SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2020-01-22, Trečiadienis, 14:16:35 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Švietimas Radviliškio baseine plaukti mokosi vyresniųjų klasių moksleiviai

Radviliškio baseine plaukti mokosi vyresniųjų klasių moksleiviai

  • Radviliškio baseine plaukti mokosi vyresniųjų klasių moksleiviai

    Mokiniai, dalyvaujantys projekte, iš viso baseine lankysis 10 kartų po 2 valandas.

  • Mokiniai, dalyvaujantys projekte, iš viso baseine lankysis 10 kartų po 2 valandas.

Radviliškio plaukimo baseine įsibėgėjo projektas „Fizinis aktyvumas baseine vyresnių klasių moksleiviams“. Bendradarbiaujant su Lietuvos plaukimo federacijos paslaugų ir informacijos biuru net šešių mokyklų mokiniai iš Joniškio, Pakruojo ir Radviliškio miesto turi galimybę mokytis plaukti, sportuoti ir dalyvauti aktyviose veiklose Radviliškio baseine.

Mokiniai, dalyvaujantys projekte, iš viso baseine lankysis 10 kartų po 2 valandas. Sausumoje jiems vedami kūno kultūros ir fizinio aktyvumo ugdymo edukaciniai užsiėmimai, mankštos, estafetės, žaidimai. Per paskaitėles dalyviai supažindinami su saugiu elgesiu prie vandens, mokomi, kaip elgtis matant skęstantįjį ar patiems skęstant.

Vaikams buvo suorganizuotas susitikimas su visuomenės sveikatos specialistėmis iš Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuro, kurios supažindino, kaip teisingai teikti pirmąją pagalbą ir pasitelkus gaivinimo manekeną praktiškai buvo mokomasi paspaudimų stiprumo ir įpūtimų atlikimo technikos, bei mokė naudotis defibriliatoriumi.

Vandenyje vaikus plaukti moko profesionalūs treneriai, pagal Lietuvos plaukimo federacijos parengtą vaikų mokymo plaukti programą, o pabaigus ją kiekvieno mokinio pasiekimai bus vertinami individualiai.

Vaikai mokomi plaukti nugara, krauliu, krūtine, techniškai įšokti į vandenį, plūduriuoti gilioje vietoje įšokus į baseiną nuo bortelio, panerti po vandeniu ir ištraukti ant dugno gulintį daiktą iš 2 m gylio. Fizinio aktyvumo didinimas per plaukimą, linksmos veiklos ir įdomūs žaidimai atveria mokiniams galimybes į saugesnį, sveikesnį ir aktyvesnį gyvenimą. Šiame projekte dalyvauja 90 vaikų. Džiaugiamės galėdami įgyvendinti šias puikias veiklas ir dėkojame plaukimo federacijos informacijos ir paslaugų biurui bei mokyklų bendruomenėms už bendradarbiavimą.

Radviliškio plaukimo baseino informacija

Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla tradiciškai visus mokinius, besidominčius mada bei ją ...
Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje į Jaunųjų filologų konkurso šalies etapą jau 46-ąj...
Radviliškio viešojoje bibliotekoje įvyko renginys, skirtas Lietuvos narystės Europos Sąjungoje ...
Kauno „Girstučio“ kultūros centre skambiai finišavo 7-asis mažųjų rašytojų konkurso „L...
Balsavimas
  • Jaučiuosi saugiai ir nesu patekęs į jokius incidentus.
  • Jaučiuosi saugiai, bet sutemus stengiuosi nekišti nosies į lauką.
  • Dieną - saugu, o sutemus - nesaugu.
  • Būtų saugiau, jeigu daugiau policininkų patruliuotų gatvėse.
  • Labai nesaugu.
Šiandienos Orai
REKLAMA

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas