SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2020-04-04, Šeštadienis, 09:03:39 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Kriminalai Pavogtą mašiną surado anksčiau, nei jos pasigedo savininkas

Pavogtą mašiną surado anksčiau, nei jos pasigedo savininkas

Naktį iš vasario 12-osios į 13-ąją iš karto po vidurnakčio Radviliškio rajono policijos komisariato pareigūnus pasiekė Radviliškio pagalbos šeimai centro pranešimas apie į centrą negrįžusius du penkiolikmečius globotinius, kurie policijos pareigūnams gerai pažįstami, nes yra „etatiniai“ bėgliai: vienam jų tai buvo 17-tas pasišalinimas iš globos įstaigos, kitam – 9-asis.

Policijos pareigūnams jų dingimas visada sukelia nerimą - rytojaus dieną garantuota žinia apie rajone padarytą vagystę ar kokią kitą nusikalstamą veiką. Jaunuoliai mėgsta gastroliuoti, linksmintis su įvairaus plauko nepažįstamaisiais, ieškoti nuotykių ir vengia grąžinimo į Pagalbos šeimai centrą, kuriame privalu laikytis tam tikrų elgesio taisyklių.

Vos nepartrenkė gatve ėjusių vaikų

Patruliuodami Radviliškyje pareigūnai naktį gastrolierių taip ir nesutiko, tačiau rytą apie 8 valandą jie sulaukė pranešimo, kad po Šiaulėnų miestelį dideliu greičiu ir pavojingai manevruodamas važinėja tamsiai mėlynas „Ford Tourneo Connect“, kuris vos nepartrenkė gatve ėjusių vaikų.

Patruliai išskubėjo į Šiaulėnus ir ties Ilguočių kaimu pastebėjo link jų atvažiuojantį minėtą automobilį. Apsigręžę pareigūnai nusekė paskui įtartiną automobilį ir jį sustabdė. Prie vairo sėdėjo vienas iš Pagalbos šeimai centro pasišalinusių penkiolikmečių, o šalia jo - kitas bėglys.

Paaiškėjo, kad vienam jų šovė į galvą mintis pasivažinėti automobiliu, kitas tam pritarė. Transporto priemonę jie susirado vieno autoserviso teritorijoje, kuri nėra aptverta, o saugoma tik vaizdo stebėjimo kamerų. Automobilis buvo neužrakintas, su viduje paliktu užvedimo raktu ir visais transporto priemonei būtinais dokumentais.

Viso benzino išvažinėti nespėjo

Jaunuoliai iš Radviliškio patraukė į Šiaulėnus ir planavo važinėtis tol, kol užteks benzino. Pareigūnai jų kelionę nutraukė anksčiau.

Pasak policijos atstovės spaudai Gailutės Smagriūnienės, tuo metu, kai su sulaikytais jaunuoliais buvo aiškinamasi, iš kur šie gavo automobilį, patrulius pasiekė žinia, kad dėl sustabdyto automobilio vagystės ką tik į policiją kreipėsi vieno Radviliškio autoserviso darbuotojai. Taigi pavogtas automobilis buvo surastas pirmiau, negu policiją pasiekė pranešimas apie jo vagystę.

Abu sulaikytieji buvo uždaryti į areštinę, dėl vagystės jiems pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vienam jų – tai jau ne pirma baudžiamoji byla dėl vagystės.

Įtariamiesiems paskyrus kardomąsias priemones, nesusijusias su laisvės atėmimu, jaunuoliai buvo paleisti, o automobilis grąžintas bendrovei.

Parengė Jonas MARCINKUS

Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Gegužės 19-osios vakarą apie 22 valandą Radviliškio rajono Aukštelkų kaime, savo namuose, gir...
Gegužės 17-osios vakarą apie 23 valandą Radviliškyje, Radvilų gatvėje esančiame atrakcionų ...
Piniginės ant palangės ir kitose matomose vietose geriau nelaikyti net savo namuose.
Radviliškio rajono policijai pradėjo vadovauti naujas viršininkas – Saulius Baltakis, iki šiol...
Balsavimas
  • Jaučiuosi saugiai ir nesu patekęs į jokius incidentus.
  • Jaučiuosi saugiai, bet sutemus stengiuosi nekišti nosies į lauką.
  • Dieną - saugu, o sutemus - nesaugu.
  • Būtų saugiau, jeigu daugiau policininkų patruliuotų gatvėse.
  • Labai nesaugu.
Šiandienos Orai
REKLAMA

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas