SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2020-01-22, Trečiadienis, 12:22:23 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Bendruomenės Radviliškiečių pergalės - Lietuvos neįgaliųjų žaidynėse

Radviliškiečių pergalės - Lietuvos neįgaliųjų žaidynėse

  • Radviliškiečių pergalės - Lietuvos neįgaliųjų žaidynėse

    Radviliškiečiai per žaidynių atidarymą.

Gruodžio 13 dieną grupė rajono neįgaliųjų sportininkų išvyko į Garliavą. Čia iš visos Lietuvos suvažiavo sportininkai į jau 12 kartą organizuotas Lietuvos neįgaliųjų žaidynes. Radviliškiui atstovavo sportininkai iš Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijos ir Dienos užimtumo skyriaus vaikinų komanda su savo vadovu Dariumi Palucku.

Renginyje dalyvavo nemažai garbingų svečių ir gausus būrys dalyvių. Sportuojančiuosius pasveikino Seimo narys, kraštietis Algirdas Butkevičius. Su juo diskutuota apie neįgaliųjų sportą (jis domėjosi rankų lenkimu), prisiminti bendri pažįstami imtynininkai, kurie garsina Radviliškį savo sportiniais pasiekimais.

XII Lietuvos neįgaliųjų žaidynės radviliškiečiams buvo labai sėkmingos. Pelnyta 14 prizinių vietų: penkios pirmosios, keturios antrosios ir penkios trečiosios vietos.

Gana gerai sekėsi bočios žaidėjams. Dienos užimtumo skyriaus vaikinai (Viktoras Ramonis, Nerijus Prakuliauskas ir Vaidotas Skipitis) dalyvių su intelekto negalia grupėje užėmė antrąją vietą, V. Skipitis baudų metimo rungtyje savo grupėje pelnė bronzos medalį.

Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijos vyrai (Petras Rudžianskas, Stasys Astrauskas ir Česlovas Turčinskas) iš 42 dalyvavusių komandų užėmė trečiąją vietą. Šie vyrai taikliai mėtė ne tik bočios kamuoliukus, bet ir smiginio strėlytes: P. Rudžianskas iškovojo antrąją vietą, o Č. Turčinskas tapo žaidynių čempionu.

Tris medalius į namus parsivežė Gintautas Zakšauskas. Jis su draugais iš kitų draugijų žaidė krepšinį ir užėmė pirmą vietą. Taikliausias jis buvo ir smiginio rungtyje tarp sėdinčiųjų vežimėliuose, o baudų metimo rungtyje užėmė trečiąją vietą.

Sėkminga diena buvo ir šaškininkams su šachmatininkais. Zenonas Pečiulionis pasipuošė bronzos medaliu, o šaškininkas Algis Petrašiūnas intelekto negalios grupėje liko antras. Regina Gelumbauskienė moterų, žaidusių šachmatais, grupėje užėmė antrąją vietą, o Jonas Ramanauskas vyrų grupėje buvo trečias. Dar du aukso medalius už rankų lenkimą abiem rankomis pelnė Irena Vilniuvienė.

Varžybų sezonas šiemet jau pasibaigė. Aktyviai sportuojantys Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijos nariai lauks kitų metų, toliau aktyviai treniruosis. Žaidynėms pasirengta vykdant „Neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą“ projektą. Už palaikymą ir suteiktą transportą Radviliškio rajono neįgaliųjų draugija dėkoja Radviliškio rajono savivaldybei.

Irena Vilniuvienė, Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijos pirmininko pavaduotoja

Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Pagausėjo Šeduvos šaulių gretos, nes neseniai jaunaisiais šauliais tapo net šešiolika vietini...
Kiekvienais metais Beinoravos kaimo bendruomenė vykdo projektą Motinos dienai paminėti, todėl ir...
Radviliškio rajono neįgalieji Motinos dieną pasitiko prasmingu renginiu, kuriam svetingai duris a...
Gražią ir saulėtą sekmadienio popietę Šiaulėniškių bendruomenės kiemelyje vyko Atvelykio ...
Balsavimas
  • Jaučiuosi saugiai ir nesu patekęs į jokius incidentus.
  • Jaučiuosi saugiai, bet sutemus stengiuosi nekišti nosies į lauką.
  • Dieną - saugu, o sutemus - nesaugu.
  • Būtų saugiau, jeigu daugiau policininkų patruliuotų gatvėse.
  • Labai nesaugu.
Šiandienos Orai
REKLAMA

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas