NULL

Pereinamoji A. Dučinsko vardo taurė liko Baisogaloje

Gintaras MARCINKUS

Baisogalos miestelio teniso kortuose vyko Alfredo Dučinko taurės aštuntosios teniso dvejetų varžybos. Jose dalyvavo ir dėl nugalėtojo vardo varžėsi 14 porų.

Dalyviai atvyko iš Šiaulių, Radviliškio, Vilniaus, Tytuvėnų, Užvenčio, taip pat gana daug baisogalių teniso mėgėjų.

Po pirmųjų rytinių dvikovų Baisogalos bendruomenės pirmininkas A. Radžiūnas, plojant susirinkusiesiems, pakėlė Baisogalos vėliavą ir paskelbė turnyro pradžią.

Atkaklūs mačai vyko dviejuose kortuose visą dieną ir nugalėtojas išaiškintas degant aikštelės prožektoriams. Kaip ir praėjusiais metais, stipriausi dalyviai buvo beveik tie patys. Trečiąją vietą laimėjo E. Bičkauskis ir R. Gelčys, nugalėję A. Staugą ir R. Mickų rezultatu 7:5, 7:5.

Antrus metus iš eilės pereinamoji A. Dučinsko vardo taurė atiteko baisogaliams E. Briedeliui ir N. Maselskiui, kurie laimėjo prieš R. Bernadicko ir S. Danieliaus porą – 6:2, 6:7 (3:7); 12:10.

Laimėtojams taures įteikė bendruomenės pirmininkas A. Radžiūnas.

Neužilgo, liepos 25-27 dienomis, vyks teniso vienetų turnyras. Laimėtojas bus apdovanotas kita pereinamąja A. Dučinsko taure, kurią praėjusiais metais laimėjo vilnietis J. Stanaitis.

Baisogalos vėliavą pakėlė Baisogalos bendruomenės pirmininkas A. Radžiūnas.

Miestelio teniso mėgėjai džiaugiasi, kad turnyras sukviečia vis daugiau teniso mėgėjų.