SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2020-03-29, Sekmadienis, 14:01:24 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Aktualijos Pilietiškiems Lizdeikos gimnazistams – mero padėkos

Pilietiškiems Lizdeikos gimnazistams – mero padėkos

 • Pilietiškiems Lizdeikos gimnazistams – mero padėkos

  Pilietiškai pasielgę Radviliškio Lizdeikos gimnazijos mokiniai Nedas Stankūnas, Augustas Grakauskas ir Faustas Kovalevskis apdovanoti Savivaldybės mero padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis.

 • Pilietiškai pasielgę Radviliškio Lizdeikos gimnazijos mokiniai Nedas Stankūnas, Augustas Grakauskas ir Faustas Kovalevskis apdovanoti Savivaldybės mero padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis.

  Nedas Stankūnas visiems Tarybos nariams papasakojo apie įsimintino vakaro įvykį.

Rugsėjo 26 dieną įvyko Radviliškio rajono savivaldybės tarybos posėdis, į kurį buvo pakviesti trys gimnazistai iš Radviliškio Lizdeikos gimnazijos: Nedas Stankūnas, Augustas Grakauskas ir Faustas Kovalevskis. Jie per posėdį buvo apdovanoti Savivaldybės mero padėkos raštais už atsakingumą ir pilietiškumą bei atminimo dovanėlėmis, o Nedas Stankūnas visiems papasakojo apie įsimintino vakaro įvykį.

Šių metų rugpjūčio 20-osios vakarą apie 22 valandą Radviliškio rajono policijos komisariato pareigūnams pranešta, kad ties Karčemų kaimu sustabdytas „Mercedes-Benz“ markės vilkikas, prie kurio vairo sėdi neblaivus vairuotojas. Vyras elgėsi neadekvačiai, nuo jo sklido stiprus alkoholio kvapas. Vairuotojas teigė esantis blaivus, tikino niekur nevažiavęs, o tik šalikelėje sustojęs pamiegoti.

Automobilių transporto paslaugas teikiančioje Lietuvos bendrovėje dirbantis 58-erių metų Baltarusijos pilietis pasitikrinti girtumą kategoriškai atsisakė. Vyras elgėsi agresyviai, todėl pareigūnams teko panaudoti antrankius.

Vairuotojo bandymą išsisukti nuo atsakomybės, esą jis ne vairavo, o tik miegojo vilkike, sužlugdė trys jaunuoliai iš Radviliškio Lizdeikos gimnazijos, kurie aktyviai dalyvavo atimdami galimybę girtam vairuotojui dalyvauti eisme ir vienas paslaptingas vyras, kuris liko nenustatytas. Pastarasis iš kelkraštyje sustojusio vilkiko užvedimo spynelės ištraukė raktelius ir perdavė jaunuoliams, kad šie palauktų policijos ir raktelius bei vairuotoją perduotų policijos pareigūnams, o pats išskubėjo kelionę tęsti toliau.

Gimnazistai iš Radviliškio policijos pareigūnus iškvietė, jų sulaukė ir pateikė ne tik vilkiko užvedimo raktelius, bet ir filmuotą medžiagą, kaip pavojingai vilkikas manevravo po kelią.

Pagal Radviliškio rajono savivaldybės informaciją parengė Jonas MARCINKUS

Nedas Stankūnas visiems Tarybos nariams papasakojo apie įsimintino vakaro įvykį.
Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Savaitgalį visi keliai vedė į Radviliškio rajone esantį Burbiškio dvarą. Čia pavasariškai i...
Prieš Velykas, Didįjį pirmadienį, Radviliškio parapijos bažnyčioje užvirė intensyvūs darba...
Gegužės 20 dieną į Radviliškio viešąją biblioteką radviliškiečius, mėgstančius skaniai ...
Šeduviams ir miesto svečiams nebereikės rankoje spausti saldainių popierėlių ar neradus šiuk...
Balsavimas
 • Jaučiuosi saugiai ir nesu patekęs į jokius incidentus.
 • Jaučiuosi saugiai, bet sutemus stengiuosi nekišti nosies į lauką.
 • Dieną - saugu, o sutemus - nesaugu.
 • Būtų saugiau, jeigu daugiau policininkų patruliuotų gatvėse.
 • Labai nesaugu.
Šiandienos Orai
REKLAMA

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas