NULL

Radviliškiečiai sėkmingai žaidė senjorų stalo teniso čempionate

Prienų sporto ir pramogų arenoje vyko 41–asis Lietuvos senjorų čempionatas, kuriame dalyvavo gausus grinkiškiečių, stalo teniso trenerio Alfredo Dučinsko auklėtinių, būrelis. Čempionate žaidė šiuo metu Radviliškyje gyvenantys Lina Našlėnienė ir Ramutis Šakėnas, akmeniškė Loreta Avelienė, vilniečiai Asta Liutvinienė ir Kęstutis Naujokaitis, Raimonda Sakalauskienė iš Prienų bei kaunietis Gintas Povilauskas.

Senjorų čempionatas išsiskiria tuo, kad sukviečia visus, mylinčius stalo tenisą Lietuvoje. Šiemet čempionate dalyvavo daugiau kaip 230 žaidėjų nuo 30 iki 80 metų ir vyresni. Čempionatas daugeliui buvo sėkmingas.

Gintas Povilauskas ir Ramutis Šakėnas, žaidę labai pajėgių 45-49 metų sportininkų grupėje, pogrupyje dėl patekimo į finalą susitiko tarpusavyje. Po atkaklios kovos penktame sete rezultatu 11:9 laimėjęs Ramutis pateko į pagrindinį finalą, o Gintas liko žaisti paguodos turnyre ir tapo šio turnyro nugalėtoju.

Raimonda Sakalauskienė asmeninėse varžybose laimėjo bronzą, poroje su birštoniete Audrone Šidiškiene taip pat iškovojo bronzos medalį, o mišrių dvejetų poroje su Viliumi Miliausku iš Lazdijų laimėjo sidabro medalį.

Asta Liutvinienė iškovojo bronzos medalį asmeninėse varžybose, laimėjo sidabrą mišrių dvejetų varžybose poroje su Kęstučiu Ambrozaičiu iš Trakų bei tapo moterų dvejetų nugalėtoja poroje su vilniete Viktorija Chmelyte. Akmeniškė Loreta Avelienė, žaisdama poroje su Lina Našlėniene, laimėjo bronzos medalius. Mišrių dvejetų 45-49 metų grupėje bronzos medalius iškovojo radviliškiečiai Lina Našlėnienė ir Ramutis Šakėnas.