Radviliškiečiai Lietuvos neįgaliųjų žaidynėse iškovojo 11 medalių

Rugsėjo 18 dieną senojoje Kauno sporto halėje vyko jau 7-osios Lietuvos neįgaliųjų žaidynės. Kaip ir kasmet, šiemet radviliškiečiai pelnė nemažai prizinių vietų bei tapo nugalėtojais.

Į namus parsivežėme net 11 medalių. Po du medalius pelnė rankų lenkimai. Irena Vilniuvienė (svorio kategorija iki 70 kg) dešine ranka tapo čempione, o kaire užėmė 2 vietą. Laimonas Garmus (svorio kategorija per 80 kg) dešine ranka buvo antras, o kaire užėmė 3 vietą. Mūsų draugijos stipriausias rankų lenkikas Vytautas Alekna šiuo metu atstovauja Lietuvai Vilniuje vykstančiame Pasaulio rankų lenkimo čempionate, todėl žaidynėse dalyvauti negalėjo.

Tarp šaškininkų, turinčių intelekto negalią, Algis Petrašiūnas buvo pats stipriausias ir į namus parsivežė aukso medalį. Tos pačios negalios grupėje Jolita Mockutė, mesdama krepšinio baudas, užėmė 2 vietą. Regina Gelumbauskienė, žaisdama šachmatais, užėmė trečiąją vietą.

Bene labiausiai visi palaikėme ir gyrėme savo „Bočios“ komandą (Vilija Jurgaitienė, Birutė Tamonienė, Petras Rudžianskas ir Stanislovas Astrauskas). Jie iš 43 komandų užėmė trečiąją vietą. Prie komandos pergalės nemažai prisidėjo Radviliškio dienos užimtumo skyriaus vadovas Darius Paluckas. Jis davė daug patarimų ir pamokymų, kaip žaisti „Bočią“. Šiemet jo vadovaujamai komandai prizinės vietos pelnyti nepavyko, bet tikimės, kad ateityje abi komandos dažniau susitiks bendroms treniruotėms ir visi žaidėjai įgis daugiau įgūdžių.

Lietuvos žaidynės užbaigė šių metų sporto sezoną. Lauksime kitų metų ir naujų varžybų.

Irena Vilniuvienė, Radviliškio raj. neįgaliųjų draugijos pirmininkės pavaduotoja

„Bočios“ komandos apdovanojimas. Iš kairės: P. Rudžianskas, V. Jurgaitienė, B. Tamonienė ir S. Astrauskas.