SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2020-04-04, Šeštadienis, 13:41:58 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Įvairenybės Prietarai apie vestuvinius žiedus: tikėti ar netikėti?

Prietarai apie vestuvinius žiedus: tikėti ar netikėti?

Oficialios vestuvių ceremonijos metu jaunavedžiai vienas kitam ant bevardžių pirštų užmauna žiedus. Vestuvių žiedas vyrui ir moteriai tampa meilės, darnos ir ištikimybės ženklu. O ar žinote, kad apie vestuvinius žiedus sklando nemažai prietarų? Tikėti jais ar numoti ranka, priklauso nuo Jūsų, bet paskaityti verta.

Jei tikite prietarais, derėtų atsisakyti minties tuoktis su tėvų vestuviniais žiedais (o toks sprendimas kartais priimamas ir traktuojamas kaip pagarba tėvams bei jų santuokai). Visgi tai reikštų, jog jaunavedžiai perima tėvų šeimos modelį, o drauge ir likimą.

Dar matuojantis vestuvinius žiedus reikia būti atsargiems ir saugoti, kad šie nenukristų ant grindų. Žinoma, nuo likimo nepabėgsi, bet nespėjus pasimatuoti ant žemės nukritęs žiedas pranašaus problematišką santuokinį gyvenimą. Tai galioja ir jau santuokos ceremonijos metu, mat, nukritęs žiedas laikomas blogu ženklu.

Pripažinkime, kartais savo papuošalus duodame pasimatuoti kitiems. Ypač tai aktualu moterims, kai draugėms leidžia pasimatuoti ar net paskolina aksesuarų. Nors vestuvinį žiedą, vargu, ar skolintume, bet pasitaiko, kad jį leidžiama pasimatuoti kitam asmeniui. Visgi to daryti nerekomenduojama, kadangi drauge su žiedu, kurį užsimauna kitas asmuo, perduodama ir santuokinė laimė.

Nusprendėte pirkti vestuvinius žiedus su brangakmeniais? Tuomet turite žinoti, kad laikomasi pozicijos, jog vienas brangakmenis yra tarsi vienatvės pranašas. Tikima, jog akmenukų turėti būti mažiausiai du.

Nors ir retai, bet pasitaiko, kad prieš vestuves vestuvinis žiedas pažeidžiamas, pavyzdžiui, įskyla (padėjus ne vietoje, nesaugant). Sakoma, kad tokiu atveju vestuvių reikėtų atsisakyti arba bent atidėti kuriam laikui.

Renkantis vestuvinius žiedus prioritetą reikėtų teikti klasikiniams, vieno metalo, lygaus paviršiaus žiedams, mat, toks bus ir santuokinis gyvenimas – darnus, be kliūčių.

Vestuvių žiedas vyrui ir moteriai yra apsauga nuo pavydo, ligų, streso, įvairiausių gyvenime pasitaikančių sunkumų, todėl šiuos žiedus reikia nešioti nuolat ir jų nenusiimti.

Sakoma, kad sėkmingai santuokinio gyvenimo pradžiai svarbu, jog vestuvinius žiedus pirktų ne kas kitas, o būtent jaunikis.

Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Ar kada susimąstėte, kiek plastikinių maišelių per dieną sunaudojate: pakuojate produktus, o p...
Kokiomis aromato savybėmis pasižymi kava, subrandinta įvairiuose pasaulio regionuose?
1 mitas. Sunku atskirti kokybišką patalynę nuo nekokybiškos
Kiekvienas iš mūsų turi nors mažytę silpnybę, kurią slepia nuo aplinkinių akių ir šiukštu...
Balsavimas
  • Jaučiuosi saugiai ir nesu patekęs į jokius incidentus.
  • Jaučiuosi saugiai, bet sutemus stengiuosi nekišti nosies į lauką.
  • Dieną - saugu, o sutemus - nesaugu.
  • Būtų saugiau, jeigu daugiau policininkų patruliuotų gatvėse.
  • Labai nesaugu.
Šiandienos Orai
REKLAMA

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas