Radviliškiečiai Europos klasikinės jėgos trikovės čempionate gerino savo pasiekimus

Lapkričio 29–gruodžio 8 dienomis Kaune vyko Europos klasikinės jėgos trikovės čempionatas, kuriame varžėsi stipriausi 27 valstybių atletai. Lietuvos rinktinės sudėtyje dalyvavo ir penki Radviliškio sportininkai.

Čempionate šauniai pasirodė Lizdeikos gimnazijos mokinys Kornelijus Poškus. Tarp jaunių svorio kategorijoje iki 66 kg spaudimo veiksme išspaudęs 125 kg, vaikinas iškovojo sidabro medalį. Bendroje įskaitoje jis užėmė septintą vietą, trikovėje surinkęs 435 kg.

Tarp jaunimo svorio kategorijoje iki 59 kg Laurynas Šaulis iškovojo aštuntą vietą, trikovėje surinkęs 402,5 kg.

Tarp suaugusių svorio kategorijoje iki 66 kg rungtyniavęs Gintaras Blėdis užėmė devintą vietą, trikovės suma – 502,5 kg. Tarp suaugusių moterų svorio kategorijoje iki 52 kg devintą vietą užėmė Kristina Kirilesku, pritūpusi su 100 kg, išspaudusi 60 kg, atkėlusi 130 kg ir sumoje surinkusi 290 kg. Laura Margevičiūtė trikovėje surinko 285 kg ir užėmė dešimtą vietą.

Visi sportininkai pagerino savo asmeninius pasiekimus.