hummel“ bei „Sportspotas“ įsteigtais prizais. Taip pat buvo apdovanoti ir atskirų pozicijų geriausi žaidėjai:

geriausias A lygos vartininkas – Saulius Kužmarskis (FC „Saulininkas“);

geriausias A lygos gynėjas – Dalius Kryžanauskas (FK „Fanai“);

geriausias A lygos puolėjas – Laurynas Bratkauskas („ŠSPC-Radviliškis“);

rezultatyviausias A lygos žaidėjas – Deividas Lunskis (FC „Saulininkas“, 12 įvarčių).