SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2020-04-07, Antradienis, 10:35:28 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Bendruomenės Pociūnėliuose – svečiai iš Lenkijos

Pociūnėliuose – svečiai iš Lenkijos

  • Pociūnėliuose – svečiai iš Lenkijos

    Vasario 8 dieną pociūnėliečiai sulaukė svečių iš kaimyninės Lenkijos.

  • Vasario 8 dieną pociūnėliečiai sulaukė svečių iš kaimyninės Lenkijos.

Tęsiasi graži ir prasminga Pociūnėlių miestelio bendruomenės draugystė su Lenkijos žmonėmis. Vasario 8 dieną pociūnėliečiai sulaukė svečių iš kaimyninės šalies. Juos lydėjo Irena Duchovska, Kėdainių lenkų draugijos vadovė, vertėja.

Į Pociūnėlius atvyko lenkų jaunimo atstovai iš „Odra – Niemen“ asociacijos Mazovijos skyriaus. Jauni žmonės, besimokantys Varšuvos universitete, dirbantys Varšuvoje, visuomeniniais pagrindais užsiima labdaringa veikla. Surinktą labdarą jie veža į užsienį, paremdami savo tautiečius bei atsidėkodami kitiems žmonėms, palaikantiems su lenkais draugiškus ryšius.

Šįsyk Lenkijos jaunimas pasirinko aplankyti Pociūnėlius. Svečiai atvežė dovanų rinkinius. Dovanos skirtos tiems, kas aktyviausiai padeda puoselėti pociūnėliečių ir lenkų draugystę: organizuoja susitikimus, kitus renginius, vienaip ar kitaip juos remia.

Skėmių seniūnė Ingrida Gladkienė ir Pociūnėlių miestelio bendruomenės pirmininkė Danguolė Garuckienė, padedamos kitų aktyvių pociūnėliečių, organizavo draugišką svečių sutikimą. Svečiai sutikti nuoširdžiais seniūnės sveikinimo žodžiais, pavaišinti natūraliu kaimišku maistu, žolelių arbata. Jiems padovanoti 2020 metų kalendoriai su gražiausiai tvarkomų Radviliškio rajono sodybų vaizdais.

Svečiams grojo Pociūnėlių kultūros namų kultūros specialistai Genovaitė Vorienė ir Zigmas Paulauskas.

Apie Pociūnėlius, priklausančius istoriniam Liaudos kraštui, kalbėjo seniūnė Ingrida Gladkienė, Pociūnėlių parapijos klebonas Kęstutis Švabinskas, pociūnėlietis Vladas Goštautas.

Klebonas pakvietė svečius apžiūrėti Šv. Jono Krikštytojo bažnyčią, pasivaikščioti po šalia esančias kapinaites, kuriose amžino poilsio atgulė ne tik lietuviai, bet ir nemažai lenkų.

Išvykdami lenkų jaunimo atstovai dėkojo už nuoširdų priėmimą, šiltą bendravimą, už įdomiai praleistą laiką ir lietuviškas vaišes. Pociūnėliečiai dėkingi svečiams už dovanas.

Roma Buivydienė

Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Pagausėjo Šeduvos šaulių gretos, nes neseniai jaunaisiais šauliais tapo net šešiolika vietini...
Kiekvienais metais Beinoravos kaimo bendruomenė vykdo projektą Motinos dienai paminėti, todėl ir...
Radviliškio rajono neįgalieji Motinos dieną pasitiko prasmingu renginiu, kuriam svetingai duris a...
Gražią ir saulėtą sekmadienio popietę Šiaulėniškių bendruomenės kiemelyje vyko Atvelykio ...
Balsavimas
  • Jaučiuosi saugiai ir nesu patekęs į jokius incidentus.
  • Jaučiuosi saugiai, bet sutemus stengiuosi nekišti nosies į lauką.
  • Dieną - saugu, o sutemus - nesaugu.
  • Būtų saugiau, jeigu daugiau policininkų patruliuotų gatvėse.
  • Labai nesaugu.
Šiandienos Orai
REKLAMA

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas