SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2019-12-10, Antradienis, 20:24:35 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Kriminalai Policija kviečia atviram pokalbiui

Policija kviečia atviram pokalbiui

Vienas iš policijos veiklos principų yra veiklos viešumas. Policija apie savo veiklą nuolat informuoja valstybės ir savivaldybių institucijas bei visuomenę, savo veiklos ataskaitoje pristatydama pagrindinius ir svarbiausius savo darbus praėjusiais metais bei gaires einamiesiems metams.

Kadangi policija dirba visuomenei, tai būtent visuomenės atstovai yra labai laukiami tokiuose policijos ataskaitiniuose susirinkimuose. Gyventojai jų metu turi progą susipažinti su policijos darbo peripetijomis iš arčiau, perprasti šio darbo specifiką.

Susirinkusiesiems yra pristatoma policijos komisariato aptarnaujamos teritorijos kriminogeninė situacija, veiklos rezultatai, pateikiama informacija apie policijos įstaigos atliekamą teisės pažeidimų prevenciją, viešosios tvarkos užtikrinimą, nusikalstamų veikų atskleidimą ir tyrimą, bendradarbiavimą su socialiniais partneriais, numatomas veiklos kryptis.

O pareigūnams svarbus grįžtamasis ryšys. Jo per ataskaitinį susitikimą iš gyventojų labai tikimasi, nes susirinkusieji čia turi galimybę užduoti rūpimus klausimus, išsakyti policijai savo pastabas, pasiūlymus bei lūkesčius. Pastabos ir idėjos žmonių, kuriems rūpi viešasis saugumas, pareigūnams labai svarbios. Būtent jos įtakoja policijos veiklos gaires.

Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Radviliškio rajono policijos komisariato pareigūnai su Radviliškio rajono gyventojais susitiks sausio 27 d. 10.00 val. Radviliškio rajono policijos komisariato salėje, antrame aukšte (Radviliškis, Gedimino g. 36).

Laikinai einantis viršininko pareigas Saulius Malatokas

 

Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Gegužės 19-osios vakarą apie 22 valandą Radviliškio rajono Aukštelkų kaime, savo namuose, gir...
Gegužės 17-osios vakarą apie 23 valandą Radviliškyje, Radvilų gatvėje esančiame atrakcionų ...
Piniginės ant palangės ir kitose matomose vietose geriau nelaikyti net savo namuose.
Radviliškio rajono policijai pradėjo vadovauti naujas viršininkas – Saulius Baltakis, iki šiol...
Balsavimas
  • Jaučiuosi saugiai ir nesu patekęs į jokius incidentus.
  • Jaučiuosi saugiai, bet sutemus stengiuosi nekišti nosies į lauką.
  • Dieną - saugu, o sutemus - nesaugu.
  • Būtų saugiau, jeigu daugiau policininkų patruliuotų gatvėse.
  • Labai nesaugu.
Šiandienos Orai
REKLAMA

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas