SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2019-08-23, Penktadienis, 01:08:36 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Aktualijos Planuoji pirkti dviratį? Padėsime išsirinkti tinkamiausią!

Planuoji pirkti dviratį? Padėsime išsirinkti tinkamiausią!

Orams už lango atšilus, atsiranda kur kas daugiau galimybių įdomiai bei naudingai leisti laiką lauke. Viena iš veiklų, kuri, rodos, yra tiesiog sutverta šiltajam sezonui, tai – važinėjimasis dviračiu. Taigi, pats metas atsakingai įvertinti, ar jūsų turimas dviratis yra pasiruošęs atlaikyti dar vieną vasarą ir, jei ne, ieškoti naujo. Na, o, jei dviračio apskritai neturite, tai tikrai nebereikėtų delsti – įsigykite jį kuo greičiau ir mėgaukitės smagiu, o svarbiausia – jūsų sveikatai naudingu laiku. O, kad pro šalį neprašautumėte, siūlome atkreipti dėmesį į keletą paprastų patarimų.

Siekiant išsirinkti geriausiai lūkesčius galintį pateisinti dviratį, pirmiausia reikėtų apibrėžti savo poreikius. Kokiomis vietovėmis planuojate dažniausiai važinėti? Pavyzdžiui, jei gyvenate mieste ir didžioji dalis jūsų kelionių ir vyks būtent šioje teritorijoje, tuomet ideali tiks miesto dviratis. Ir atvirkščiai, jei gyvenate atokiai nuo didmiesčių, vietovėje, kurioje netrūksta kalnų ar nelygių kelių, tuomet vertėtų rinktis kalnų dviratį. Tačiau gyvenamoji vieta tikrai nėra vienintelis kriterijus, pagal kurį galima rinktis šią transporto priemonę. Taip pat verta akcentuoti, kad miesto dviračiai yra manevringi bei palyginti lengvi. Be to, jei gyvenate mieste ir planuojate pirkti būtent šiai vietovei pritaikytą dviratį, vertėtų nepamiršti ir tam tikrų priedų, pavyzdžiui, krepšelio – jis puikiai pasitarnaus daiktams ar pirkiniams sudėti.

Jei miesto dviračiai yra lengvi, grakštūs bei manevringi, tai kalnų dviračiai tikrų tikriausia priešingybė: jie tvirti, stabilūs, masyvūs, didesnio svorio. Tačiau, ar galėtų būti kitaip? Tik tokia transporto priemone nesunkai įveiksite net pačias klaidžiausias bekeles. Klaidūs keliai gali pateikti jums įvairių iššūkių, pavyzdžiui, netikėtų kliūčių, tačiau pasirinkus šio tipo dviračius, kliūtis apvažiuoti bus daugiau nei paprasta. Tačiau tai dar ne viskas: šie dviračiai yra sukurti taip, kad net ir įveikę labai ilgus atstumus, nejustumėte jokio nuovargio. Taigi, galite drąsiai leistis į tolimiausius žygius. Šiuos dviračius patariama rinktis ir tiems, kurie planuoja ypač dažnas, ilgas bei intensyvias keliones dviračiu.

Neretai galvojama, kad amžius yra dar vienas kriterijus, į kurį vertėtų atsižvelgti renkantis dviratį. Vis dėlto, tai nėra tinkamas sprendimas – pasirodo, vertinti reikėtų ne savo amžių, o poreikius bei keliavimo įpročius. Tą patį galima pasakyti ir, kai kalbame apie gamintoją: nemažai žmonių galvoja, kad šis kriterijus vaidina labai svarbų vaidmenį. Tačiau specialistai laikosi kitos nuomonės – pirmiausia reikia vertinti poreikius ir tik vėliau transporto priemonę pagaminusios įmonės vardą.

Taip pat svarbu akcentuoti, kad svarbus yra ne tik dviračio tipas, bet ir kiti faktoriai, pavyzdžiui, spalva, dizainas, dekoro sprendimai. Juk kelionės pačios maloniausios bei geriausios bus tik tuo atveju, jei jums dviratis tiks ir patiks iki pačių mažiausių smulkmenų.

Na, o pabaigai belieka tik pridurti ir dar vieną detalę: kad ir kokį dviratį bepasirinktumėte, nepamirškite ir tam tikrų priedų, kurie užtikrintų jūsų kelionės saugumą tamsiu paros metu. Tai – atšvaitai bei liemenė.

Norintiems save nudžiuginti nauju, kokybišku bei stilingu dviračiu, verta užsukti į internetinę parduotuvę b-a.eu. Šioje internetinėje svetainėje jūsų laukia ypač didelis pasirinkimas: miesto ir kalnų dviračiai, kurie pateisins kiekvieno keliautojo lūkesčius.

Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Savaitgalį visi keliai vedė į Radviliškio rajone esantį Burbiškio dvarą. Čia pavasariškai i...
Prieš Velykas, Didįjį pirmadienį, Radviliškio parapijos bažnyčioje užvirė intensyvūs darba...
Gegužės 20 dieną į Radviliškio viešąją biblioteką radviliškiečius, mėgstančius skaniai ...
Šeduviams ir miesto svečiams nebereikės rankoje spausti saldainių popierėlių ar neradus šiuk...
Balsavimas
  • Pritariu, jeigu temperatūra pasiekia 30 laipsnių.
  • Pritariu, jeigu temperatūra pasiekia 35 laipsnius.
  • Nepritariu, nes galima ir pakentėti.
  • Man tas pats: aš nei mokausi, nei dirbu.
Šiandienos Orai
REKLAMA

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas