SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2020-04-04, Šeštadienis, 14:09:02 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Sveikata Radviliškiečiai psichinę sveikatą stiprino „Gongų maudynėse“

Radviliškiečiai psichinę sveikatą stiprino „Gongų maudynėse“

  • Radviliškiečiai psichinę sveikatą stiprino „Gongų maudynėse“

    Maudynės gonge – tai garsų terapija, kurios metu išgyvenamos įvairios emocijos, jausmai, atpalaiduojama giliai paslėpta psichinė įtampa.

  • Maudynės gonge – tai garsų terapija, kurios metu išgyvenamos įvairios emocijos, jausmai, atpalaiduojama giliai paslėpta psichinė įtampa.
  • Maudynės gonge – tai garsų terapija, kurios metu išgyvenamos įvairios emocijos, jausmai, atpalaiduojama giliai paslėpta psichinė įtampa.

Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuras džiaugiasi vis didėjančių būriu radviliškiečių aktyviai dalyvaujančių biuro organizuojamuose renginiuose. Lapkričio 14-osios vakarą į Vaižganto progimnazijos sporto salę sugužėjo beveik šimtas dalyvių, kurie nekantriai laukė „Maudynių gonge“.

Maudynės gonge – tai garsų terapija, kurios metu išgyvenamos įvairios emocijos, jausmai, atpalaiduojama giliai paslėpta psichinė įtampa. Tai garso kelionė į save.

Pasak Vyrenijaus Andrijausko, kuris vedė maudynes, gongų garsai ir skambesiai veda į atsipalaidavimą, o per tai – ir į kitokią sąmonės būseną. Tad yra suteikiama puiki galimybė save patirti kitaip, tarsi iš šalies suvokti kylančius klausimus atsidūrus stebėtojo vaidmenyje. Gongų muzika į paviršių iškelia pasąmonėje užblokuotus jausmus, taip veikdama tiek fizinį žmogaus kūną, tiek psichiką, bei leisdama atsipalaiduoti.

Tariame ačiū Vyrenijui už šią garsų kelionę, visiems dalyviams - už laiką stiprinant sveikatą. Tikimės, kad šios „maudynės“ padėjo atsipalaiduoti, atsipūsti nuo kasdienių rūpesčių ir lauksime visų kituose biuro organizuojamuose renginiuose.

Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuro informacija

Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Radviliškio viešosios bibliotekos Konferencijų salėje įvyko susitikimas su sveikos gyvensenos i...
Nėštumo laikotarpis neabejotinai yra ypatingas kiekvienai moteriai. Išskirtinis dėmesys turėtų...
Nors moterys ir toliau sudaro daugumą motinystės (tėvystės) pašalpų gavėjų, per kelerius met...
Pacientų patogumui nuo 10-ies iki 30 dienų pratęstas kompensuojamųjų vaistų receptų galiojimo...
Balsavimas
  • Jaučiuosi saugiai ir nesu patekęs į jokius incidentus.
  • Jaučiuosi saugiai, bet sutemus stengiuosi nekišti nosies į lauką.
  • Dieną - saugu, o sutemus - nesaugu.
  • Būtų saugiau, jeigu daugiau policininkų patruliuotų gatvėse.
  • Labai nesaugu.
Šiandienos Orai
REKLAMA

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas